Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelt kérdés

Sokszor ismerkedek olyan lányokkal, akik feminista nézeteket vallanak. Ezt általában onnan tudom meg, hogy ha eljut a randiig az ismerkedés, ezek az első pár alkalom valamelyikén előkerülnek: "A férfiak mindig elnyomták a nőket. A nők kevesebb fizetést kapnak. A nők csak szexuális tárgyak. Még mindig nincs egyenlőség. A nőket szülésre kényszerítik. A férfiakat az vonzza egy nőben ha független, intelligens, stb." Stb.


Nem azt mondom gyakori, de már 5+ ilyen lánnyal volt dolgom és egy idő után kijön hogy egy csomószor csak ilyenekben tudnak gondolkozni, vagy ilyenekről tudnak beszélni. Az ilyenek miatt szócsatába torkolló randit már nem is említem. Mindig férfiasan agresszíven érvel, aztán besértődik, többet nem találkozunk.


Pedig elsőre kedves, rendes lánynak tűnnek és ráadásul általában csinosak is. (6/10, 7/10)



2014. máj. 31. 19:55
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy te vagy itt a bolygó méretű idegen elme, mi pedig csak a kis törékeny emberi tudatok. Te max. annak a tudata lehetsz, hogy hogyan menjünk le cerkófmajomba, ha már egyszer kifejlődtünk az állatok közül. Nem arról van szó, nem baj, hogy ennyire visszamaradtál a törzsfejlődésben, de legalább ne lennél még büszke is erre!
2014. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ezt olvasva rátok gondoltam, legtöbbőtökre akik az én szemszögemből a saját igazukba végtelenül kapaszkodó embereknek tűntök. Ez egy rövid cikk a vitakultúráról, szerintem egyedien, jól megfogalmazva. Ha van 3 percetek, olvassátok el.


[link]

2014. jún. 2. 17:17
 53/56 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó cikk, el is teszem.


De kérdező! Te is olvasd át még egyszer, alaposan ezt. Ne képzeld, hogy ha egy a több ellen felállás van, csak és kizárólag neked van igazad és nincs hiba a gondolkodásodban.

2014. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

tényleg jó bejegyzés, csak ez nem rólunk szól :)


túlságosan buta vagy, más bajod nincs. először a magyar nyelv értelmezését tanuljad meg: olvass regényeket, tanulj tovább. utána már könnyebb lesz kérdezned és válaszolnod, megértened a világot

2014. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
(amit erről írtál nem hiszem el :D)
2014. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Nincs baja ezeknek a lányoknak. Neked mi bajod van? Ha nem tetszik a politikai nézet, akkor meg lehet mondani és el lehet küldeni a lányt. Ja hogy neked a puncika kéne és a nő csak 20-ad rangú körülötte. Ahammm..... Így jártál.
2014. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!