Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szabad hagyni hogy egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad hagyni hogy egy kapcsolat átalakuljon "szabadidőpartner" barátságba?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapig voltam együtt egy sráccal. komolynak indult, én legalábbis azt hittem, de neki mintha ez épp a kedvétől függött volna. olykor a bnője voltam, néha meg szerintem csak elütötte velem az idejét.

2 hete beteg lettem és nagyon sokáig (ezért?) nem tudtunk találkozni .. a 2 és fél hónap alatt amugy jó h ha hetente v kéthetente 1x láttam, mindig volt vmi más dolga v ide ment v oda... mindenkire volt ideje csak rám nem :D

msnen elég flegma volt, élőbe viszont mindig rettentő aranyos volt. aztán kiderült h csókolózott egy másik lánnyal, ráadásul jóformán a barátaim előtt.

nagyon rosszul esett, de akkor egy kicsit meg is könnyebbültem, mert hatalmas terhet vehettem volna le azzal a vállamról ha szakítunk. el is határoztam magam, de teljesen sokkolt a reakciója. nagyon meg volt döbbenve, úgy éreztem h nem akar elvesíteni. megbeszéltünk mindent, és megígérte h változtatni fog. arra gondoltam h talán ez kellett hozzá h észbe kapjon h kellek neki ugyh arra jutottam h megérdemel még egy esélyt ez a dolog. ennek kb 3 és fél-4 hete. az első héten még msnen beszéltünk talán 2x de egészen tegnapig azóta nem kerestük egymást. innentől kezdve én úgy könyveltem el h szakítottunk.

aztán ugye tegnap este rámírt, hihetetlen kedves volt msnen is amin nagyon meglepődtem. folyamatosan írt, ha csak fél percig nem válaszoltam már rezgő figyelmeztetést küldött :O:O

ma is beszéltem vele, megint aranyos volt.

jövőhéten elv találkozunk akkor lenne a szakítás. de lehet h inkább megmondom neki találkozzunk 1-2 hetente, ahogy épp kijön v ráérünk .. tudom h neki is csak ennyi kell és perpillanat nekem is azt hiszem. kicsit össze kell magamat szednem, egy pasit most csak nyűgnek élnék meg...

mit gondoltok jó ötlet ez? volt már cki hasonló helyzetben? mi lett a vége?

előre is köszi!


2009. nov. 26. 19:22
 1/5 A kérdező kommentje:

azt még kifelejtettem, hogy ez egyikünk részéről sem lenne megint kapcsolat/járás.

a 2 és fél hónap alatt nem volt szex, még csak petting sem, mert sose volt alkalmunk rá.

viszont ha ebbe belemegyek most (nem hiszem am h ellenemre lenne) szex biztos nem, de petting lenne.

mit gondoltok jó ötlet ez?

köszi minden válaszolónak!

2009. nov. 26. 19:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érezted magadnak készen rá, hogy szeretkezzetek, biztos meg volt az oka. A viselkedése miatt megérdemelné, hogy szakits vele, és keress egy normálisat, aki tud bánni veled, és figyel rád.
2009. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem érzi a "szakítás szagát", azért lett hirtelen ilyen kedves meg figyelmes. Nem tudom, te hogy vagy vele, csak azt tudom leírni, amit én tennék ebben a helyzetben. Én úgy gondolom, hogy egy normálisan működő kapcsolatba nem fér bele mással való csókolózás (=megcsalás) semmilyen körülmények között, mert ha két ember igazán szereti egymást, egymáson kívül nem akarnak másokkal csinálni ilyen dolgokat, szóval ha megcsal, az azt jelenti, hogy már nem szeret, legalábbis nem annyira/nem úgy, mint kéne. Valakinél ez még belefér és simán megbocsát, nekem nem menne, minden további nélkül szakítanék, mert nem tudnék már megbízni benne. Nem tudom, te milyen típus vagy, mi a határ nálad, hogy vélekedsz a megcsalásról, szóval nem muszáj rám hallgatnod, de én ezt tenném. További sok sikert, bármit is fogsz tenni! :)
2009. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én voltam már hasonló helyzetben. Nem ajánlom, hogy ebbe belemenj! 2-hetente találkozni és pettingelni? Hát ez elég...nem is mondom, mert nem ismerlek, nem ítélhetek. Én a helyedben megszakítanék vele minden kapcsolatot, törölném msn-ről stb. Szerintem egy ilyen emberre kár pazarolni az idődet. Még ha annyira jól is néz ki és kedves(már amikor...) És ő akkor vajon kinek fog tekinteni téged? A k****jának, akivel néha-néha összejár és pettingel, vagy egy idő múlva le is fekszik? Vagy ez neked oké? Végüis tedd azt, amit jónak látsz. De szerintem felejtsd el!
2009. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak kérdezem hány éves vagy?
2009. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!