Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a Hungarist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a Hungarista, Skinhead, Neo-náci fiuk nehezebben szereznek barátnőt?

Figyelt kérdés
Félnek tőlük vagymi ? Tudom hogy hülye a kérdés csak nagyon kiváncsi vagyok mert elég nehezen szerzek barátnőt igy ....
2009. dec. 26. 00:35
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
36%
Mert ha valaki csak úgy tud barátkozni hogy jellmezbe bujik és erőszakos nézetekett vall az egy lúzer.
2010. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

mondjuk a skinheadeket én sem bírom annyira, mert általában bunkók és buták. (ÉS VERIK A PUNKOKAT! :()A hungaristákat ás nácikat nagyon bírom, imádom őket, én is az vagyok+ rocker :D


sztem csomóan nem is tudják MIT JELENT, csak dobálóznak a szóval.

a legtöbben visszataszítónak tartják, félnek vagy nem tudom. pl bnőm is fél a náciktól, mert azt hiszi, hogy agresszívak... xD


na mindegy...

16/l

2010. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
én is náci + magyar vagyok,ettől függetlenül nem vagyok kopasz,nem járok bakkancsba nyáron a 40 fokba és holt feketébe mint 1 emós.Rendesen öltözködök,kúltúráltan viselkedek,nem vagyok büdös és alkoholista sem.
2010. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Hogy ide mennyi elnyomott/rossz gyerekkorú ember jár...
2010. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
Mért gondolod h nehezebben szereznek barátnőt?Van aki meg pont őket bírja! pl én ;)
2011. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
15%

Azért mert a skinhead és társai mocskos faSZomképű tetvek. Remélem megdöglik az összes. Gyűlöllöm az összes mocskos tetves nácit, a rák egye meg az összeset.

Egy 30 éves NEM NÁCI magyar.

2012. febr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
pedig benned több a gyűlölet mint bennük. Kezeltesd magad.
2012. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!