Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Úgy veszem észre, hogy ő is így érez de nem lép pedig már tavaly nyár óta látom rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk, 14 éves leszek. Tavaly nyáron kint voltunk egy barátnőmmel és Ő is ott volt. Viccelődött akkor is és folyton mosolygott rám. De akkor én még semmit nem éreztem ebből. Barátnőm is mondta hogy tuti belémzúgott de nem foglalkoztam vele, nem is hittem igazán.. Mostanra pedig ki sem tudom verni a fejemből.

Nem tudom mit tehetnék, csak néha szünetben találkozunk de nem beszél. Egyszer együtt hógolyóztunk ketten, eszméletlen jó volt... De akkor sem mondtam neki semmit csak nevettunk, egy szünetben volt ez is amikor nem is lehetett volna kimenni...

Mit csinálják? Nagyon beleszerettem. De ő nem mondja és nekem se ötletem, se merszem nincs hogy odamenjek hozzá. Alig várom a hétfőt, hogy láthassam. Pl. elhivnam vhova, de itt csak egy kocsma van, se kávézó, fagyizó. Esetleg arra gondoltam, ha szép lenne az idő mehetnénk biciklizni de ott akkor nem lenne nagy beszélgetés... Mit javasoltok, hová hívjam? Sose csináltam még ilyet segitsetek kérem!

(Bocsi az esetleges hibákért telefonról írok.)


2013. ápr. 14. 00:40
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Az ha mást nem is, de annyit mindenképp jelent, hogy nem szégyellné az osztálytársa előtt, ha valóban ez lenne a helyzet. :) Nem aggódik rajta, hogy még a végén valaki komolyan veszi. :)
2013. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Bárcsak komolyan venné ő is.. :$
2013. ápr. 23. 22:36
 33/53 A kérdező kommentje:
Kiderült h. Pénteken lesz a 14. Szulinapja. Szerintetek mit adhatnék neki? :))
2013. ápr. 24. 11:01
 34/53 A kérdező kommentje:
Hazafelé menet elmentem mellette, azt mondta szia édesem, erre visszaköszönök: szia drágám. Kicsit persze viccesebben mondja, de nem hiszen, hogy elvicceli. Szünetben majdhogynem átkarolt, mikor telefonoztam :) Nagyon boldog vagyok :D
2013. ápr. 24. 13:55
 35/53 A kérdező kommentje:
Szombaton lesz a szulinapja amúgy, de gondolom pénteken köszöntöm
2013. ápr. 24. 13:58
 36/53 anonim ***** válasza:
Jól van, lassan dzsedivé érsz. :D Örülök nektek. Ajándékötletekben viszont nagyon rossz vagyok, azt valaki másra hagyom. Plusz ahhoz ismerni kellene az urat. :) De ha van valami, amiben különösen jó vagy, csinálhatsz neki valamit sajátkezűleg.
2013. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) holnap kerdezgetem majd az o.társait hogy miket szeret miről szokott beszélni :)
2013. ápr. 24. 15:45
 38/53 A kérdező kommentje:

Történt egy kevéske probléma.. :S

Kérdeztem egyik osztálytársától hogy itt van e az egyik tanár, de ez nem is lényeg, a Fiú (akit szeretek) meg azt mondta hogy xx amúgy meg szeret. (xx=akivel beszéltem.) erre mondtam, hogy háát nem is inkább te vagy szerelmes... (kissé bohókásan) erre Ő azt mondta, hogy bocs már van..

Gondolom csajra gondolt. Szerintetek ez igaz lehet? Akkor is így viselkedne velem? :(

2013. ápr. 25. 13:26
 39/53 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értem ezt a válaszát, mert ahogy leírtad, úgy nem sok értelme van a mondatnak. :) De ha ennek ellenére mégis ezt találta mondani, akkor gondolom én is, hogy arra gondolt, hogy már foglalt. Ennyi infóból, amennyim van, szerintem blöfföl, de nem lehet egyértelműen kijelenteni. Viszont még ha igazat is mond, nem véletlenül flörtölget veled, szóval nincs semmi kőbe vésve. Ne ess pánikba, ne feszülj rá a témára, hanem egyszerűen csak figyelj tovább, hátha mond vagy tesz valamit, amitől egyértelműbb lesz a dolog.
2013. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem hogy igazad van és tényleg csak blöfföl. De azok a nézések, félreérthetetlenek...

A választásom egy újfajta milka csokira esett (hát nem a legjobb, de gyakorlatilag semmit nem tudok róla). Holnap átadásnál úgyis minden kiderül.

2013. ápr. 25. 22:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!