Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen unalmas, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen unalmas, miért kell mindig a külsővel jönni? Miért nem kérdez soha semmit?

Figyelt kérdés
Múlt hét közepén ismerkedtem meg egy férfival egy társkeresőn. Írta, nagyon várja hogy lásson, erre rákérdeztem, hogy miért, hiszen nem ismerjük egymást, soha nem kérdezett eddig semmit, max. hogy hol dolgozok, az én kérdéseimre egy választ sem kaptam. Majd írta, hogy mivel jól nézek ki, ezért kíváncsi rám. Erre már durvábban reagáltam, hogy akkor csak a külsőm miatt akar megismerni? Erre rögtön azt válaszolta, de mérges vagyok, majd elmúlik. Már egy kicsit elegem van belőle, hogy mindig a külsőségekkel jön.

#és ő már 34 éves #én 28 leszek.
2014. febr. 17. 15:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
mert a belsőt csak a röntgen látja
2014. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Azért csak a külsőd érdekelte mert csak meg akart fektetni.


Egyébként egy személyes találkozóhoz is kell bizonyos mennyiségű szimpátia szerintem....hogy valamennyire megismerd a találkozó előtt.


Mert ha pl a randin derül ki hogy a pasi pl csak akkor keresi a nőjét, hogy ha a lány keresi....és ez a nőnek nem felel meg....akkor nem fog találkozni, mert ez egy internetes ismerkedés alatt is kiderülhet.


Ha azt mondja hogy dohányos, és ez a nőnek nem tetszik, szintén nem fog vele találkozni. Ez is kiderülhet internetes ismerkedés alatt, és nem pocsékol el a másikra az ember fél napot, hogy kiderüljön, teljesen felesleges volt találkozni.


Én a férjemmel 18 napig ismerkedtem neten és csak utána találkoztunk. Nekem kellett egy alap, hogy találkozzunk, és megérte jobban megismerni neten. De ezt sem kell túlzásba vinni és pl hónapokig húzni.

2014. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!