Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebbe a kategóriába mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe a kategóriába mért "utálják" a tiniket?

Figyelt kérdés
Olvastam a kérdéseket és azt vettem észre ha egy fiatal tini bármilyen kérdést ír ki(akkor is ha az nem hülyeség) alig látok normális válaszokat csak trollokat. Miért van ez?

2013. júl. 4. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én normálisan válaszolok ha a kérdés normálisan van feltéáve és nem tucatszor lerágott csont... tudod azért idegesitö két naponta azzal a kérdéssel találkozni hogy hogy kel ljol szopni/nyalni/dugni stb stb...
2013. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Shevy, nem kétnaponta, hanem inkább naponta 2x :D
2013. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én sem ezekre gondoltam persze tisztelet a kivételnek! Csak azt nem értem mért jó pár embernek hogy csak azért mert fiatalabb rögtön szét trollkodja? Meg a sok "bezzeg az időmben" szöveg? Csak engem zavar ez?
2013. júl. 4. 17:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A farokméregetősből is legalább napi 2van.
2013. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem képes elolvasni egy gyógyszeres doboz hátulját, vagy rájönni, hogy az óvszer a vizes lufi csaták mellett másra is jó, esetleg használni a keresés funkciót, már ne is haragudj, de had röhögjem ki.
2013. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert hülyék felfogni, hogy ide 18 a korhatár.
2013. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Én imádom a tini csajokat
2013. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi a bajom, hogy rengeteg gondolja azt, hogy már mindent tud. Ha tanácsot adsz, esetleg próbálod meggyőzni őt az általa állítottak ellenkezőjéről, akkor meg megy a flegmázás.
2013. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a legtöbbnek nagyobb az öntudata mint az esze, ráadásul flegma, neveletlen, és borzasztóan ostoba. És ha normálisan elmondasz valamit, de az neki nem tetszik, akkor rögtön jön az öntudat. Mindent jobban tud, és okosabb mint a kortársai. Ezért utálom őket. Tisztelet a kivételnek.
2013. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2013. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!