Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm mindent meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindent meg akar szabni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon sok ideje együtt vagyunk már,és csak az utóbbi időben jelentkezett ez hogy gyakorlatilag szétfeszít sokszor az ideg,próbálom nem mutani,ez azért van mert mindent meg akar nekem mondani,ha meg én mondok valamit akkor cinikusan nevet rajta,nagyon szeretem,de ez az egyetlen dolog az ami nagyon zavar ebben,pl, több évig jártam karatéra,thai boxra,és el akartam kezdeni bokszolni mert a család nagy box rajongó,köztük én is szeretem nézni,csinálni is szeretném,de amikor a barátnőmnek mondtam hogy akarok menni kiborult és mondta hogy a sok köcsöghöz?meg azon mégjobban kiakadt hogy mondtam hogy lányok is szoktak járni,de nem egy időben mint a fiúk.de ez csak egy példa volt,meg hogy ma délután szépen elmész kondizni,korán reggel meg menj el futni.mit tegyek?? úgy érzem hogy férfi létemre hiába állok a sarkamra fölém kerekedik.

2013. aug. 8. 14:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen csajok a semmirekellők. Mint ahogy a többi is..

Ha van eszed, elhagyod. Megéri, hogy beleszóljon a dolgaidba? Egy nő sem ér annyit.

2013. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyelj tedd azt amit ő csinál és majd belefog gondolni az egészbe. Pl szabd meg neki hogy milyen helyre nem mehet vagy valami ilyesmit és utána kérdezd meg tőle hogy hogy esett ez neki. Amúgy én otthagynám a fenébe ezt a csajt, lehet hogy szereted meg minden te ki fogsz készülni teljesen :/ Mond el neki az ÖSSZES érzéseid, nem jó ha magadban tartod.(Ja és szakíthatsz is vele, ha tényleg szeret ő is téged akkor vissza fog menni hozzád)
2013. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy ha nem fejezi be ezt, ott hagyod, és akkor nyugodtan eljárhatsz boxra is, mert ha nem hagy el a kijelentésed után, akkor a box miatt sem fog:D
2013. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!