Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tanulhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanulhatnám meg, hogy hogyan kell kötődni egy másik emberhez?

Figyelt kérdés
Hiába tetszik meg bárki is, egyszerűen fojtogat a gondolata is egy kapcsolatnak, ezért minden lehetséges szerelem elől elmenekülök. Évek óta nincs már senkim.
2013. ápr. 27. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Általában nem szoktam az ilyen "12 dolog" összeállításokat szeretni, de ez szerintem kivételesen jó:

[link]

Különösen ajánlom a figyelmedbe az utolsó pontot, az "neked szól" :)

2013. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2013. ápr. 27. 18:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem itt szimplán arról van szó, hogy félsz a szabadságod elvesztésétől, és hogy idegesíteni fog a másik, és megszabja majd az idődet, esetleg nem tudsz alkalmazkodni, lemondani dolgokról.

Te tulajdonképpen marha jól érzed magad egyedül.

Ettől nem vagy önző, csak félsz egy párkapcsolattól, mert félsz attól, hogy az hátráltatna a további terveidben, nem pedig hozzá segítene a céljaidhoz.

Ennyi.

2013. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy, viszont ez akkor sem normális, és engem a gyakorlati része érdekelne leginkább.
2013. ápr. 27. 19:26
 15/15 donkey válasza:
SEHOGY
2013. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!