Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kövér, csúnya és alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, csúnya és alacsony vagyok! Van egyáltalán esélyem valakinél? 15/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szép lány, iszonyatosan vastag lábaim vannak, egyelőre csak hölgytársaim véleményét kérném, mit tudnék változtatni magamon. Küldök képet privátban!

2013. máj. 7. 16:59
 91/138 anonim ***** válasza:
küldheted.:)
2013. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/138 anonim válasza:
Küldenél? :) 16/L
2013. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/138 anonim ***** válasza:

Szia, én is alacsony vagyok, sosem tartottam magam szépnek, és a te korodban kövér is voltam. Van kiút! Ha akarsz, küldj képet, segítek amit tudok.

36 N

2013. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/138 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod ezt a választ is (látom van vagy 90 válasz),akkor küldj képet.Én is dagi vagyok,szerintem az én lábaim is vastagok xD Mondjuk magas vagyok,eléggé,szerintem emiatt nekem nem lesz barátom minimum 18 éves koromig,vagy amíg nem leszek csinosabb. :P Mondjuk engem már egy ideje nem igazán érdekel,hogy mit gondolnak rólam a fiúk,és azt hiszem,amióta nem vagyok olyan visszahúzódó (kajak nem kajáltam mekiben,meg éttermekben a barátnőimmel,amikor együtt mászkáltunk,inkább azt mondtam,hogy megnézek pár karkötőt,meg telefontartozékot xD hülye voltam),szal normálisan viselkedek,kicsit mintha páran rámnéztek vna...


Szal küldj képet,nálam biztos szebb vagy ;)


14/L

2013. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/138 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is kérlek.25/f
2013. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/138 anonim válasza:
Küldhetsz ide is :)
2013. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/138 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz! :)
2013. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/138 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldhetsz ide is :)
2013. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/138 anonim ***** válasza:
Küldhetsz :D én lány vagyok és szivesen elmondom a véleményem :) amúgy futásal és tornával vékonyabb és fittebb tudsz lenni, meg ha naponta többször eszel keveset + kevés édeséget eszel.
2013. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/138 anonim ***** válasza:
100%

Egy vendegloben voltam ket ffi ismerossel. Egy csunya, alcsony,kover lany szolgalt fel az asztaulknal.Mi osszeneztunk ,es talan mar azon voltunk ,mas asztalhoz , esetleg masik vendeglobe megyunk.

Am amikor a csaj megszolalt, es folvette a rendelest, a hangja, a beszed stilusa, annyira lenyugozo volt, hogy szinte versenyezve kertunk - barmit, csakhogy velunk foglalkozzon.Mindharman azon a velemenyen voltunk ,sokkal csabitobb,mint nagyon sok ,karcsu, szeparcu ,szep labu lany.

Es nem mi harman vagyunk ezen a velemenyen, sok sractol hallottam, hogy "amig meg nem szolalt, nem adtam vplna ra ket fillert sem, miutan beszelni kezdett, nem kellett volna mas senki a vilagon rajta kivul "

2013. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!