Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag embernek nem is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag embernek nem is lehet barátnője?

Figyelt kérdés

20feletti srác vagyok .

Nem vagyok gazdag .

Nem vagy szép .

Nem vagyok tehetséges semmiben .

Nem járok minden nap az edzőterembe .

Nem vagyok magas sem (csak 183) .

Nincsen luxusautóm .

Van esély rá , hogy így lesz valakim vagy hagyjam ne is próbálkozzak mivel értelmetlen a próbálkozás .


2013. márc. 30. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A koromon kívül mindent eltaláltál..

17/F

2013. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha az átlagos szintet megütöd külsőre, akkor lehet barátnőd, de csak csúnya. Ha átlag alatti kinézettel rendelkezel, akkor nem lehet.
2013. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Úristen miért lenne esélytelen-.-

A 183 cm meg magas.:D

2013. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Nem járok minden nap az edzőterembe .

Nem vagyok magas sem (csak 183) . "


Ha minden nap edzenél nem fejlődnél, a túledzettség miatt... :D Meg amúgyis az étrend fontosabb mint az edzés.

És 183cm nem magas???? wtf, én is annyi vagyok, és kb mindenkinél nagyobb

2013. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De igen lehet, de lehet h jó sokára...
2013. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kahahbahawhahahahahahah!


Fú kérdező, majdnem meghaltam a röhögéstől. Ez költői kérdés ugye? Mármint nem egyértelmű? Hány kocsit láttál az elmúlt 10 évben ami nem Ferrari, BMW, Audi Porsche (persze nem régi gagyi modellek hanem legújabb). Na érted, EGYET SE! Mi az hogy fiatalok, 2000-es Suzukikkal, Mazdákkal, akármikkel mennek. Hagyjuk már, azok illúziók amiket a kormány generál, hogy ne legyen olyan egyhangú a közlekedés.


Vagy luxus autó vagy akinek nincs annak BMW. Amúgy viccen kívül, itt kb úgy írsz magadról, hogy hmm igazából semmi se érdekel, nem csinálok semmit, csak úgy vagyok, otthon ülök és kész. De milyen érdekes. Nincs barátnőd!? Haah, hogy lehetséges ez? Pedig te szinte minden nem vagy ami lehetséges. Átkozott lányok, hogy nekik csak a gazdag, szép, szuper okos és ugyanakkor minden egyes nap edzőterembe járó, kifejezetten csak 185 cm feletti luxus autós fiúk jönnek be. Mert hát igen, mind láthatjuk, hogy a 183 cm egyáltalán nem magas sőt, szerintem az ehm átlagot se érinti de ne vedd sértésnek kérdező... úristen..

2013. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
kizárt dolog! átlagon felülinek, vagy alulinak kell lenned.
2013. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez nem egy átlagos ember jellemzése, ugyanis mindenki tehetséges valamiben és 20 éves korukra általában már tudják, hogy miben.:)

185 cm azért már magas. Nem kell nagy képűnek lenni, de azért legyen már egy kis önbizalmad, mert így tényleg nincs esélyed.

2013. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!