Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza sohasem egy lány sem társkeresőn, (mit változtassak)?

Figyelt kérdés

egyik társkeresőn már majdnem 10 lánynak küldtem üzenetet, egyesével, mindig megvártam, mire online jöttek, és nem írtak vissza... gondolom azért mert nem vagyok elég jó nekik, szerintem nem vagyok se bűnronda, meg nem ctr-c ctr-v üzeneteket küldök nekik, meg nem is olyan tartalmúakat, h szia cica van gazdád?/olyan kedvesnek tűnsz a képeken.../én aztán tudnék veled mit kezdeni és társaik, inkább azt nézem meg, h mit ír az adatlapján az adott leányzó, miket csinál szabadidejében, és azt írom bele, h én is ilyesmit csinálok (ha nekem is hobbim, de elég sok sokoldalú vagyok xd), tök jó lenne, ha beszélgetnénk vagy vmi


privátban küldök linket a társkeresős profilomhoz, és pls adjatok tanácsot, ha tudtok, mit kéne változtatnom/mit kéne csinálnom


előre is köszi, 19f


jah, és komoly kapcsolatot keresnék, szóval ne ilyen tanácsot adjatok, h menj el discoba, írj rá 20lányra 1nap :D


2013. márc. 16. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

azért mert nem vagy elég érdekes, senkit nem érdekel hogy sokoldalú vagy vagy mit csinál szabadidejében


tegyél az ellen, hogy tűnj ki a tömegből.


egyébként szerintem hiába jönne onnan össze egy randi,

ha élőben sem jön össze senkivel akkor társkeresőről sem fog

2013. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

ha meg lehet nézni a profilodat regisztráció nélkül, akkor dobhatsz egy linket privát üzenetben

2013. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Muti egy linket, és egy levelet is bemásolhatsz. Hátha tudok segíteni :) Nomeg, h kinek küldted el :))
2013. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tanácsolhatom, hogy írj rá nagyon sok lányra (persze főleg olyanra, aki szimpatikus - bár csak egy adatlap alapján nehéz dönteni), és akkor valószínűbb, hogy olyan is lesz közöttük, akinek szimpatikus vagy és alakulhat valami. De egy-egy lánytól ne várj túl sokat, ne pazarolj rájuk ennyi időt, hogy megvárod, míg online lesznek stb... Most gondolj bele, érdemes lenne olyannal kapcsolatot kezdeni, aki ennyire nem lelkes?

(privátban küldhetsz linket, ha még aktuáis)

2013. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!