Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a Hungarist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a Hungarista, Skinhead, Neo-náci fiuk nehezebben szereznek barátnőt?

Figyelt kérdés
Félnek tőlük vagymi ? Tudom hogy hülye a kérdés csak nagyon kiváncsi vagyok mert elég nehezen szerzek barátnőt igy ....
2009. dec. 26. 00:35
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten örülnék egy hungarista/skinhead srácnak:)Átlagosan öltözködő, Nagy-Magyarországgal "szimpatizáló" nemzeti rockot hallgató leány vagyok...csak milyen kár ha ezt egy átlag fiú meghallja sírva kiröhög...a skinek meg hungaristák nemigazán vesznek észre öltözködésemből kifolyólag...

De elmondom neked hogy mi a szitu a lányoknál,mert nekem a barátnőim mind- mind liberálisok és sokat szoktam velük erről beszélgetni.Szóval ők engem szintén kiröhögnek hogy nekem miért a "kopasz, Magyarországos,bakancsos" srácok jönnek be a cuki, tükörben vasalthajjal pózolgazó fiúkák helyett.Mellesleg az ilyen csajok szarnak hazájukra és minden olyan dologra ami Magyarországgal kapcsolatos.Szóval nem hiszem hogy félnének tőlletek inkább az hogy az átlagos csajok inkább az emokra és a kissebb melegbeütéssel rendelkező hímegyedekre buknak(legalábbis 12-17ig,utána valószínüleg kinövik)Aztán maradtak az olyanok mint én,akiknek a lelkükbe az eszme megtalálható de külsőleg ez nemlátszik.Meg ottvannak még a rocker lányok is,azok szerintem nemvetnének meg egy ilyen pasit:)


Sok szerencsét magunknak egyszer mi is megtaláljuk a magunkhoz illő embert;)

15/L

2010. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim válasza:
17%

hát aki azt mondja hogy igénytelenek azoknak üzenem h lehet igényesebbek mint aki itt okoskodik.

Eleve az egyenruha, meg a tisztán tartott bakancs , borotválkozás nem utálhat igénytelenségre. Én skinhead vagyok , borotválom a fejem stb. és sose volt gondom a nőkkel.

2010. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok ahogy az előttem hozzászóló és amúgy igaza is van! A különbség annyi, hogy nálunk a faluba majdnem mindenki szóba áll a cigányokkal..olyan nő meg kell a f.sznak, aki cigányokkal haverkodik.
2010. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Kedves! 01:09


Nem csak az magyar,aki hungaristás pólót visel!Ne keverd!

Én is rendszeresen járok Kárpátia koncertre , mégsem vagyok kopasz és nem hordok gyászoló fekete ruhát!

2010. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
17%

"Nem csak az magyar,aki hungaristás pólót visel!Ne keverd!

Én is rendszeresen járok Kárpátia koncertre , mégsem vagyok kopasz és nem hordok gyászoló fekete ruhát!"



Bocsi, ne vedd offnak v személyed elleni sértésnek de muszály:


1. Ilyen szó hogy "hungaristás nem létezik, hanem hungarista a helyes kifejezés

2. Ha szerinted attól lesz valaki hungarista hogy kopasz és fekete ruhába jár akkor el vagy tévedve. A hungarizmus az Szálasi mozgalma és annak jogutódjai, akik mellesleg nem szívesen látnak verekedős szkinhedeket maguk között, szubkultúraellenesek, nem szeretik a jobbikot.

3. Nem baj, hogy nem vagy tiszztában a dolgokkal, az emberek 80%/-a nincs tisztában vele, nem nagy bűn, de olvass utána a témának mert alapos tudás és pontos ismeret nélkül birka leszel

2010. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

1. olvasd el: 1. 01:09 hsz-t

2. nem attól,de rockereket,hungaristákat említ,akik általában öltözetben is tükrözik

3. boccs h hungarista helyet hungaristást írtam....jó érzés volt lehurrogni nem?

2010. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
49%
Szálasi egy beteg állat volt, nem véletlen végezték ki. Kövessétek csak kopasz g_cik, remélem kiderül, hogy anyátok zsidó.
2010. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
17%

Tévesen nevezi hungaristáknak őket.....egy szkinhed nem hungarista! Egy jobbikos nem hungarista!


Igen, jól esett lehurrogni, bár írtam hogy ne annak vedd, de annak vetted mert annak is akartad venni, pedig nem ellened irányult.

2010. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
39%

skinhead : na vajon miért... gondolkozz egy kicsit és megérted kinek kell olyan pasas akivel mondjuk megy az utcán és minden 3.ik embert megveri mert ez zsidó ez cigány ez néger az egy komunista féreg az egy kínai


hungarista : szerinted ki kiváncsi arra hogy széphazám a kárpátmedence de szeretek élni benned mikor Magyarország egy koszos szegény erőszakos a félországot kizsebelő politikusokkal, parasztokkal teli porfészekben él és ezt mind el is hiszik amit hazudnak


Neo-náci : mos ki aza hülye aki eg Hitler imitátorral akar járni?? mert az nagyon hülye ki kiváncsi arra hogy valakinek a szobája televan tiltott jelképekkel Hitler képekkel náci egyenruhákkal és csak az illető annyit tud mondani hogy Sieg Heil!!! meg Heil Hitler!!!


na kb. ennyi

2010. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Nálam a hungarista még ok, a többi már kicsit túlzás, mivel inkább átlagosnak mondanám magam. Tény, hogy lenne biztonságérzetem, de azért baráti kör és család véleménye szerintem érdekes lenne.

16/L

2010. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!