Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Miért akarjátok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért akarjátok a férfiakat arra kényszeríteni, hogy pl 29 évesen (én) önállóan éljen lakásban vagy albérletben egyik hónapról a másikra, vagy különben lúzernek, élősködőnek állítjátok be és kegyetlenül kikosarazzátok?

Figyelt kérdés
Teszem fel vidéken él egy 29 éves férfi és keres pénzt, kézbe kap 160 ezer ft-ot. De a szüleivel él (csak édesanyja él) még mindig (a mindenit)mivel nem tud főzni (az is pénz, az alapanyag) és így könnyebben félre tud tenni havi 100 ezer ft-ot. Mosni szokott, takarítani is, saját szobája is van. Tehát el tudja látni magát a főzésen kívül. De ugye a nők 90%-a rögtön beskatulyázza, hogy haszonleső, ingyenélő, lúzer, élhetetlen csak azért, mert nem él egyedül külön és nem veri magát adóssághalomba. A nők meg kötik az ebet a karóhoz és nem képesek kompromisszumra ilyen téren. Ugye ha ez a férfi albérletben élne, akkor havi kb 50 ezer ft-ot csak úgy elszórna az albira, plusz saját magának kellene még kb egy 20 asból kaját vennie. De még akkor nem vett egy nadrágot, egy olcsó pólót, egy olcsó cipőt, plusz a mosószerek, tisztálkodási szerek stb. Ez így egy 100 asban jönne ki. Akkor fele annyit sem tudna félretenni. Így meg azért ha havi 100-110 et félretesz, akkor kb 7 év alatt tudna egy megfelelő 9 milliós panellakást venni hitel nélkül, vagy mondjuk 9 millió+ felvesze 6 milliós hitelt és egy egész helyes kis lakást, társasházt vehetne ha még emellé netán a párja is bepótol 3-4 millió ft-ot. Igaz ehhez kb 36-37 éves koráig kellene a pasinak várnia. De ha albérletben élne és hitelt venne fel nyakra-főre csak azért, hogy már most legyen lakása és a nő igényei/ ilyen terű étvágya (mert szülni akar) csillapítva legyen, akkor még 45 évesen is nyögni fogják a törlesztőket. Így meg 37 éves koráig kellene csak kb várni és addig meghúzni magukat szülőknél. Az sem kifogás, hogy így nem lehet nagyokat dugni, mert van a férfinek saját szobája, ott nem zaklatja őket senki. Csak azért mert mindent akartok rögtön az elején, már legyen zálog mindenen? Aztán minden 4. lakást itthon viszi a bank röhögve. Ez kell? Mindennek ára van. Tudom persze erre mit fogtok mondani, zsigerből reagáltok, hogy ha nem állsz be a bééééégető sorba, mint a birkák, akkor keresek majd helyettetek önállóan élő, fél milliós nettót hazacipelő férfit, mert én nő vagyok és ez nekem jár. Na persze.
2014. ápr. 20. 08:35
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet, hogy valaki a szüleinél lakik bizonyos kor után: beteg szülők ápolása, anyagi okok, vagy egyszerűen csak praktikus gondolkodás - nincs komoly kapcsolata, kevés a fizetés, így könnyebb spórolni a későbbi önálló életre.

Nekem csak az az eset a furcsa, ha felnőtt férfinak még csak igénye sincs arra, hogy saját, önálló életet éljen.

Én 28 éves koromig éltem a szüleimmel, de alig vártam, hogy a párommal együtt, a szülőktől külön kezdjünk új életet.

Az olyan férfiakat nem bírom, akik csak azért élnek anyucival, mert nem tudnak elszakadni a szoknyája mellől.

2014. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Egyedül él édesanyám, a ház körüli munkákat én végzem, persze amit tudok. Veteményezni ketten, füvet nyírok, Stihlel fát vágok, hasogatom, plusz bent mosok, takarítok. Anyámra csak a főzés marad és egy-két kisebb apróság. Külön mennék, rendesen keresek, de a munkahelyem is a kisvárosban van. Nagyon pici város. Ha külön akarnék menni és albérletben élni, akkor 25 kmre van a következő város és onnan kellene bejárnom a munkahelyemre, ami plusz pénz. Munkát biológusként meg pokoli nehéz találni, kb 200 kmre lenne a következő álláslehetőségem ilyen szakmában. Ugye én sajna 1 évet elszúrtam a felsőoktatásban mérnökként, de nem ment, nem az én világom. Utána mentem át biológusira, zoológusnak. Az még plusz 5 év volt, de sajna lett belőle 5,5 éve mert fél évig kórházban voltam és kimaradt egy félévem.
2014. ápr. 20. 09:50
 13/38 anonim ***** válasza:
47%

Szóval 2,5 milliót elbaszol autóra, miközben lakásra nem telik?

Eszembe nem jutna autóra költeni addig, amíg nincs hol élnem.

Azt ne mondd, hogy munkához kell! 80 km-t ingázok naponta, és megvagyok autó nélkül.


Még hogy azért laksz otthon, hogy félre tudj tenni a jövődre! Azért laksz otthon, hogy kényelemben élj, és ne kelljen a kelleténél többször felemelned a popódat.


És elvárnád, hogy ilyen habitussal szeressenek, kelljél valakinek?


Azzal semmi gond nincs, ha valaki NEM azért él otthon, hogy minden pénzét magára költhesse és éljen, mint Marci Hevesen, de a te és a hozzád hasonlók élethez való hozzáállása elég visszataszító.

2014. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Beviz Elek ***** válasza:

Nálam nem az anyagiakon múlik a különköltözösdi. Ha lesz egy olyan lány, akivel lenne értelme, akkor hajrá.


Addig teljesen oké itthon faterral és öcsémmel. Garázs van, szerelöakna van, szerszámok vannak, minek bérelnék egy olyat ahol ezek nincsenek meg?:D


Nem félek elszakadni, mert tervezek egy 2-3 éves angliai kiruccanást, de itthon fölösleges pár utcával arrébb házat bérelni.

2014. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
65%
28 éves nő vagyok, apukámmal élek. Miután a szüleim elváltak, apukám nem tudott volna megélni a saját fizetéséből, így mindkettőnknek jó volt és praktikus, hogy itthon maradtam. De ettől függetlenül szeretnék elköltözni, és szeretnék saját háztartást, hiszen közel 30 évesen, azt gondolom, ez a normális. Amit a te írásodban furcsának találok, hogy már most "tudod előre", hogy 36-37 éves korodig otthon is fogsz lakni. Hogy lehet így hozzáállni? És ha lesz egy nőd, aki szintén dolgozik, esetleg van egy albérlete, amibe csak be kellene szállnod? Azt mondod majd, hogy bocsi, nem, még 5 év 4 hónapig anyukámmal kell élnem, mert akkorra tudom összegyűjteni azt a pénzt, amiből majd lakást tudok venni? Én sem vagyok a hitelek híve, de ez számomra elég furcsa hozzáállás.
2014. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok nő attól fél, hogy ha eddig anyukádnál laktál, nem is fogsz külön költözni ha kapcsolatod lesz akkor sem, vagy hogy anyukád túl nagy szerepet fog játszani a kapcsolatotokban. Sajnos sok olyan példa van, mikor nem tud a pár önálló életet kialakítani, az egyik fél annyira erősen ragaszkodik valamelyik fél a szüleivel való együttéléshez. Én is jártam már így: a volt barátommal hiába szerettük egymást, hiába szereztem albérletet munkát magamnak és neki is tudtam volna, nem tudott elszakadni az anyjától, inkább visszaköltözött hozzá, pedig ahol laktak még munkalehetőség sem nagyon volt. Szóval ilyen félelem is benne lehet a nők részéről.
2014. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok.


Na, ismerve egy kicsit a háttérkörülményeket, tényleg felesleges lenne elköltözni csak azért egy másik városba, hogy külön élj. De arra azért figyelj, hogy nehogy bent ragadj ebben helyzetben. Például később egy jobb munkalehetőséget ne szalassz el, mégha messzebb kell is költözni. Mert most talán kevesebb motivációt érzel, hogy többet keress, de, ha egyedül élnél és mindent neked kellene fizetned, biztos jobban keresnéd a lehetőségeket.

Azért a félreértések elkerülése miatt leírom, hogy nem a konkrét kereseten van a hangsúly, hanem a motiváción.

2014. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Autót vegyél 150-250 EZERBŐL. Az is autó, első autónak tökéletes. Biztonságosan, üzembiztosan üzemeltethető.


Többet a jelenlegi helyzetedben ki nem adnék holmi autóra.

2014. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ha lenne barátnőm, akkor elköltöznék vele albérletbe és feleznénk a költségeket. De addig felesleges. Már 3 éve senkim sincsen.
2014. ápr. 20. 10:07
 20/38 A kérdező kommentje:
Én 2,4 millióból vettem 4 éves autót, de az újonnan 4,6 milliós járgány, nagyon jó gép. Nem sokat megyek vele, jó ha van benne 50 ezer km. Nekem az autó nagyon fontos, ha nyaralni akarok menni, vagy ha lenne párom, akkor nem kellene buszozni, amit szerintem értékelnek a nők.
2014. ápr. 20. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!