Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Úgy veszem észre, hogy ő is így érez de nem lép pedig már tavaly nyár óta látom rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk, 14 éves leszek. Tavaly nyáron kint voltunk egy barátnőmmel és Ő is ott volt. Viccelődött akkor is és folyton mosolygott rám. De akkor én még semmit nem éreztem ebből. Barátnőm is mondta hogy tuti belémzúgott de nem foglalkoztam vele, nem is hittem igazán.. Mostanra pedig ki sem tudom verni a fejemből.

Nem tudom mit tehetnék, csak néha szünetben találkozunk de nem beszél. Egyszer együtt hógolyóztunk ketten, eszméletlen jó volt... De akkor sem mondtam neki semmit csak nevettunk, egy szünetben volt ez is amikor nem is lehetett volna kimenni...

Mit csinálják? Nagyon beleszerettem. De ő nem mondja és nekem se ötletem, se merszem nincs hogy odamenjek hozzá. Alig várom a hétfőt, hogy láthassam. Pl. elhivnam vhova, de itt csak egy kocsma van, se kávézó, fagyizó. Esetleg arra gondoltam, ha szép lenne az idő mehetnénk biciklizni de ott akkor nem lenne nagy beszélgetés... Mit javasoltok, hová hívjam? Sose csináltam még ilyet segitsetek kérem!

(Bocsi az esetleges hibákért telefonról írok.)


2013. ápr. 14. 00:40
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

(véletlenül elküldtem...)

vagy ha nem jön, akkor azt, hogy ő kimaradt belőle de esetleg ha van kedve megismételhetnénk. Most már nem jöhetek ki rosszul belőle. :))

"Ha két embert egymásnak szán a sors, mindig adódik alkalom, hogy találkozhassanak." :)

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget, sok önbizalmat adtatok nekem!

2013. ápr. 22. 00:42
 22/53 anonim ***** válasza:
Mester vagy. :) Nagyon jó ötlet. Ügyes legyél.
2013. ápr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Hát haza is értünk. Kb. a felénél előre kerültem én is, és egymás mellett mentünk, mikor-hogy. Próbált viccelődni.. Amíg vártuk a többieket körözgettünk, elmentem mellette erre azt mondja: "XY szeret." Aztán mikor mentünk, visszatértünk a témához, és mondtam hogy XY nem ezt mondta :-) Aztán hazaértünk, bement a suliba, megvártam, aztán mondtam hogy megismételhetnénk. Kérdezte, hogy mit, mondtam hogy hát a biciklizést. :) Azt mondta jó, bár nem volt túl lelkes.. :S Kérdeztem mikor és mondta hogy nem tudja. Holnap visszatérek rá a suliban. :)
2013. ápr. 22. 16:10
 24/53 anonim ***** válasza:
Majd mesélj. :)
2013. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Oké. Remélem sikerül :)
2013. ápr. 22. 18:36
 26/53 A kérdező kommentje:
Pénteken megyünk biciklizni, ma kifelé mentünk egymás mellett az ajtónál, mondtam hogy megyünk, nem jön-e. Gyorsan ravagta hogy igen mikor.:D Hátrafordultam, kérdeztem o.tarsamtol hogy mikor, mondta nemtudja. Én meg mondtam Neki, hogy akkor majdmegbesz
2013. ápr. 23. 14:56
 27/53 A kérdező kommentje:

Bocsi elküldtem.

Majd megbeszéljük.*

Legalább még egy alkalom, hogy beszéljünk.:)) Ez utolsó óránk előtt volt. Aztán órák után mentünk kifelé. Kicsukta a biciklit én mentem tovább az enyémért, erre azt mondja: hová mész szivem?:)) Tegnap is szórakoztunk a biciklizés közben, asszonyának hívott, mondtam nem vagyok erre o: akkor csajom :D

Remélem összejön.

2013. ápr. 23. 15:10
 28/53 A kérdező kommentje:

Az utcájukon mentem el, megláttam az udvaron, csak mosolyogtunk. Tettem egy kört és lefékeztem, erre felnézett. Kérdeztem nem jön-e ki, de csak csóválta a fejét. Remélem csak azért, mert mögötte a hintaágyban ült az anyja vagy a tesója (nem Lattam pontosan.)

Szerintetek nem vesz tolakodónak? :/

2013. ápr. 23. 16:32
 29/53 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy tolakodó, az egy nagyon jó jel, hogy ma azonnal rávágta, hogy szívesen bicózik veled, de ennél még jobb jel az, ahogyan hív néha. :) Srácként én soha semmilyen körülmények között nem mondanék ilyeneket egy lánynak, ha nem vonzódnék hozzá semennyire, kivéve akkor, ha eléggé egyértelművé teszem, hogy csak viccelek, mert a vicc az bárkivel belefér. De ha nála ez ennyire visszatérő, akkor nem hiszem, hogy erről lenne szó, vagy leginkább azt gondolom, hogy félig viccel, félig pedig tényleg azért mondja, mert bejössz neki.


Az előfordul, hogy nem akarja valaki, hogy a családja tudjon a dologról, ebből az esetből ne vonj le messzemenő következtetéseket. Ha akkor is így viselkedik, amikor csak ti vagytok együtt valahol, akkor kezdhetsz aggódni, és egy kicsit visszavenni a tempóból, de amíg csak bizonyos emberek társaságában csinálja ezt, addig betudhatod ennek.


Figyi, ügyes vagy, jól csinálod, abszolút vagány a bátorságod. Úgy jöttél ide, hogy nem mered elhívni sehová, most meg már egy csomó lépéssel előrébb vagy, és simán kihívod bicózni spontán. Maradj rajta az együtt bicózós témán, ne tolakodj vele nagyon, próbáld meg érezni, hogy mennyire van a kedvére vagy mennyire megy az agyára a kérdezősködésed, de azt gondolom, hogy teljesen jó úton haladsz. Ne billenj át rajongói státuszba, mert onnantól unalmas leszel, de mindenképp legyen egyértelmű, hogy keresed a társaságát, és nagyot bukna, ha kihagyná a lehetőséget. :)

2013. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mások előtt nem nagyon, de pl. tegnap az osztálytársa előtt hívott asszonynak.. :))
2013. ápr. 23. 20:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!