Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még remény számomra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény számomra, ha 23 évesen eddig soha egy nő sem jött el velem randizni?

Figyelt kérdés
Pontosabban remény arra, hogy nekem is lesz rendes feleségem, meg ilyenek.
2014. ápr. 30. 22:26
 1/4 ShapeShifter válasza:
Van.
2014. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Van, de alapvetően arra koncentrálj, hogy élvezd az életet. Azt kell elhinnie egy nőnek, hogy ahhoz, hogy boldog legyél semmi szükség nincsen rá. Az életed kerek és teljes. Ebbe a világba fog bekívánkozni egy nő.

A nők nem akarják megmenteni a férfiakat a nyomorúságuktól.

Legyél boldog és vidám, keress olyan dolgokat, amiket csak önmagad miatt szeretsz tenni.

Igen, és ne feleséget keress, csak barátkozz lazán nőkkel.

Ha összebarátkozol egy lánnyal és nem akar semmit, azzal sincs baj, van egy csomó barátnője. Nekem a legtöbb barátnőm ilyen lány barátokon keresztül lett.

2014. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy öregen azt mondom, hogy akiknek a környezetünkben nem volt fiatalabban senkije és állandóan siránkozott vagy nagyon szeretett volna tárast az mind megtalálta. Tehát 23 és 32 éves korod között a feje tetejére fog állni az életed és a keveset randizós srácból ennyi idős korára 2 gyermekes apuka és férj lehet, ahogy az én otthon ülős férjemből..Nyugi, éld az életed és ne akarj görcsösen rátalálni, mert mikor nem számítasz rá, akkor fog eljönni. Nyugi.
2014. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jav: társat
2014. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!