Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tanácsolja itt szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolja itt szinte mindenki a 22-24 feletti szűz nem jól kinéző srácoknak, hogy rögvest menjenek le hétvégén egy diszkóba és egy részeg 17-20 éves csajt kapjanak el egy menetre?

Figyelt kérdés
Mert én nem azt látom pár év diszkózás után, hogy a részeg lányok csak úgy kötélnek állnának, ők is kegyetlenül válogatnak még diszkóban is, nem mennek el mindenkivel (pedig el kellene, hogy a szűz fiúk, legalább ott kiélhessék magukat). Most nem akarok bemásolni több száz kommentet ezzel kapcsolatosan, de tény, hogy mindenki ezt a menj le buliba és dugj egyet dolgot akkora készpénznek veszi, hogy biztos a szex ott, mint, hogy az ég kék. Nem értem. Lehet régen másként volt és kötélnek álltak ott a lányok, de én azt látom, hogy már ott is lassan csak a helyes srácokkal hajlandóak meginni valamit, vagy táncolni, ezek a lányok. Lehet rosszul látom, akkor elnézést. De itt olyan srácokról van szó, akik nem bizonytalanba akarnak lemenni, hanem biztos szexet szeretnének átlagos külsővel.
2014. febr. 15. 09:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
,,odamész hozzá, egyik kezedbe egy pohár ital, másiba egy óvszer és mosolyogva nyújtod felé. diszkóba úgyse hallana semmit a szövegből, aztán meg mehet a menet."
2014. febr. 15. 09:40
 12/18 A kérdező kommentje:
Valahogy mindenki tök természetesnek veszi, hogy diszkó az biztos szex. Lehet csak én járok rossz helyekre, ahol ég a diszkóban a részeg lányok is hűvösek és távolságtartóak. Lehet más felé kellesz mennem.
2014. febr. 15. 09:42
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon rá vagy kattanva a témára.
2014. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem mondasz hülyeségeket, Kérdező; mert nekem is feltűnt már ez. Itt a fórumon sokan pl. a Morrisons 2-t ajánlják, mint tutibiztos csajozós helyet, de kérdés, hogy kinek az.
2014. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

van alapja. ha lemegyek egy szórakozóhelyre 60%-ban MEGPRÓBÁLNAK LÁNYOK FELSZEDNI. aki nyomul és jól is néz ki az 100%-ban sikeres


de ez rajtad nem segít

2014. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nyomulni én is tudok, akkor ez elvileg már 50%-os sikerességi faktor.
2014. febr. 15. 10:16
 17/18 anonim ***** válasza:
28%

Minden csajnál alapból 75% eséllyel indul egy pasi.

Te akarod, az 50%, ő vagy akarja, vagy nem az még 25%.

50%+25%=75%

2014. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

# 17 na jó, ezt ne

ez fájt, akkora hülyeség

2014. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!