Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, randizni mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, randizni mindig magassarkuban mentek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Soha. Magassarkút csak elegáns helyre veszek fel. Miért? Randizni mindig csinos, de kényelmes ruhában megyek. Szerintem nincs annál visszataszítóbb randin, ha a lány magassarkúban bénáskodik. Persze, sok mindenki tud benne normálisan járni, én is, de egy idő után elkezd fájni a talpunk, kényelmetlen is lesz, és korlátoz is. Ki tudja, milyen laza mókából maradok ki, mert 10centis sarkakon tipegek? Persze ha elegáns étterembe megyünk, akkor nyilván felveszem, de az teljesen más. Majd egy kis idő együttlét után foghatja a kezem hazafelé, mert annyira rohadtul fáj a lábam a magassarkúban, hogy alig tudok menni, de randin semmiképp. Bár lehet, ez csak az én hülyeségem.

21l

2013. szept. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon kényes vagyok a lábam egészségére, szóval évente kb. 1x veszek fel magassarkút. Olyan cipőben megyek, amiben egyébként is járok, hétköznapokon.
2013. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én legtöbbször igen.
2013. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem. nem is hordok alapbol sem (mar csak azert sem mert eleg magas vagyok, 174 cm)
2014. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a férfiak többsége értékelné, mivel 176 cm vagyok, általában így is túl magasnak gondolnak.

Én randira is ugyanúgy megyek egyébként, mint bárhova máshova...vagy úgyis mondhatnánk, hogy mindenhova úgy megyek, mintha épp egy randira mennék. Szóval szeretek jól kinézni, de nem szeretnék annál jobban, mint ahogy egyébként is szoktam.

A magassarkú pedig nem a mindennapi viseletem, buliba meg elegánsabb rendezvényekre hordom.

2014. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!