Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok ajánlani programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani programokat (nem PC-re, nagyon vicces. ) randizásra (egész napos lenne a dolog)?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen mindkettőnknek mindegy hova megyünk. A mozi kizárva, estére találtam egy jó kis nárt, de több ötletem nincs.

Bár oldala:

[link]



2013. máj. 2. 22:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az állatkert nem rossz, és ott van mellette a vidámpark is.
2013. máj. 2. 22:52
 12/21 anonim ***** válasza:
Állatkert ne legyen, ott fogva tartják az állatokat, olyan állatokat amik alapból vándorolnak egész évben, és ráadásul még elég drága is a belépő. Inkább menjetek vadlesre. Én ma láttam egy mókust szabadon pl.
2013. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Vadlesen még nem voltam, de szerintem ott csöndben kell lenni. Akkor pedig ugye semmi értelme, csöndben üllni vagy állni és nézni. Nem véletlenül mondtam, hogy mozit ne, ez pedig kb. ugyan az.
2013. máj. 2. 23:03
 14/21 anonim ***** válasza:
De akkor se menjetek állatkertbe, ne támogassátok.
2013. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
További havaslatokat várok akkor.
2013. máj. 2. 23:07
 16/21 anonim ***** válasza:

Tony Hawk, igen neki asszem van némi köze a deszkához. :)


De miért egész napos? Ne legyél hülye. Egész napos szórakoztatást csak valami nagyon goromba istennőnek max. Bár az is necces, ha csak várja a poénjaimat :) Volt már dolgom ilyen lánnyal, nincs olyan ami annál jobban feltudna kuffantani, mint ez a hozzáállás "Én vagyok a jócsaj, elvárom, hogy szórakoztassál" Az nálam pl, "Anyud". Remélhetőleg nem ilyen a csajod, ha igen, akkor switch. De ha normális is, akkor se kényelmesítsd nagyon el, mert te fogsz rászopni a végén!

2013. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hajnalban horgászás, aztán pihenő, kaja, utána pedig kimentek valami MB1-es (vagy végülis tökmindegy hányadosztály, a helyi sztárcsapat) meccsre! Este pedig kis iszogatás, aztán szex! ;)


<3 Mennyei Bajnokság! *-*

2013. máj. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
őőő akarom mondani hazakíséred! :D
2013. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az elkényelmesedéstől nem félek, viszont ez egy ünnepnap lenne, mert ège a tanévnrk meglesznek az érettségieim és a PPKE-re is felvesznek remélhetőleg.
2013. máj. 3. 09:15
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát te tudod :) Akkor menjetek el a Velencei tóhoz pl, szerintem városban (legalábbis itt muhafucka bp-n) csak meleg van, sok paraszt, ellenőrök, csövesek, és pénzlehúzás, szóval azt semmiképp nem érdemes.
2013. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!