Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelt kérdés

Sokszor ismerkedek olyan lányokkal, akik feminista nézeteket vallanak. Ezt általában onnan tudom meg, hogy ha eljut a randiig az ismerkedés, ezek az első pár alkalom valamelyikén előkerülnek: "A férfiak mindig elnyomták a nőket. A nők kevesebb fizetést kapnak. A nők csak szexuális tárgyak. Még mindig nincs egyenlőség. A nőket szülésre kényszerítik. A férfiakat az vonzza egy nőben ha független, intelligens, stb." Stb.


Nem azt mondom gyakori, de már 5+ ilyen lánnyal volt dolgom és egy idő után kijön hogy egy csomószor csak ilyenekben tudnak gondolkozni, vagy ilyenekről tudnak beszélni. Az ilyenek miatt szócsatába torkolló randit már nem is említem. Mindig férfiasan agresszíven érvel, aztán besértődik, többet nem találkozunk.


Pedig elsőre kedves, rendes lánynak tűnnek és ráadásul általában csinosak is. (6/10, 7/10)



2014. máj. 31. 19:55
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
De így már értem, hogy miért lökik neked a feminista rizsát a csajszikák. Hát nem vetted még észre, hogy ezzel a háztartásos-otthonmaradós sz@rakodással azt várod el tőlük, hogy totál kiszolgáltassák magukat neked? Egy okos nő ebbe sose menne bele, mert gondol arra is, hogy mi lesz, ha megromlik a házasság, és már csak azért sem marad otthon, hogy ha összeomlik minden, akkor ne kelljen elviselnie egy olyan ember farkát magában, akitől amúgy hányingere van. Teljesen érthető.
2014. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:

"Így van, nem akarok most komoly kapcsolatot. És? De ismerem a nőket, hiszen ismerem őket annyira, hogy szexuális vágyat keltsek bennük és mindezt tudatosan. Ismerem a nők ösztönvilágát és hogy mire reagálnak pozitívan, negatívan (amellett, hogy ebben mindig van tanulni való)."



köszönjük, ezt idáig tagadtad. aljas és szánalmas vagy, kifele építesz egy képet, mert másként nem jutnál szexhez. önmagadban nem vagy vonzó :D a manipuláció kihasználás.



"Ráadásul mindemellett most csinálhatom azt, amiről minden 13-25 körüli fiú álmodozik - Sok szép lánnyal kúrok. Imádom az életem és soha nem voltam olyan boldog általában, mint most vagyok."



soha nem erről álmodoztam, mert valóban sikeres vagyok. nem szorulok kompenzálásra :D

2014. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Jajj, 22-es, most miért? Van akinek komoly érzelmekre van igénye, van, akinek meg csak egy p|n@ra. Nincs is ezzel semmi baj, amíg mindenki azt kapja, amit szeretne.
2014. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
itt randik vannak. azért van randi, mert nem a szexre utazó lányok kellenek neki. nem mondja hogy alkalmit akar, imitálja a kapcsolat ígéretét a szexért. nem hazudik - manipulál. az ilyen szánalmas lények közelítenek a pszichopatákhoz
2014. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Most elképzelem, hogy mifélék feküdhetnek le vele az első-második-harmadik randin. Hahahahaha...
2014. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
teljesen normális lányok. 25-30 évesen ez már tartós kapcsolatokhoz is normális.
2014. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Azt készséggel elhiszem, hogy normálisak, de hogy nem az okos fajtából valók, az is biztos.
2014. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem wife-material az olyan lány, aki egyből lefekszik. Ez az emberiség tragédiája, hogy pont azt nem tudjuk megszerezni, aki jó lenne nekünk.
2014. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Aki jó nekünk, az pont azért jó, mert nem adja magát könnyen. Aztán vagy megharcolunk érte, vagy elfutunk, mint egy gyáva nyúl. A pasik 90%-a az utóbbi opciót választja, mert az a kényelmesebb, aztán meg csak pislognak, hogy ők nem ilyen lovat akartak.
2014. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Kérdező, valamilyen szinten megértelek. Ha tényleg örökké ezt mantrázzák, agresszíven és bűntudatkeltően akkor az rossz. Biztos sok bennük a frusztráció, ezért adják elő olyan stílusban amilyenben. Megértem, hogy zavaró neked azt hallgatni, hogy már háromszáz éve meghalt emberek bűneit akarják a te nyakadba varrni. Azt, hogy szeretnének maguknak egzisztenciát teremteni és így meg úgy akarnak élni valóban előadhatnák kedvesebben is. Arra viszont készülj fel, hogy a sok lány nem tudna a klasszikus női szerepben élni, mert nem egy életbiztosítás, már fent elmondták páran, hogy miért. Ezeken ne sértődj meg, ne úgy vedd, hogy személyesen rólad gondolják azt, hogy elárulnád és cserben hagynád őket, csak az ember soha sem tudhatja. Arról nem is beszélve, hogy téged is érhet baleset, lebetegedhetsz, elveszítheted az állásodat és olyankor jó az, ha két kereső van, mert alacsonyabb életszínvonalon ugyan, de meg lehet élni. Lehet, hogy te tényleg egy becsület lovagja vagy és soha nem élnél vissza azzal, hogy te vagy a kenyérkereső, de a lány mitől legyen ebben olyan biztos? Mi az, ami eloszlathatja a félelmeit? Mert ezek a lányok bizony félnek attól, hogy pórul járnak, ez lapul az agressziójuk mögött is. Tudod, legjobb védekezés a támadás. :) Szerencsédre azért akadnak még olyan lányok is, amilyenre te vágysz, aki a családnak szeretné szentelni magát, csak ők nincsenek túl sokan. Amikor először találkoztam ilyen lánnyal, aki azt mondta ő nem akar dolgozni, ő csak férjhez akar menni és sok gyereket szülni (nem hiperpigmentált, még csak nem is buta, nagyon is okos), akkor én is megrökönyödtem, hogy most neki tényleg egy ilyen kiszolgáltatott helyzet kell? És tényleg ez kell neki. Mellette tanul az egyetemen, mert tényleg okos, de az a vágya, hogy főállású anya lehessen. Szóval van remény, sok szerencsét kívánok neked, szükséged lesz rá, mert sokat kell keresgélned. :)
2014. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!