Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen unalmas, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen unalmas, miért kell mindig a külsővel jönni? Miért nem kérdez soha semmit?

Figyelt kérdés
Múlt hét közepén ismerkedtem meg egy férfival egy társkeresőn. Írta, nagyon várja hogy lásson, erre rákérdeztem, hogy miért, hiszen nem ismerjük egymást, soha nem kérdezett eddig semmit, max. hogy hol dolgozok, az én kérdéseimre egy választ sem kaptam. Majd írta, hogy mivel jól nézek ki, ezért kíváncsi rám. Erre már durvábban reagáltam, hogy akkor csak a külsőm miatt akar megismerni? Erre rögtön azt válaszolta, de mérges vagyok, majd elmúlik. Már egy kicsit elegem van belőle, hogy mindig a külsőségekkel jön.

#és ő már 34 éves #én 28 leszek.
2014. febr. 17. 15:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kb 10 évvel vagyok fiatalabb Nálad tudom, de azért:

Nekem is számít a külső, de nem csak a külső. Épp ezért ha nem volt kinn képed pl. ha így keresnék valakit nem írtam volna Rád, mert mi van, ha külsőleg nem jössz be, és megbántalak. Ezért inkább Rád se írtam volna...

De amúgy szerintem is hagyd, nem értem miért nem válaszol a kérdéseidre... Főleg, ha azt mondta külsőd is rendben van.:D Én simán kérdeznék ha egyszer ismerkedni akarok... meg ha már kérdeztél válaszolnék. Ha meg nem akar semmit azt mondja. Ha megírod/kérdezed tőle, hogy háhó kérdeztem valamit azokkal mi lesz, nem tudom mit válaszolna:P Érdekes f_aszi, magamból ki indulva az mondom, hogy hagyd, mert ha akarna komolyat nem tudom miért kéne ilyeneket csinálnia, vagy nem csinálnia:D

2014. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
81%-os! Nekem az rosszul is esett, mikor közölte velem, hogy csak amiatt. És mikor írtam neki, hogy más nem is érdekel? Csak annyit válaszolt, hogy csinos vagyok, majd az életben megismer.
2014. febr. 17. 15:20
 13/22 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőle, és erre ezt válaszolta:


"Most mennem kell, de ahogy irtad nem nagyon szeretsz magdról irni, igy nem is kértelek rá.

Mert azt beszéltük egy személyes találkozó többet elárúl mint itt irt száz mondat :)"

2014. febr. 17. 15:25
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, hogy inkább a személyes találkozóban hisz. Engem az udvariatlansága zavart volna inkább.
2014. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
amúgy azt nem értem, honnan veszi, hogy nem szeretek magamról mesélni...
2014. febr. 17. 15:39
 16/22 anonim ***** válasza:
Csak arra hajt,hogy megdugjon! Semmi több.
2014. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
erre már én is rájöttem, éppen ezért írtam meg neki, hogy nem akarok vele tovább ismerkedni, ha arra sem méltat, hogy bármit is kérdezzen, mert nálam alap, hogy a személyes találkozó előtt tudjunk már valamit egymásról... de mivel neki nem... és fb-n a korához képest elég gyerekes dolgai vannak, nőkkel pózol diszkóban, még szerencse, hogy megadta a nevét... :D nálam ezekkel be is bukta az egészet.
2014. febr. 17. 15:46
 18/22 anonim ***** válasza:
azért írta hogy "nem szeretsz magadról beszélni", hogy azt hidd , hogy csak ezért nem kérdezget tőled. Pedig szerintem azért nem kérdezget,mert nem veszi a fáradtságot, és szerintem is csak dugni akar. Meg majd megismeritek egymát élőbe ,és ez többet mond mindenszónál? oké persze, de attól lehetne neten is beszélgetni, ebből si látszik ,előbb meg akar nézni...szóval a külsődtől teszi függővé,h beszélgessen veled(időt pazaroljon rád) (szerintem)
2014. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
ezentúl már azt sem kell neki, mert nekem ilyen emberre nincs szükségem... :)
2014. febr. 17. 15:50
 20/22 anonim ***** válasza:
Akkor szard le! Ennyi! Ha nem érdekel már,akkor lépj tovább.
2014. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!