Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a feminista lányoknak?

Figyelt kérdés

Sokszor ismerkedek olyan lányokkal, akik feminista nézeteket vallanak. Ezt általában onnan tudom meg, hogy ha eljut a randiig az ismerkedés, ezek az első pár alkalom valamelyikén előkerülnek: "A férfiak mindig elnyomták a nőket. A nők kevesebb fizetést kapnak. A nők csak szexuális tárgyak. Még mindig nincs egyenlőség. A nőket szülésre kényszerítik. A férfiakat az vonzza egy nőben ha független, intelligens, stb." Stb.


Nem azt mondom gyakori, de már 5+ ilyen lánnyal volt dolgom és egy idő után kijön hogy egy csomószor csak ilyenekben tudnak gondolkozni, vagy ilyenekről tudnak beszélni. Az ilyenek miatt szócsatába torkolló randit már nem is említem. Mindig férfiasan agresszíven érvel, aztán besértődik, többet nem találkozunk.


Pedig elsőre kedves, rendes lánynak tűnnek és ráadásul általában csinosak is. (6/10, 7/10)



2014. máj. 31. 19:55
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

10:

Olyan munkamegosztást el tudsz képzelni, hogy mindenki egy feladatra koncentrál, nem pedig mindenki mindent pontosan 50%-50%-os arányban végez? Közös megegyezés alapján. Mint ahogy az ősember sem vitte az asszonyt vadászni, aztán ő sem ment haza bogyókat gyűjteni és gyereket nevelni. Mindenki azt csinálta, amiben a legjobb. Én ezt így élvezem és ehhez keresek partnert.


Miért lenne baj az, ha ő végzi a házimunkát (leszámítva a ház körüli munkákat és a kifejezetten férfimunkákat - tehát máris nem ő végzi az egészet), míg én annyi pénzt keresek, hogy abból bőven meg tud élni az egész család?


11:

Azt gondolom korlátolt a gondolkodásmódod, de el is mondom miért. Azt gondolod hogy egyetlen út létezik mindenki számára: Az általad követett. Aki éppen nem preferálja a monogám kapcsolatokat, az "éretlen, lelkileg sérült nyomorék". Elhiszed, hogy élvezem, hogy sok gyönyörű nővel szexelhetek saját erőmből, pusztán azért, mert ők is kívánnak engem szexuálisan? Belefér a világképedbe? Én simán elhiszem, hogy te meg csak monogám kapcsolatban tudsz létezni.


"az értelmesebb meg kioszt téged"

Azt gondolom szociálisan eléggé visszamaradott nők azok, akikről a kérdés szól, hiszen nem véletlenül írtam, hogy nem tudott a legtöbbjük másról beszélni. Biztos volt dolgom már sok olyan nővel, aki hozzájuk hasonló nézeteket vallott, csak nem azokat hangoztatta állandóan, ezért szóba sem került a dolog köztünk.


"nők átverésében éli ki magát"

A szexuális kielégüléssel élem ki magam. Ráadásul egyiküknek sem hazudtam olyat, hogy komoly kapcsolatban gondolkozom.

2014. jún. 1. 00:42
 12/56 anonim ***** válasza:
akkor nem dumálnál. buli, szex. nem kell hozzá randi.
2014. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
47%
imitálod a komoly kapcsolat iránti érdeklődést. ki nem mondod, mert sunyi görény vagy. ezért randizol.
2014. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkák az egyéjszakások az életemben. Eddig volt kb. 10, úgy hogy 5-6 éve csinálom aktívan.


Biztos vagyok benne, hogy voltam már olyan nővel a sokból, aki többet várt volna, mint amit kapott. De abban is, hogy nem minden nő gondolkodik mindig komoly kapcsolatokban és hogy nem feküdnék le egy csomó nővel az első randin (a második találkozásunk alkalmával valaha!), ha közülük mind komoly kapcsolatot akarnának. Te még kevésbé ismered azoknak a nőknek a motivációit egyénenként, mint én, akikkel voltam.

"Vagy szerinted a nők nem akarhatnak alkalmi kapcsolatot? Nincs joguk hozzá? Mi vagy te, nőgyűlölő? Csak a férfiaknak hagynád a jogot erre, te antifeminista?" :D


De ez már csak poénkodás volt. Egyébként még azt nem értem, miért gondolod hogy minden egyes alkalommal csak a szexre hajtok? Mindig fenntartom a lehetőségét annak, hogy ezzel vagy azzal komolyabbra fordulhat.


De mégis, honnan tudnám hogy valakitől akarok-e komoly kapcsolatot, ha előtte nem feküdtem le vele?

2014. jún. 1. 01:22
 15/56 anonim ***** válasza:
57%

Az évi 100-200 nő átlag két és fél nap/nő körül mozog. Ha feltételezem hogy jársz melózni akkor persze ez heti egyszer 3 nő is lehet. Amennyiben 20-30 "randi jön össze" (miközben te a szexualitásban éled ki magad, nem hitegeted őket, mégis ezek szerint létezik sikeres randi szex nélkül) 17% a randijaid sikeresség aránya és összességében a sikeres randi alanyok egyharmadával kerülsz ágyba. Ezeken túlmutató módon bár igyekszel választékosan fogalmazni, pontozod a lányokat szigorúan külső alapján amit nem valószínű hogy analitikus szemléletmódodnak köszönhetően művelsz. Óh és épp azért írsz egy online felületre, mert bár első benyomás alapján kedves, rendes lánynak tűnnek és csinosak is mégis _feministák_ és te nem tudsz velük mit kezdeni, elvégre ez szerinted azt jelenti "bajuk van".

Hát kedves barátom legközelebb nagyobb számokat hazudj vagy ne mondd, hogy értesz a nőkhöz, mert az iq -d valószínűleg csak 1:1 arányban százalékos skálára vetítve lenne elég magas hozzá, hogy felfogd, hogy a probléma nem velük, hanem veled és a vetítéssel van amit művelsz, hogy okosabbnak, szebbnek, sikeresebbnek tűnj annál amilyen vagy.

A feminista nőknek pedig biztos az a baja, hogy egy általad feldolgozni képtelen témát dobtak a társalgásba és így tovább rontják szomorú százalékaid szemernyit szomorú számait.


Kívánom, hogy legyél egyszer majd olyan nagy és sikeres amekkora szád van vagy legyél olyan okos amilyennek hiszed magad és ne szégyelld ennyire az életed, még ha nem is egy vérbő hálivúdi film (:


Természetesen vagy gúnyolódsz majd ezen vagy elküldesz másfelé, mondván téged nem érdekel, te tudod amit tudsz, esetleg engem rágalmazol, hogy biztos kicsi a farkam azért írok ilyeneket ismeretlenül.

Lelked rajta, remélem azért hasznát veszed később annak amit most olvastál.

2014. jún. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

20-30 randi jön össze = 20-30 lánnyal sikerül randit megbeszélni azok közül, akiket leszólítok. Úgy is mondhatjuk: Ennyi adja meg a számát, hogy aztán randit beszélhessek meg velük. Ennyi nem utasítja vissza a közeledésem a megszólítás után. Érthető?


"pontozod a lányokat szigorúan külső alapján amit nem valószínű hogy analitikus szemléletmódodnak köszönhetően művelsz"

Igen, mivel a nőket lehet pontozni külső alapján, az emberek kollektív szépérzéke miatt eléggé objektíven. Lásd, az egyik legegyszerűbb ábra:

[link]


"elvégre ez szerinted azt jelenti "bajuk van". "

Leírtam mi a bajom velük. Többször is. Olvass vissza! Vagy legalább olvasd el, amit újra bemásolok magamtól:

"szociálisan eléggé visszamaradott nők azok, akikről a kérdés szól, hiszen nem véletlenül írtam, hogy nem tudott a legtöbbjük másról beszélni"

Érthető? Egy randevún, ahol a két embernek közel kellene kerülnie egymáshoz egymás megismerésén és finom érintéseken keresztül, ők egy ilyen közéleti témáról akartak beszélni végig. Nem lehet egy ilyen témáról folyó beszélgetés során intim hangulatot teremteni. Biztos vagyok benne, hogy 100 feletti számú lánnyal voltam randin és ebből nagyon kevés volt ilyen.


" biztos kicsi a farkam"

Ameddig ezt le nem írtad, azt hittem lány vagy. Nem bántásból, komolyan, mivel semmiből nem derült ki.


"hanem veled és a vetítéssel van amit művelsz, hogy okosabbnak, szebbnek, sikeresebbnek tűnj annál amilyen vagy. "

Ezt honnan veszed? Sosem szoktam hazudni. (Hiszen azt a nők észreveszik.) Csak valós történeteket, élményeket, gondolatokat osztok meg velük. Például amikor rájöttem kb. 5 éve, hogy a nők szeretnek utazásról beszélni, akkor nem kitaláltam utazós történeteket, hanem hosszabb idő alatt bejártam pár országot, hogy legyen megosztható élményem, tapasztalatom velük.

2014. jún. 1. 01:41
 17/56 anonim ***** válasza:

"Érthető? Egy randevún, ahol a két embernek közel kellene kerülnie egymáshoz egymás megismerésén és finom érintéseken keresztül, ők egy ilyen közéleti témáról akartak beszélni végig. Nem lehet egy ilyen témáról folyó beszélgetés során intim hangulatot teremteni. Biztos vagyok benne, hogy 100 feletti számú lánnyal voltam randin és ebből nagyon kevés volt ilyen. "



nem velük volt a baj. egy belső értékekre érzéketlen, felületes, beteg emberhez miért kellene közel kerülniük?


a tervezett pua csajozást mutatja, hogy nem az utazásért utaztál, csak azért hogy mesélhess erről. ennél szánalmasabb imitált életet nem láttam még! :D ennél egy csöves is jobb, az is hitelesebb


tőlem csináljad, amit leírtunk az pontos volt. nem akarsz kapcsolatot, nem ismered a nőket és nem vagy sikeres. 30 felett egyre nehezebben mész majd ezzel bármire.

2014. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
71%
Azt írtad kérdező, hogy a nő végezze a házimunkát, te pedig majd keresel elég pénzt. Ezzel az a baj, hogy így kiszolgáltatja magát neked, tehát azt tehetsz vele, amit akarsz. Én ebbe soha nem mennék bele. Tegyük fel azt, hogy a kedves férjem megunja a az átlagos családi életünket, a csendes, nyugodt életet és becsajozik, majd lelép. Mihez kezdjek x év kiesés után, hova vesznek fel dolgozni x számú gyerekkel, egyedülálló anyaként? Sehova! Tehát ha otthon maradok gyereket nevelni meg főzőcskézni, az lehet, hogy lazább, mint ha dolgoznék, de ha beadja nekem a férjem az unalmast, akkor ugyan miből fogok megélni? És a gyerekeket miből fogom eltartani? Na ez az igazi önzés, mikor csak úgy lehet, hogy neked legyen jó, feleség, gyerekek lesz@rva.
2014. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

"egy belső értékekre érzéketlen, felületes"


Miért lennék az? Olyan lányokhoz vonzódom, akik rendesek, kedvesek, nőies viselkedésűek, látszólag gondoskodóak és simán el tudnám őket képzelni jó anyaként, feleségként. Ha megugrották az első lécet (jól néznek ki), akkor ezek nagyon fontosak nekem. Ilyen nők társaságában érzem magam a legkellemesebben.

Ráadásul a saját értékeimmel sincs valószínűleg semmi baj - Ezt abból szűröm le, hogy az értékeim elég férfiasak és vonzóak a nők számára hogy szexuális vágyat keltsenek bennük.


"tőlem csináljad, amit leírtunk az pontos volt. nem akarsz kapcsolatot, nem ismered a nőket és nem vagy sikeres. 30 felett egyre nehezebben mész majd ezzel bármire."


Így van, nem akarok most komoly kapcsolatot. És? De ismerem a nőket, hiszen ismerem őket annyira, hogy szexuális vágyat keltsek bennük és mindezt tudatosan. Ismerem a nők ösztönvilágát és hogy mire reagálnak pozitívan, negatívan (amellett, hogy ebben mindig van tanulni való).

Miért mennék egyre nehezebben bármire? Nem örökre tervezem ezt, másrészt pedig minden korosztályban vannak tömegével jó nők. Hahó, minden második házasság válással végződik. Tele van az ország csinos harmincas, negyvenes egyedülálló nőkkel is. Egy negyvenesnek meg ugyanúgy nedvesedik a bugyija, mint egy húsz évesnek ha tudod hogy mit mondj neki, amitől nedvesedjen.

Mindenképpen szeretnék gyerekeket és családot az életben, mert én is remek családi környezetben nőttem fel és ezt át akarom élni apai szemszögből is.


"a tervezett pua csajozást mutatja, hogy nem az utazásért utaztál, csak azért hogy mesélhess erről. ennél szánalmasabb imitált életet nem láttam még! :D ennél egy csöves is jobb, az is hitelesebb"


El sem tudod képzelni azt az életminőségbeli változást, amin keresztülmentem 5 év alatt. Régen egy befelé forduló kocka voltam, aki a pár barátjával LAN-partizott, vagy sörözött. Pont azért nem PUA az, amit csinálok, mert az egész életemet egy jobb irányba terelte. Nem csak jobban csajozok, de új nyelveket tanultam meg, új kultúrákat ismertem meg, emberek tömegével ismerkedtem meg az utazásaim és az új helyekre való látogatásaim során. Új szakmákat tanultam ki (vízimentő, bármixer). Nyitottabb lettem a kommunikációra, ami az élet minden területén visszaköszön. Nem csak a nőkkel értetem meg magam jobban, hanem a kollégákkal, barátokkal és úgy általában az újonnan megismert emberekkel, ezért sokkal népszerűbb vagyok az ismerőseim körében, mint 5 éve.

Már nem arra gondolok egy este, hogy de jó lenne tolni egy játékot, vagy megnézni egy sorozatot, hanem arra hogy mit tehetnék azért, hogy teljesebb emberré váljak, vagy hogy elérjem a következő célomat. Ráadásul mindemellett most csinálhatom azt, amiről minden 13-25 körüli fiú álmodozik - Sok szép lánnyal kúrok. Imádom az életem és soha nem voltam olyan boldog általában, mint most vagyok.

2014. jún. 1. 11:21
 20/56 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ha az én elcsábításomról lenne szó, belém törne a PUA-s bicskád.
2014. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!