Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelt kérdés

Sokszor ismerkedek olyan lányokkal, akik feminista nézeteket vallanak. Ezt általában onnan tudom meg, hogy ha eljut a randiig az ismerkedés, ezek az első pár alkalom valamelyikén előkerülnek: "A férfiak mindig elnyomták a nőket. A nők kevesebb fizetést kapnak. A nők csak szexuális tárgyak. Még mindig nincs egyenlőség. A nőket szülésre kényszerítik. A férfiakat az vonzza egy nőben ha független, intelligens, stb." Stb.


Nem azt mondom gyakori, de már 5+ ilyen lánnyal volt dolgom és egy idő után kijön hogy egy csomószor csak ilyenekben tudnak gondolkozni, vagy ilyenekről tudnak beszélni. Az ilyenek miatt szócsatába torkolló randit már nem is említem. Mindig férfiasan agresszíven érvel, aztán besértődik, többet nem találkozunk.


Pedig elsőre kedves, rendes lánynak tűnnek és ráadásul általában csinosak is. (6/10, 7/10)



2014. máj. 31. 19:55
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyetemen tanul, és tudja, hogy főállású anya lesz, annak a keservesen megszerzett lexikai tudása halott befektetés. Nem azt mondom, hogy ne járjon egyetemre, mert mindenki azt csinál amit akar, nekem nem marad ettől kevesebb, csak akkor elég hülye, hogy soha nem kamatoztatja a tudását.
2014. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Ez tisztára az a kaliber, mikor Gyes alatt végzi el a PhD-t, aztán csodálkozik, hogy ugyanazok a lélekölő munkák maradnak neki, mint PhD nélkül. Hát persze, mert az a PhD, amit gyerek mellett simán meg lehet csinálni, annyit is ér, egy darab díszes papír, ennyi.
2014. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
30-as: Még annyit, hogy azért is fail a hozzászólásod, mert a lexikális tudás nem egyenlő az okossággal. Az okosság egy képesség, egy bizonyos személyiségvonás, ami pont azokban a lányokban nincs meg, akik kiszolgáltatják magukat.
2014. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

20: Mivan? Miért akarnálak elcsábítani? Vagy mi? Miről beszélsz? Eddig sem mondtam hogy minden nőt el tudok. Pont az a lényeg hogy a nagy számok törvényét kell megjátszani. Kezdeményezek 100 csajnál. Abból 20-tól kapok telefonszámot és annyival lesz randi. Abból lefekszem 5-tel. Ami nekem bőven elég és sikernek könyvelem el. (Ez az arány csak egy példa volt, de ilyesmi.)


21: Sosem hozom fel az ilyen irányú gondolataimat az első találkozásnál. Szerinted arról beszélek az első randikon, hogy hogyan képzelem el a hosszú távú életet vele? Minden szempontból meggyilkolása a hangulatnak, kapcsolatnak. A nők pont hogy nem vonzódnának ahhoz ha arról beszélnék hogy hogyan tervezem a kapcsolatot velük. SOSEM hoztam még fel egy nőnek sem a "háztartásos-otthonmaradós" dolgot azok közül, akikről a kérdés szól.


22: "köszönjük, ezt idáig tagadtad. aljas és szánalmas vagy, kifele építesz egy képet, mert másként nem jutnál szexhez. önmagadban nem vagy vonzó :D a manipuláció kihasználás. "


Igen. Te tényleg hülye vagy? 10-ből kb. 1 férfi ért születésénél fogva a nőkhöz. 10-ből 9 férfi csak úgy a semmitől nem vonzó a nők számára, ahogy azt a férfiak várnák. Nekik mindnek tanulnia kell a dolgot, vagy kisebb részt úgy szocializálódnia, hogyha szexuálisan sikeres akar lenni.


"soha nem erről álmodoztam, mert valóban sikeres vagyok. nem szorulok kompenzálásra :D"


Ebből csak annyi látszik hogy más környezetben szocializálódtunk, nevelődtünk, illetve mások a fontosak az életben. A papám már gyerekkoromban is azt mesélte, hogy a pina a legjobb dolog a világon. A barátaim is ilyen beállítottságúak. Számomra is a punci és a szexuális kielégülés az egyik legélvezetesebb dolog.

Tudod mire gondoltam mindig, már 15 évesen is? "De jó csaj, de megdugnám. Fél perc múlva: Hm, egy másik jó csaj, őt is megdugnám." Csak régen béna voltam és nem volt tudásom hozzá. Most már van.


23: Köszönöm! Én is erről beszélek.

26: Így van.

27: Lásd a 29-esre adott választ.


28: De pont hogy nem egyből fekszik le! Az egyből lefekvés az az első találkozáskorit jelenti. Gondolj bele, akivel már eltöltök 3-4 olyan alkalmat, amikor 4-6 órán keresztül kettesben vagyunk, beszélgetünk és megismerjük egymást, azzal már eléggé kedveljük egymást és valószínűleg megvan a szexuális vonzalom a dologhoz. Mást jelent a gyors szex a te világodban, mint az enyémben.


29: A nők reagálnak a férfiakra ilyen szempontból. Ugyanaz a lány, aki velem lefekszik 3-4 randi, 1-2 heti ismerettség után, lehet hogy más férfit hónapokig várat. Én aktívan teszek érte hogy szexuális vágyat keltsek és minden lehetőséget megragadok és kihasználok arra, hogy elérjem amit szeretnék. De ha ugyanaz a lány olyan férfival találkozik, aki olyanokban hisz mint te, aki úgy általában nem próbálkozik, nem próbál vágyat kelteni, azzal biztos hogy sokkal később fekszenek le. A nők is biológiai lények. Ők is kívánják a szexet mint a férfiak. Csak a férfiakban a vágyat a külső kelti fel első sorban, a nőkben a vágyat pedig fel kell kelteni, például verbálisan. Aki ebben jobb, azzal ugyanaz a lány hamarabb fog szexelni, mint egy olyannal, aki kevésbé jó ebben.


30-31-32: Értem amit mondotok. De én nem a világot akarom megváltani (hiszen az úgysem menne), hanem a saját életemet. A világot nem tudom olyanra formálni amilyenre szeretném, de a saját életemet igen és az miniben az én világom. Ha majd eljutok oda hogy családot szeretnék, biztos vagyok benne, hogy valahol a világon (ezt szó szerint értem, nem feltétlenül Magyarországon) találok olyan nőt, akivel egyeznek a családalapítási elképzeléseink.

2014. jún. 1. 12:36
 35/56 anonim ***** válasza:
"biológiai lények..." Ezen a megfogalmazáson behaltam XD Hát nem is elektromos energiával működünk, te... Na jó, komolyan. Azért ugye nem képzeled magadról, hogy te vagy a csődör? Vannak olyan nők, akiknek az elvek fontosabbak, mint a biológiai szükségleteik. Vagy egyszerűen csak tudják, hogy mindegy, milyen jó a pasi az ágyban, nekik akkor sem lenne elég, tehát minek vesztegessék az idejüket és a p|n@jukat? Na az ilyeneknél labdába sem rúghatnál, kérdező. A másik pedig az, hogy megette a fene az egészet, ha nem a lényedet, hanem a technikáidat szeretik. De lelked rajta, valószínűleg nem nagy veszteség, mivel írtad is, hogy most csak p|n@vadászaton vagy, semmi komoly célod nincs.
2014. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

"Azért ugye nem képzeled magadról, hogy te vagy a csődör?"

Elég nővel tudok lefeküdni, hogy kielégítsem a saját magam szexuális igényeit. Nem tartom magam csődörnek, hiszen a sikerességi arányon van még mit javítani azt gondolom. Folyamatosan fejlődök időszakról időszakra, évről évre. Van is honnan, hiszen nem születtem olyannak, aki alapból ért a nőkhöz (amilyen mondjuk 10-ből 1 férfi), hanem magamtól kell tanulnom. Az én szótáramban a csődör azzal egyenlő, akinek olyan természetességgel jönnek a dolgok (veleszületett), ahogy nekem sosem fognak. A csődör másképpen az én szótáramban a született alfahímmel egyenlő, amilyen sosem leszek.


"Vannak olyan nők, akiknek az elvek fontosabbak, mint a biológiai szükségleteik."

Hogyne lennének! Hahó, a nők közül akikkel randizok csak kb. 3-4-ből 1-gyel sikerül lefeküdni. A másik kettőre igaz az, amiket te állítasz. Nem is vitatom.


"Vagy egyszerűen csak tudják, hogy mindegy, milyen jó a pasi az ágyban, nekik akkor sem lenne elég, tehát minek vesztegessék az idejüket és a p|n@jukat?"

Értem, de ez rossz megközelítés. Nem csak kefélést kínálok a nőknek. Sőt! Tudom hogy esetleg akármennyire élvezik is, ők sokkal közvetettebben gondolnak a szexre mint én, és a tudatos elméjükkel nem azt helyezik előtérbe. Én elképesztően élvezem a randikat, de a leszólításokat is. Azokat is, amikből nem lesz a végén szex, illetve randi. Nagyon élvezem a randikon hogy jól érezhetem magam egy nővel és örülök ha ő is jól érzi magát, ő is jól szórakozik. Az egész folyamat élvezetes, nem csak a végcél (szex). Ráadásul az sem csak annyi, hogy az első szex után dobom a nőt. Ez a legritkább. Preferálom a mini-kapcsolatokat (amik pár hétig, egy-másfél hónapig tartanak). Ez valahol jó is, de valahol baj is, mert sokszor érzem azt hogy elkényelmesedek, amikor éppen van nő az életemben, aki lefekszik velem. Basszus, volt olyan csaj, akivel hetekig szinte egymásnál laktunk. De most a változatosságot preferálom és szeretnék minél több szép nővel szexelni. Ez az első.


"Na az ilyeneknél labdába sem rúghatnál, kérdező."

Nem akarok minden nőnél labdába rúgni. Nagy számok törvénye.


"A másik pedig az, hogy megette a fene az egészet, ha nem a lényedet, hanem a technikáidat szeretik."

A lényem a technikám. A technikám a lényem. Vannak dolgok, amiket már nem tudatosan, hanem ösztönösen teszek, annyira belém ivódtak. Olyan dolgok, amikre évekkel ezelőtt még figyelnem kellett és technikának számítottak. Írtam már, hogy nem csak a nőzésben változtattam magamon. Olyan elképesztő élettapasztalatokkal gazdagodtam, amiket régen elképzelhetetlennek tartottam. Írtam már: A tény hogy sok jó puncit szeretnék és ezért különböző dolgokat teszek is, megváltoztatta az életem. Új nyelveket tanultam meg, új szakmákat szereztem, új helyeken jártam, új embereket ismertem meg. Sokkal jobbak a szociális, kommunikációs készségeim olyan emberekkel is, akiket nem akarok megdugni. Sokkal jobban szót értek az emberekkel. Ezek a dolgok már önmagukban mind sokat jelentenek a számomra és önmagukban nagyon élvezetesek.

2014. jún. 1. 13:15
 37/56 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy jól érezzem magam, ott vannak a barátaim, ők viszont nem lehetnek az élettársaim, mert nem férfiak. Tehát ha valaki nem tudja nekem azt nyújtani, amire szükségem van, akkor minek minek pazaroljam rá azokat, amiket felsoroltam? Lényegében nekem csak komoly kapcsolat jöhet szóba. És az általad mini-kapcsolatnak titulált valami nem kapcsolat, hanem viszony. Na mindegy is, majd megkomolyodsz valamikor. De ha nem, akkor is le fogsz tudni valami csajt akasztani magadnak, hogy családok alapíts vele.
2014. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

Ebből csak annyi látszik hogy más környezetben szocializálódtunk, nevelődtünk, illetve mások a fontosak az életben. A papám már gyerekkoromban is azt mesélte, hogy a pina a legjobb dolog a világon. A barátaim is ilyen beállítottságúak. Számomra is a punci és a szexuális kielégülés az egyik legélvezetesebb dolog.



szerencsére engem megtanítottak az olvasás, művészet élvezetére is :D

így nekem több élvezet jut és nem kell évente 200 nőnél pinát kergetnem :) baromi unalmas lehet.

2014. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

37: Helyes, tegyél úgy ahogy neked a legjobban esik utána.

Megkomolyodás=megállapodás? Kötöttem ismerettséget olyan emberrel aki önszántából agglegény 50 felé közeledve is (ő már a 30-45 körüli nőket hajtja), de én nem ezt szánom magamnak. Nem tudom mikor akarok megnősülni még pontosan -hiszen bármi közbejöhet-, de olyan 35 éves korom környékén szeretnék mostani fejemmel. De a gyerekek és család nagyon fontos számomra. Csak nem most. Mert azt lehet, hogy először azt csinálom amit most és aztán lesz családom, de azt nem hogy először lesz családom és aztán ezt.


38: A szex az a legélvezetesebb. De van más is. Pont írtam, hogy mennyire szeretek utazni, új dolgokat tanulni és élvezem az ismerkedés a megszólítástól kezdve az elélvezésig bezárólag. Mindezeket a punciért kezdtem el, de már önmagában is élvezem.


"így nekem több élvezet jut és nem kell évente 200 nőnél pinát kergetnem :) baromi unalmas lehet."

Egyébként pont azon kezdtem elgondokozni hogy ez túl kevés. Gondolj bele: Két hetente elmegyek és egy este 6 nőnél próbálkozom egy szórakozóhelyen. Már ezzel megvan a 200 úgy, hogy 13 napon nem csináltam semmit. (Persze ebben a randik ideje nincs benne, de összességében az se sok.) Vagy leszólítok egy lányt, aki rámnéz a könyves boltban/élelmiszerboltban/ruhaboltban.


Ezek mind semmik ahhoz képest, hogy ismerek olyanokat, akik dedikáltan azért járnak el otthonról, például bemennek a belvárosba 2 órára, hogy az utcán sétálva lányokat szólítsanak le és telefonszámokat gyűjtsenek. Vagy aki hetente 2-3-szor eljár szórakozni és leszólít alkalmanként 3-4 lányt. (Nyilván ha már az elsőnél sikere van, akkor aznap este csak egyet.) Relatíve ritkán járok szórakozni ebből a célból, valamint nem keresem aktívan napközben a lehetőségeket lányok megszólításra, hanem csak az ölembe pottyanó lehetőségeket használom ki és azt sem mindig. Számszerűen nagyon-nagyon sokkal több időmet töltöm nem csajozással, hanem más dolgokkal. Csak ezt élvezem a legjobban.

2014. jún. 1. 14:13
 40/56 anonim ***** válasza:
33-asnak: nem fogom belinkelni a facebook adatlapját annak a lánynak, sem a telefonszámát nem adom meg, hogy megbizonyosodj az értelmi képesságeiről. Tudom, itt a gyk-n mindig forrást követelnek, de ezt most el kell hinned nekem: okos. Jó meglátásai vannak az életről, nagyon művelt lány. Amúgy tanárnak tanul. Elmondása szerint azért csinálja, mert bármikor hozhatja úgy az élet, hogy neki kell a családfenntartónak lenni, ez amolyan B terv nála. Az A terv a családanyaság.
2014. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!