Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a Hungarist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a Hungarista, Skinhead, Neo-náci fiuk nehezebben szereznek barátnőt?

Figyelt kérdés
Félnek tőlük vagymi ? Tudom hogy hülye a kérdés csak nagyon kiváncsi vagyok mert elég nehezen szerzek barátnőt igy ....
2009. dec. 26. 00:35
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
15:42 vok 17L ja és ezek a gennyládák a jobbikra meg a mittomén milyen rasszista pártokra szavaznak és az értelmes ember az fideszes mert azok ebből az ,,országból'' tudnának is ,,országot'' csinálni
2010. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

az én barátom hungarista.

gerjedek a a bakancsokra is :D

2010. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint olyan vadnak tűnnek.Kicsit ijesztő,ha egy hungarista csoport felszáll a metróra,oda-oda téved a szemem,de mindig parázok,hogy elkezdenek balhézni :-)


Én ilyen szempontból átlagos lány vagyok,mert ennyire kirívóan semmilyen "csoporthoz" nem tartozom.Az öltözködésemmel nem adom az emberek tudtára a politikai beállítottságomat,vagy azt,hogy milyen zenéket hallgatok.


De ha meglátok egy ilyen fiút,akkor azt gondolom,hogy ő tuti,hogy hozzá illő lányt választana,mármint aki hasonló nézeteket vall.


Nekem ezek a srácok olyan megfélemlíthetetlennek tűnnek,tehát,hogy nekik semmi sem lehetetlen.És félelmetes,hogy simán beleköt egy romába vagy beszólogat valakinek(Teszem hozzá,hogy nem vagyok kisebbségi) De akkor sem szeretem,mert ők is ugyanúgy tudnak konfliktust kezdeményezni,mint a cigányok.


Tehát félelmetesek egy kicsit :-)))


18/L

2010. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
58%
egyszerre vagy hungarista, skinhead és neonáci? érdekes korcs lehetsz akkor. talán azért nincs barátnőd, mert B U T A vagy.
2010. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
55%

Kapjátok be! Nem igénytelenek, nem rusnyák!

Ráadásul konzervativ eszmét vallanak, becsületük a hűség!

A sok liberális divatmajom mind csalja a barátját/barátnőjét,amig a skinheadeknél ez nagyon ritka!

Nekem a kopaszok jönnek be, akár lepontoztok, akár nem!

Olyan szexik a hófehér kopasz fejükkel, a bomberdzsekijükben, az arcukra húzott sállal, árpádsávos zászlót lengetve!

2010. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
0%
jézusom divat majom skinhead még a fehérek közt is 6 fele megy a külömböztetés. Az ilyen rokker félék azzal akarnak feltűnni hogy piacos 200 forintos nagymagyarországos pólókba járnak libaf*s szinű zsák táskával meg nyomorult surranóval. 70%-a beszari f*sz aki ezzel próbálja leplezni (többszöri tapasztalat) Mindenkit utálnak aki nem azt a zenét hallgatja amit ők. Nah hát ha igy csajnozni akar az ember akkor asszem hátrányból indul. Felejtsd a sok "eszmét" meg "kitalációt" azok sohase visznek előrébb idő és energia pazarlás. Próbálj normális lenni hogy elfogadjanak az emberek mert úgy ezerszer könnyebben megy minden mitha szándékosan idióta eszmék mögé bujva gyűlölködsz. Hidd el ez a mártirkodás nem jön be a csajoknak.
2010. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Nekem már volt kopasz, hungarista barátom, tetoválása is volt. Általában fekete cuccokba járt. Bakancsa is volt míg a meló helyén el nem lopták (a hadd ne mondjam, hogy kik...)


Lényeg, hogy sok az előítélet velük szemben. Holott ugyanolyan rendesek, aranyosak, romantikusak, sőt még jobb, mint egy "anyuci apuci kicsi fia."

Szüleim sem mondtak rá egy rossz szót sem.

Úgyhogy nem tudom miért kell bántani őket...

Különben is a kopaszok jól néznek ki! :)


Hát az mai csajoknak, főleg az oly elterjedt plázacicák és hasonlók számára ez taszító. Megijednek szerintem. Pedig nincs rá okuk. Legyél mosolygós úgy kedvesebbnek tűnsz:)Meg kicsit szolidabb lenni, ne az jöjjön le a csajok körében , hogy én vagyok a "kemény csávó". Jól írta valaki még az elején, hogy el kellene érni, hogy ne megijedjenek, inkább biztoságérzetük legyen melletted.


Meg próbálj hasonló felfogású lányokat megismerni valahol.

2010. febr. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Ha rendesen viselkedsz, nem erőlteted a stílusodat a lányra, akkor menni fog! Tapasztalat, én is ilyen körökben mozgok!^^
2010. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
Nem tom te miért szerzel nehezebben:) Én egy csomó lányt ismerek akiknek bejönnek az ilyen fiúk. Talán csak rossz társaságba jársz vagy nagyok az elvárásaid.
2010. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
23%

Mert visszataszítóak. Nagy részük csak skandálja a meggyőződéseit, akár kíváncsi vagyok rá, akár nem, viszont nem lehet velük beszélgetni, mert csak a saját "igazukat" látják, más véleménye nem érdeklő őket.

Ráadásul nem is néznek ki jól. Legtöbbjük nagydarab, de nem izmos, hanem dagadt (legalábbis azok közül, akikkel találkoztam - biztos vannak, akik igényesek a testükre), golyófejüket pedig csodásan kiemeli a tar fej. Pedig nincs is jobb, mint csókolózás közben beletúrni a fiú hajába. Egy skinnel mit csinálnék? Polítornám a kopasz buksiját? Kösz, nem. Inkább maradok az "átlagos" pasiknál, akikkel lehet beszélgetni, és tiszteletben tartják a véleményemet, és nem rühelli őket egy fél ország.

17L

2010. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!