Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Úgy veszem észre, hogy ő is így érez de nem lép pedig már tavaly nyár óta látom rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk, 14 éves leszek. Tavaly nyáron kint voltunk egy barátnőmmel és Ő is ott volt. Viccelődött akkor is és folyton mosolygott rám. De akkor én még semmit nem éreztem ebből. Barátnőm is mondta hogy tuti belémzúgott de nem foglalkoztam vele, nem is hittem igazán.. Mostanra pedig ki sem tudom verni a fejemből.

Nem tudom mit tehetnék, csak néha szünetben találkozunk de nem beszél. Egyszer együtt hógolyóztunk ketten, eszméletlen jó volt... De akkor sem mondtam neki semmit csak nevettunk, egy szünetben volt ez is amikor nem is lehetett volna kimenni...

Mit csinálják? Nagyon beleszerettem. De ő nem mondja és nekem se ötletem, se merszem nincs hogy odamenjek hozzá. Alig várom a hétfőt, hogy láthassam. Pl. elhivnam vhova, de itt csak egy kocsma van, se kávézó, fagyizó. Esetleg arra gondoltam, ha szép lenne az idő mehetnénk biciklizni de ott akkor nem lenne nagy beszélgetés... Mit javasoltok, hová hívjam? Sose csináltam még ilyet segitsetek kérem!

(Bocsi az esetleges hibákért telefonról írok.)


2013. ápr. 14. 00:40
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy nem bonyolítottad túl, egy apró figyelmesség is elég. Az a lényeg, hogy beszélhess vele. Ezek a félperces beszélgetéseitek jobbak a semminél, de tényleg az lenne a jó, ha tudnátok egy rendeset beszélgetni.
2013. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Az szinte lehetetlen... Mindig az osztálytársaival van, soha nincs egyedül. Mások előtt meg nem olyan mintha egyedul lenne.. :/ ezért is gondolom hogy hazafelé menet adom neki oda... De egyre bizonytalanabb vagyok.. :(
2013. ápr. 26. 10:26
 43/53 A kérdező kommentje:
Nem tudtam neki odaadni. Sose volt egyedül, mas előttmeg nem akartam odaadni. Hazafelé jövet nem mellettem ment el, hanem mikor meglátott elment a másik irányba... Mit tegyek? :((
2013. ápr. 26. 13:47
 44/53 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nincs más esélyed, mint tisztázni a dolgokat. Tudom, hogy ez egy bizonyos korig rendszerint tabu, sőt, vannak, akik egész életükben képtelenek éretten kommunikálni egymással, de ha tényleg akarsz valamit, akkor nem sokra fogsz menni azzal, hogy megpróbálsz pici, sokféleképp értelmezhető jelekből egy egyértelmű következtetést levonni. Előbb-utóbb lesz valami tévkövetkeztetésed, nekünk itt pedig főleg nincs esélyünk bármi okosat mondani ezen a ponton.


Az világos, hogy mások előtt nem akarsz komolyabban beszélni vele, teljesen érthető. Viszont tényleg el kellene érned, hogy legalább egyszer legyen alkalmatok sulin kívül ketten csinálni valamit. Vidd végig azt a bicós tervet, nem tudom, miért hanyagoltad végül azt a szálat. Annál jobb lehetőséget nem biztos, hogy találni fogsz.


És ha ketten vagytok, sokkal egyszerűbb lesz bármit is kideríteni, még úgy is, ha nem akarod konkrétan felhozni a témát. A félperces iskolai beszélgetések most már nem lesznek hasznodra, csak jobban összezavarnak.


A csokit bedobhatod neki holnap bicóval, úgyis holnap van a szülinapja, aztán hátha kimegy veled egy pár körre legalább.


Ha meg nagyon esélytelennek látod a dolgot, és úgy érzed, hogy kezdesz teher lenni, akkor állj meg, és hagyd a fenébe. Ha bohócot csinálsz magadból előtte, akkor végképp nem lesz esélyed.

2013. ápr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

Odaadtam. Egy szünetben csak mi ketten voltunk. Utanaszoltam, megfordult. Mondtam hogy már pénteken akartam de... Szóval boldog szulinapot így utólag is. Meglepődött nagyon. Aztán később párszor szeemeztunk.. Amikor mentünk haza egyik o.társamtól kérdezte hogy hazavigye-e... Utána ahogy jöttem hazafelé láttam hogy a kapujukban várja meg amíg a csaj bemegy.

Szerintetek? ://

2013. ápr. 29. 13:54
 46/53 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedik veled, amikor ketten vagytok? Hogy reagált az ajándékra azon kívül, hogy meglepődött? Beszéltetek még utána valamit? Érzel bármit az ő oldaláról, amikor beszéltek?
2013. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Úgy fordult meg mintha mindig is erre vágyott volna. Nem beszéltünk utána semmit mert kikuldtek minket szünetre. Talán érzek.. De 60-40% hogy igen vagy nem. De az is lehet hogy csak egy lánynak tart a másik osztályból. Fogalmam sincs mit tegyek.
2013. ápr. 29. 22:23
 48/53 anonim ***** válasza:
Bicós terv? Mi lett vele?
2013. ápr. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Húh tegnap.. mentem bicóval, hallottam hogy mögöttem ezerrel teker valaki. Hátranézek, nem esik le, fél másodperc, megint hátranézek... ő volt :) Majdnem felborultam :D Az utca végéig kísért biciklivel, itt lett volna az alkalom, de elb*sztam... csak annyit kérdezett, hol voltam és hova megyek, meg mondta hogy mi volt órán (egyébként utolsó órán egyben volt a két osztály szóval tudom mi volt :D). Kár, hogy ma nem megyek suliba, ha van valami közös esemény, utána mindig szemezünk.. :))
2013. máj. 3. 02:56
 50/53 A kérdező kommentje:
Ma hazafele menet köszöntem neki, hogy szia édes, erre csak annyit mondott hogy csá. Aztán körbementem a falun és még utolértem, így elmentem mellette biciklivel és mondtam, hogy rossz volt nélküle 3 napig (nem voltam suliban pénteken). Egyszer visszakérdezett, hogy mi?, elmondtam és talán egy "ja"-t mondott, de lehet azt is csak beképzeltem. Szerintetek most mi van? Én már nem értem.
2013. máj. 7. 00:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!