Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelt kérdés

Sokszor ismerkedek olyan lányokkal, akik feminista nézeteket vallanak. Ezt általában onnan tudom meg, hogy ha eljut a randiig az ismerkedés, ezek az első pár alkalom valamelyikén előkerülnek: "A férfiak mindig elnyomták a nőket. A nők kevesebb fizetést kapnak. A nők csak szexuális tárgyak. Még mindig nincs egyenlőség. A nőket szülésre kényszerítik. A férfiakat az vonzza egy nőben ha független, intelligens, stb." Stb.


Nem azt mondom gyakori, de már 5+ ilyen lánnyal volt dolgom és egy idő után kijön hogy egy csomószor csak ilyenekben tudnak gondolkozni, vagy ilyenekről tudnak beszélni. Az ilyenek miatt szócsatába torkolló randit már nem is említem. Mindig férfiasan agresszíven érvel, aztán besértődik, többet nem találkozunk.


Pedig elsőre kedves, rendes lánynak tűnnek és ráadásul általában csinosak is. (6/10, 7/10)



2014. máj. 31. 19:55
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Na így már mindjárt más. Viszont továbbra is bukta az, hogy gyerekkel, 0 munkahelyi tapasztalattal ugyan hova veszik majd fel. Szóval elsőre nem rossz, amit mond, de valójában bukta.
2014. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

38-as: Sose fogod megérteni, mert nem olyan vagy, mint a kérdező, szóval akadj le róla!

Kérdező: Az, hogy a p|n@ a legjobb dolog a világon, nekem olyan primitívnek tűnik. Olyan sok dolog van még ezen kívül, mint pl. az utazás, a művelődés, az olvasás, a múzeum. De oké, viszont hogyan fogsz tudni egy életen át egy p|n@val megelégedni, ha családod lesz? Tudod, ebből a p|n@vadászó életből nincs visszaút.

2014. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
41: én is így látom. Tervnek szép, de ha beüt a krach... Ezért én sem ezt tartom követendő példának, csak meséltem arról, hogy vannak ilyen lányok is. :)
2014. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Ilyen láynok = kis butuska naivák, akik azt hiszik, hogy a szívszerelmük majd életük végéig eltartja a seggüket.
2014. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

42: Az a legjobb nekem. Ez van. Most rangsoroljam őket hogy jobban érthető legyen? Oké. 10-es a legélvezetesebb és onnantól csak lefelé van.

Punci, szex: 10

Egy jó este a barátokkal: 9

Egy új szakma kitanulása és kipróbálása a gyakorlatban: 8

Egy jó randis este egy csajjal, mégha aznap nincs is szex: 7

Kellemes családi ebéd általam kedvelt rokonokkal: 8

Olyan városba költözni egy hónapra, ahol nincs egy ismerősöm sem és rosszul beszélem a helyi nyelvet: 8

Megismerni egy új embert, akivel hamar kiderül mennyire hasonlóak vagyunk és jó barátok leszünk: 8

Stb-stb. - Élvezek amit lehet, de tudom mi a legélvezetesebb most.


"viszont hogyan fogsz tudni egy életen át egy p|n@val megelégedni, ha családod lesz?"

Nem tudom, de érdekes kihívás lesz mindenképpen.

2014. jún. 1. 15:35
 46/56 anonim ***** válasza:
Ez van kérdező, primitív vagy, egy olyan ember, aki lényegében a nemi szervével egyenlő. Pedig láttam benned fantáziát, dehát egy PUA-s exkockától mit várhatnánk? Olyan vagy, mint akit gyerekkorában éheztettek, most rá tudtál szabadulni a p|n@ra, így már sose elég, és a legjobb dolog az életben. Elhiszem. De ha van egy morzsányi kis lelked is, akkor azért tekintettel leszel a nőre, akivel családot akarsz alapítani, és nem veszed el addig, amíg meg nem győződsz arról, hogy képes vagy hűséges lenni.
2014. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Ja, fontos a szex.

Fantáziát? Mire? Nem akarok megváltozni egy nekem rosszabbnak tűnő irányba, jól érzem most magam a bőrömben. Kismilliószor jobban, mint régen.


Így van. Kamaszként nem kaptam meg nőket, pedig nagyon sok szép lánynál lett volna esélyem vagy lehetőségem gimnáziumban, stb. De elbasztam azokat. Ezért most teszek egy szívességet magamnak és mivel a régi időket nem változtathatom meg, a jövőbe tekintve most teszem boldoggá magam.


A hűségen való rágódásodat meg nem is értem. Ódzkodom az olyan dolgokra való utalásokról, amiket nem tudok biztosan (amit pl. te is csinálsz), de te valahogy a világtól elzárva élsz, ha megcsalásról van szó? Megcsalás = világvége?


Nem innen várok elfogadást, vagy megértést, mert a számomra fontos emberek szerencsére elfogadnak. A tágabban vett családom (~10 ember) és a szűkebb, állandó ismerősi köröm (~10 ember) ugyanazokat szinte mind tudja rólam, amiket itt leírtam ezen a pár oldalon. Mégis elfogadnak.

Én és néhány itteni válaszoló annyira más világban élünk, hogy felfoghatatlanok az egyik számára a másik dolgai. Mint Lem Solarisában az ember és a bolygó méretű idegen tudat találkozása, akik annyira különbözőek hogy sosem érthetik meg egymást. Tanulmányozhatjuk egymást, de úgy sem leszünk semmilyen behatással a másik életére.

2014. jún. 1. 16:30
 48/56 anonim ***** válasza:

a csajozás hajszolása önjavítás mellett 15 éve terjedt el


ismerek olyat aki akkor kezdte. kiégett, leépült. a teste, lelke kényszeríti leállásra. ő is azt hajtogatta, hogy ennyi tapasztalattal majd megtalálja 30-35 évesen azt a nőt akivel együtt tud élni és aki bomba jól néz ki - mert annyira érteni fog a nőkhöz


ebből már semmi nem lesz. nehéz megmagyarázni milyenné válik egy ilyen ember, de nőknek nem lesz vonzó

2014. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

felfogom, jobban ismerem ezt a világot mint te :D


csak szánalmas

2014. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Nem. Megcsalás = megaláztak a női mivoltomban = válás, külön menés = fizethetik a gyerektartást! Te vagy a kis Tompika, akit eddig mindenki megvetett, most aztán megmutatod a nőknek és a világnak, mekkora f@ßagyrek vagy valójában! De bele fogsz bukni hidd el, mert most egy k*ßv@ vagy, és ebből bizony nincs visszaút! De nem baj, megnősülsz, gyereket csinálsz, aztán majd egy friss, ropogós husikával megcsalod a feleséged, és tönkreteszed az életét, meg a gyereknek az életét. De vigyázz, nehogy pofára ess, mert tudod, mindig van valaki, aki elkapja az ilyen negymellényesek farkát!
2014. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!