Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Úgy veszem észre, hogy ő is így érez de nem lép pedig már tavaly nyár óta látom rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk, 14 éves leszek. Tavaly nyáron kint voltunk egy barátnőmmel és Ő is ott volt. Viccelődött akkor is és folyton mosolygott rám. De akkor én még semmit nem éreztem ebből. Barátnőm is mondta hogy tuti belémzúgott de nem foglalkoztam vele, nem is hittem igazán.. Mostanra pedig ki sem tudom verni a fejemből.

Nem tudom mit tehetnék, csak néha szünetben találkozunk de nem beszél. Egyszer együtt hógolyóztunk ketten, eszméletlen jó volt... De akkor sem mondtam neki semmit csak nevettunk, egy szünetben volt ez is amikor nem is lehetett volna kimenni...

Mit csinálják? Nagyon beleszerettem. De ő nem mondja és nekem se ötletem, se merszem nincs hogy odamenjek hozzá. Alig várom a hétfőt, hogy láthassam. Pl. elhivnam vhova, de itt csak egy kocsma van, se kávézó, fagyizó. Esetleg arra gondoltam, ha szép lenne az idő mehetnénk biciklizni de ott akkor nem lenne nagy beszélgetés... Mit javasoltok, hová hívjam? Sose csináltam még ilyet segitsetek kérem!

(Bocsi az esetleges hibákért telefonról írok.)


2013. ápr. 14. 00:40
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg ne hallgass az előzőre. :) Teljesen egyértelmű, hogy érdekled, és az is, hogy fél lépni az ügyben. Sokkal kevesebb srác mer lépni, mint amennyi nem, csak azt, hogy valaki nem lép semmit, értelemszerűen ritkábban veszi észre bárki is.


Ha tényleg érdekel, akkor ne agyalj sokat, előlegezd meg neki az első lépést, és tényleg hívd el bicózni, és ne aggódd túl, nem kell hozzá különleges alkalom, csak menj oda hozzá valamelyik nap órák után, vagy valamelyik szünetben, és kérdezd meg, nincs-e kedve csinálni valamit délután vagy a hétvégén. Látni fogod rajta, hogy mennyire lelkesedik az ötlet iránt. Szerintem nem lesz semmi para, simán lesz kedve hozzá. Amikor meg már együtt vagytok ketten, és bicóztok, vagy valami, akkor lazán bedobhatod a témát, hogy észrevetted, hogy sokszor néz... :) Menni fog a beszélgetés a jó irányba magától. Csak ne késlekedjél sokat. :)

2013. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen meg fogom próbálni.
2013. ápr. 18. 23:33
 13/53 anonim ***** válasza:

Végülis, igen, menj oda hozzá hívd el. Neked is kell 1-2 pofáraesés ahhoz, hogy megtanuld, hogy aki néz, annak nem biztos, hogy tetszel és akinek tetszel, az nem biztos, hogy randizni is akar veled stb.

Én egyszer kezdeményeztem pasinál. Teljesen egyértelmű volt, hogy tetszem neki. Benéztem. Azaz tetszeni tetszettem, de semmi többet nem akart. Azóta úgy vagyok vele,hogy ha valaki akar tőlem valamit, én a tudtára adom, hogy jó nálam, de ha nem kezdeményez, akkor ennyi volt. Ha fél lépni? Akkor úgymarad. Nyuszikkal amúgy sem járnék.

És szerintem is tök gáz, hogy manapság a lányok hívják el a fiúkat.

2013. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
54%

Kedves előző, a kérdező az nem te vagy. Mások a preferenciáink, neked az, hogy egy férfi ne legyen gyáva kezdeményezni, neki az, hogy ezzel a sráccal lehessen valami, függetlenül attól, hogy mer vagy nem mer kezdeményezni. Mindkettőtöknek teljesen igaza van a saját döntésével. De az alapján megítélni, hogy a kérdező benézte a helyzetet, hogy _te_ egyszer(!) megpróbáltad, és _te_ egyszer benézted, nem megalapozott.


Azzal veszítene csak nagyot, ha nem próbálná meg. Ha megpróbálja, és kiderül, hogy benézte (amire a fentiek alapján még mindig kevés esélyt látok, de valamennyi persze mindig van), hát istenem, nincs ezen mit szégyellni. Azzal bukna csak nagyot, ha - bár hajtja a kíváncsiság - csak várna ő is tétlenül, hogy majd egyszer egymás karjaiba hulljanak mágikusan. A profitnak ára van: kockázatnak hívják. Nagy profit, nagy kockázat. Kis profit, kis kockázat. Nulla kockázat, nulla profit. Ne lombozz le egy tizennégy éves lányt, amikor van benne elég bátorság kockáztatni. :)


Amúgy riszpekt, nincs semmi személyeskedés a véleményemben.

2013. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma futottam órára a folyosón, kitette elém a lábát és majdnem taknyoltam egy nagyot, de már nyújtotta mindkét kezét és ha meg bírtam volna állni, a karjai közt végeztem volna... Legközelebb nem futok gyorsan :P

2013. ápr. 20. 00:16
 16/53 anonim ***** válasza:
Mindent visszavonok, van mágikus egymás karjaiba hullás! :D Dobj majd ide egy visszajelzést, ha alakulnak a dolgok. :)) Drukkolok.
2013. ápr. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

Ha akar tőled valamit, 1000%, hogy megtalálja a módját, hogy közelebb kerüljön hozzád. Pl. kigáncsol.

Amúgy az is lehet, hogy ő akar tőled valamit, de valamiért nem lép, de azzal, hogy te kezdeményezel, megeshet, hogy elveszed tőle a vadászat izgalmát és el is megy a kedve a dologtól.

2013. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Most fogalmam sincs mit tegyek. Már nem vagyok túlzottan biztos a dologban, mert nem keres annyira a szemével... És amikor ránézek nem beszél. Viszont megemeli a fejét és tökre az jön le, mintha azt kérdezné, miért nézem, mit akarok... Szerintetek? :/
2013. ápr. 20. 23:51
 19/53 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogja tudni megmondani egyikünk sem sajnos, így látatlanban, hogy vajon mit gondol vagy érez, amikor ezt csinálja. Én még mindig azt gondolom (és látszólag nem vagyok népszerű vele), hogy az a legjobb, ha egyszerűen csak kideríted, hogy mi a szitu. Azért tetszett nekem eleve a bicós ötleted az elejétől fogva, mert az a legártatlanabb dolog a világon, és nem kell szerelmesnek lenned valakibe ahhoz, hogy elhívd bicózni, elég, ha csak jóban vagytok, vagy kedveled. Szóval nem fogsz "lebukni" ezzel, és egyáltalán semmi ciki nem lesz benne, ha valamiért nincs kedve bicózni mégsem. Az egy egyértelmű üzenet lesz neked, hogy benéztél valamit, de az ő oldaláról csak annyit fog jelenteni, hogy volt ez a lány, akart velem bicózni, nekem meg nem volt kedvem. Nem fog semmilyen érzelmet belekalkulálni, szóval nagyjából nincs mit veszítened, ha mindentől függetlenül végigcsinálod az eredeti tervedet. :) Nyerni viszont mindenképp nyersz vele. Vagy egy alkalmat, amikor ketten csináltok együtt valamit, vagy egy egyértelmű nemet, ami után nem kell többet agyalnod az ügyön.
2013. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Na most úgy adódott, hogy a 2 7. és 8. osztály ma elmegyünk egy biciklitúrára, de nem tudom, hogy ő jön-e... Ha igen, akkor azt mondom, hogy megismételhetnénk mert tök jó volt
2013. ápr. 22. 00:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!