Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kövér, csúnya és alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, csúnya és alacsony vagyok! Van egyáltalán esélyem valakinél? 15/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szép lány, iszonyatosan vastag lábaim vannak, egyelőre csak hölgytársaim véleményét kérném, mit tudnék változtatni magamon. Küldök képet privátban!

2013. máj. 7. 16:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/138 anonim ***** válasza:
nekem is képet léccii<3 :D
2013. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/138 anonim ***** válasza:

Vannak fürdőruhás képeid amin az alakod is látszik?

Tudnék mondani egy építő jellegű korrekt véleményt.

24F

2013. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/138 anonim ***** válasza:

Szia Küldesz képet priviben?

19L

2013. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/138 anonim ***** válasza:

Küldj képet nekem is!:)

Megpróbálok segíteni!!

2013. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/138 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ide válaszolok így mindenki láthatja:


Te hü..e vagy??? Gyönyörűszép lány vagy, nagyon helyes az arcod és nagyon nőies az alakod is!!!

2013. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/138 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ide válaszolok így mindenki láthatja:


Kiegészíteném:

A felsőd igazán jó ízlésre vall. (ha csőgatya van alul akkor visszaszívom. :D ;) )

A hajad szép és erős a színe is kifogástalan. Gyönyörű kék szemed van és helyes a mosolyod is.


Amin: változtatni kéne: Tuti hogy ilyen önbecsüléssel nincs rendes tartásod, úgyhogy húzd ki magad!

Egy magabiztos de átlagos lány sokkal vonzóbb mint egy jól kinéző de kisebbségi komplexusos. Ráadásul te még nagyonis jól nézel ki. A melled se tűnik kicsinek.


Külsődet tekintve szerencsés vagy, alakítsd hát hozzá a belsődet!


A vastag lábakról pedig kérek egy fotót mert ezek után azt már végképp nem hiszem el és szerintem azért is kijár neked egy fejmosás. :D


Ha egy fiú húzza a száját rád az ízlésficamos!

Hidd el ha mondom hogy jó csaj vagy!


Szeresd magad, legyen önbecsülésed és húzd ki magad!

Igazi különleges szépségű lány vagy, nem pedig az a klasszikus cicababás fajta, és bár ők is szépek de te simán felveszed velük a versenyt, de ne úgy nézd magad hogy miben más a stílusuk, mert neked természetes szépséged van.

Az önbizalom pedig könnyen megszerezhető. Ha másképp nem akkor úgy hogy elképzeled hogy van, és úgy viselkedsz. Rá fogsz jönni hogy nem is olyan nehéz.

Az alakod ugyan nem látszik de szerintem simán strandravaló.

Meg kell találnod magadban a nőt és érezned hogy az egy érték, és nagyon odavannak érte a fiúk, bármiről is legyen szó.

Végül pedig:

Ránézésre nem dohányzol és ez maradjon is így. Az ugyanis eléggé odavághat a külsődnek, és persze sokan utálják is.

A sportot ne hanyagold! Ilyen pofival már csak egy jó test versenyezhet, és ha az alakod rendben lesz később is akkor továbbra sem lesz semmi aggódnivalód.


A fiúkkal pedig ne foglalkozz! Úgyis megtalál egy ha eljön az ideje. Szerintem nálad még nem jött el.


Ha egy kis lelki erősítésre vágysz akkor ez a legjobb: [link]

Jobb oldal Brian Tracy mp3

Csak hallgasd meg. Sima emberi pszichológia. Van benne rész az önbizalomról is.


Szerintem nyugodtan megmutathatod a képeidet másoknak is. Bár mindig lesz egy két fintorgó tahó, de a nagy többség látni fogja hogy milyen szép csaj vagy!

(igen a világ kerek és nincs az a világszép csaj akit pár puhapöc$ ne fikázna le. :DDD viszont a többség véleménye az valódi lesz)

:)

2013. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/138 anonim ***** válasza:
100%
Semmi reakció? :)
2013. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/138 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm a válaszod, igazán jól esett, azóta már nem is görnyedek, mert igaz, hogy ha van tartása az embernek, magabiztosságra készteti:))


A nemedet és a korodat elárulnád?:$

2013. jún. 17. 09:05
 79/138 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:05


Bocs mert kamuztam ugyanis 26F vagyok de hogy ettől te még gyönyörű lány vagy az holt biztos!!!!

2013. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/138 anonim ***** válasza:
Küldhetsz még ide képet.
2013. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!