Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Miért akarjátok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért akarjátok a férfiakat arra kényszeríteni, hogy pl 29 évesen (én) önállóan éljen lakásban vagy albérletben egyik hónapról a másikra, vagy különben lúzernek, élősködőnek állítjátok be és kegyetlenül kikosarazzátok?

Figyelt kérdés
Teszem fel vidéken él egy 29 éves férfi és keres pénzt, kézbe kap 160 ezer ft-ot. De a szüleivel él (csak édesanyja él) még mindig (a mindenit)mivel nem tud főzni (az is pénz, az alapanyag) és így könnyebben félre tud tenni havi 100 ezer ft-ot. Mosni szokott, takarítani is, saját szobája is van. Tehát el tudja látni magát a főzésen kívül. De ugye a nők 90%-a rögtön beskatulyázza, hogy haszonleső, ingyenélő, lúzer, élhetetlen csak azért, mert nem él egyedül külön és nem veri magát adóssághalomba. A nők meg kötik az ebet a karóhoz és nem képesek kompromisszumra ilyen téren. Ugye ha ez a férfi albérletben élne, akkor havi kb 50 ezer ft-ot csak úgy elszórna az albira, plusz saját magának kellene még kb egy 20 asból kaját vennie. De még akkor nem vett egy nadrágot, egy olcsó pólót, egy olcsó cipőt, plusz a mosószerek, tisztálkodási szerek stb. Ez így egy 100 asban jönne ki. Akkor fele annyit sem tudna félretenni. Így meg azért ha havi 100-110 et félretesz, akkor kb 7 év alatt tudna egy megfelelő 9 milliós panellakást venni hitel nélkül, vagy mondjuk 9 millió+ felvesze 6 milliós hitelt és egy egész helyes kis lakást, társasházt vehetne ha még emellé netán a párja is bepótol 3-4 millió ft-ot. Igaz ehhez kb 36-37 éves koráig kellene a pasinak várnia. De ha albérletben élne és hitelt venne fel nyakra-főre csak azért, hogy már most legyen lakása és a nő igényei/ ilyen terű étvágya (mert szülni akar) csillapítva legyen, akkor még 45 évesen is nyögni fogják a törlesztőket. Így meg 37 éves koráig kellene csak kb várni és addig meghúzni magukat szülőknél. Az sem kifogás, hogy így nem lehet nagyokat dugni, mert van a férfinek saját szobája, ott nem zaklatja őket senki. Csak azért mert mindent akartok rögtön az elején, már legyen zálog mindenen? Aztán minden 4. lakást itthon viszi a bank röhögve. Ez kell? Mindennek ára van. Tudom persze erre mit fogtok mondani, zsigerből reagáltok, hogy ha nem állsz be a bééééégető sorba, mint a birkák, akkor keresek majd helyettetek önállóan élő, fél milliós nettót hazacipelő férfit, mert én nő vagyok és ez nekem jár. Na persze.
2014. ápr. 20. 08:35
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Érdekes egyetemre jártál. Semmit nem tapasztaltam ebből. "Lakáshelyzettől" függetlenül aki normális volt, az talált párt. És nem csak egy éjszakára. Sokan közülük ma már házasok, vagy "csak" együtt élnek. Pedig koliszobában kezdték vagy épp ugyanúgy a szülőknél laktak, mint te.
2014. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

13:20-nak van igaza, kapta tőlem a zöld pacsit!


Teljes mértékben egyetértek vele. Ezzel engem se tud megzsarolni egy nő se, fú de rossz lesz nekem hogy nemjön össze velem mert nincs saját lakásom, azt a kutya meg a mája :$$$ az ilyenek kb. 1 percet nem dolgoztak életükben, de elvárásaik azok vannak...

2014. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Egyik korábbi válaszoló vagyok.

3 év alatt 4 nővel randiztál, és sikerült azt a következtetést levonnod, hogy azért nem kellesz nekik, mert otthon laksz? Ha randizok egy pasival, nyilván előkerülnek ilyen témák, ki mit csinál, még akár az is, hogy hol lakik. De legyél nyugodt, egyik sem azért dobott, mert anyáddal élsz, nem emiatt nem lett második randi, hanem mert mindent összevetve nem jöttél be nekik. Meg igazából, 4 nő volt, még ha valóban azért is nem kellettél nekik, mert nincs saját kecód, ennyiből azért talán nem kellene általánosítani.

2014. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Semmit sem tapasztaltál belőle? Miért is? Mert akinek egyetemi végzettsége van, annak mindig van párja? Vagy így, vagy alanyi jogon? Hagyjuk már. Rengeteg férfi ismerősöm van, aki jogász, közgazdász stb és nincs 30 évesen párjuk, mert nem vitték a csaj fenekét minden szezonban máshová (télen Ausztriába síelni, nyáron spanyolba).
2014. ápr. 20. 14:01
 35/38 anonim ***** válasza:

Mondom, a NORMÁLISOKNAK, na! :) Akik üres fejű pénzéhes csákat hajkurásztak vagy olyan beképzelt állatok voltak, azoknak természetesen ma sincs igazi párjuk, csak futó kalandjaik. A két mondatot kinyögni képtelen antiszociális arcoknak sincs.


De a kedves, értelmes (nem feltétlenül helyes) lényeknek, akik nem felsőbbrendű alakokként akarták elkápráztatni a lányokat, hanem kedves, értelmes, csinos és egyenrangú párt kerestek, azok találtak is és ők (hasonló vagy azonos végzettségűként, hasonló állásban) együtt teremtik elő a lakhatáshoz szükségest! :P

2014. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Létezik olyan lány, aki nem egyből azt nézi, hol laksz :)


A normálisabb lányok nem azt nézik, jelenleg hol élsz, hanem hogy látják-e a motivációt a változtatásra. És ha látják, akkor ki fognak várni, nem lécelnek le.


Aki meg mégis, az meg nem hozzád való, nem is kell ilyen esetben sajnálni, hogy vele nem jött össze a dolog.


Amúgy 29 évesen nem vagy semmiről lekésve szerintem :)

2014. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Nem olvastam el a többi választ, csak a kérdésedre felelnék. Nem azzal van a probléma, hogy spórolni akarsz. Az nagyon is becsülendő, mert sokan nem tudnak. Az a baj, hogy még mindig anyucival élsz. Szerintem mások nevében is beszélhetek - túl sokan jártuk már végig azt az utat, ami ahhoz a felismeréshez vezet, hogy az a pasi, aki 25 éves koráig nem költözik el anyucitól, az mindig anyuci pici fia marad.
2015. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"el tudja látni magát a főzésen kívül"


Aki nem tud főzni, az per definitionem életképtelen, mert egy másik ember közreműködése nélkül néhány napon belül elpusztulna.


"addig meghúzni magukat szülőknél"


Normális embernél (férfinál és nőnél egyaránt) legkésőbb huszonegypárévesen felmerül a gondolat, hogy ideje lenne leválni a szülőkről. Ha nincs della, össze lehet költözni a haverral vagy haverokkal, akik hasonló cipőben járnak. Aki ehelyett inkább otthon marad anyucival, aki ugyanúgy tutujgatja meg irányítgatja a kisfiát, mint 10 éves korában, az annyit is ér.


38/F

2015. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!