Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Szóba állnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szóba állnátok olyan 30-40 közti lánnyal, aki még a szüleinél a lakik? (Komoly ismerkedés céljából. )

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértené valaki:

Nem anyuci vagy apuci kicsi lánya. Kizárólag költségminimalizálás okán én még velük. Ha albérletbe költözne, akkor nem tudna későbbi fontosabb célokra (pl. saját lakás, gyerekvállalás) takarékoskodni.

Így pedig nem dob ki az ablakon havonta borsos bérleti díjakat, és legalább a szüleinek is kevesebb az otthoni dolga, hisz takarít, főz és egyéb teendőket ellát.


Probléma, hogy így gyereknek tartják, és mindig magyarázkodnia kell. Mindenkinek olyan nagy probléma ez?

Férfiak, akik ezt olvassátok! Ti is menekültök, ha azt halljátok valakitől, hogy "egyelőre még a szüleimmel élek"?



2013. máj. 25. 07:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%

Ha már a szavakon lovagolunk: én nem szeretem a "nő" és "férfi" szavakat, különösen a "férfi"-t nem. Azon kívül hiába élek lassan másfél évtizede önállóan, nem szeretnék idióta, sztereotip, besavanyodott MitMiértNemLehetMegcsinálni felnőtté válni. Ezért én 40 éves korom ellenére fiú vagyok.


Kérdezőnek válasz: szóba állnék, de tartanék egy kicsit attól, hogy nem találkozott még azzal a helyzettel, hogy tényleg önállóan, mankó, segítség stb. nélkül kell működnie. (Különben ide tartoznak azok a fiúk/lányok/férfiak/nők is, akik ugyan külön lakásban laknak (és nagyon nagy a mellényük, hogy nekik saját háztartásuk van ám), de néhány naponta megjelenik anyuka és apuka, hoznak kajcsit, meg visszacsavarozzák a kiesett konnektort, meg segítenek kiteregetni.)


Az önállóság, az önellátás nagyon izgalmas, rengeteg apró feladatot, döntési helyzetet hoz, és ha nincs túl sok pénzed (vagy nem akarod elcseszni), fejleszti a kreativitást. És büszkeséget, magabiztosságot is ad, olyat, amit más nem. (Én pl. férfi létemre magam vasalom az ingjeimet, nem is nagyon engedem a párom hozzájuk nyúlni, inkább kivasalom az övét is.)


Aki nem próbálta ki magát ilyen helyzetben, abból ezek sajnos hiányoznak, és amikor arra kerül a sor, hogy a párjával együtt kell működni önállóan, ez okozhat gondot. Ha a párja már működött saját háztartásban egyedül, azért, ha anyuci-apuci mellől jött, azért.

2013. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a válasz: nem menekülnék, de nagyon rámennék annak a "kitesztelésére", hogy mennyire képes önállóan létezni a leányzó, ill. ez a képessége mennyire fejleszthető.
2013. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
53%
Én azt látom, hogy a kérdező a saját agya rabja, nehezen lép ki a racionalitás kereteiből. Akinek ilyen terjengős elképzelési vannak a jövőről, és a jövendőbelijéről, az nem tudja átélni a pillanat varázsát. Nekem ilyen nő nem kellene, mert a racionális énje megmérgezné a legjobb perceket is az életünkben.
2013. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%
Én a fél karom odaadtam volna egy mérgezően racionálisan lányért. (Már van, és megmaradt mind2 karom. :))
2013. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
... mérgezően racionális...
2013. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

1. Igen. Mert nem ezen múlik a dolog.

2. Te ki vagy, hogy harmadik személyben beszélsz? Barátnő anyukája, pl.???

3. És nem hajadon. Régi kifejezés, az elváltra nem használható. Ő szingli, szabad, független nő. Az aktuális lakhatás, pedig egy körülmény.

Ha az új párjával is anyunál akar lakni,akkor van gáz.

2013. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az tuskóság hogy olyanon lovagoltok hogy egy 30-40 közötti Hölgy lány-e?!

Lány, mert ő tudja jobban! A páromat szeretem "kislány"-nak szólítani. Elváltak vagyunk mindketten, de mátkámnak nevezem sokszor, babám, rózsám, de hogy Tőletek egy hölgy semmi jót nem kaphat, akik a kora miatt nem hagyjátok hogy lányka nevezze magát, a biztos! A német, vagy osztrák parasztoknál is divat a többgenerációs együttélés. Az hogy a szexet nem tudja egy család megfelelően kezelni, hiba!

Én örülök, ha a családomról, gyerekeimről tudom, hogy a szexben is boldogok!

(F) 60

2015. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!