Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jönnek ahhoz a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jönnek ahhoz a mai lányok, hogy ennyire mernek válogatni és csak úgy csuklóból osztják az elutasításokat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Megtehetjük. Férfi többlet van. Annak a fele pedig alapjából véve selejt - értsd, komoly kapcsolatra nem való.
2014. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj.. Tudom, hogy néhányan nagyon durvák tudnak lenni elutasításkor, de azt is gondold meg, hogy nagyon nincs meg a közös hang vagy egyáltalán nem vonzódik hozzád az illető, akkor felesleges szépíteni a dolgokat. Sajnos nagyon sokan nem értik, hogy a nem az nem, és azt hiszik az idő majd az ő kezükre játszik, és elnyerik majd a lány kezét. Nem mondom, hogy ez a legjobb megoldás, de annyira különbözők vagyunk, és nehéz mindig csontra eltalálni a legjobb módszert.
2014. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

-_-'

te is csak gyk-n találkoztál nővel?

egyébként nem mennyiségre, hanem minőségre kéne menni. kedvencem, ha rámírnak itt, hogy ismerkedünk?

hát bazz, nektek teljesen mindegy, hogy ki az, csak nő legyen??

2014. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3-mas voltam: talán nem volt egyértelmű, de tényleg csak ennyit kapok egy levélben, egy mondatot... egy anonim valaki a neten, aki életében nem látott még engem és semmit sem tud rólam, még egy nicknevet se...
2014. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Miért kérdező, te minden nőnek igent mondanál aki próbálkozna nálad? Ha igen, az sem jobb, mintha válogatnál. Mint volt az a lövöldöző amerikában, valami rendező vagy kinek a fia. Állítólag az volt a baja, hogy visszautasították és nem kellett a nőknek. De biztos nem az volt, hogy egy nőnek sem kellett, hanem azok a nők akiknek kellett volna, neki nem kellettek, akiknek meg nem kellett, azok kellettek volna neki. De mennyi az esély arra, hogy aki nekünk kell, pont annak mi is kellünk?


Első válaszoló: selejt (értsd:komoly kapcsolatra alkalmatlan?) Mégis azoknak van nőjük, akik komoly kapcsolatra alkalmatlanok. Akkor, hogy van ez?

2014. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem fejeztem be. Azt akartam írni, hogy fent vagyok társkeresőn. Nem vagyok rossz külsejű férfi 30 körül, sőt szerintem olyan 10 per 7 es kinézet vagyok. Tehát abban a megtisztelő helyzetben vagyok, hogy néha, pl 10 ből 1 lány válaszol is a levelemre, márpedig ez ahogy hallom még dicsőség is, mert a legtöbbeknek senki vissza sem ír. Na most, ne egyszer nem túl jó kinéző (pl 10 per 3 as külsejű, bár ugye ez szubjektív), nem magas végzettségű nőknek is szoktam írni, hogy lássam, ők milyenek is valójában. Szerencsére az ilyen nők nagyobb része még visszaír. De tapasztalom szerint ők is olyanok, hogy annyira fellegekben érzik magukat (ők is sok bókot kapnak) és annyira el vannak halmozva, hogy sokan közülük, azzal kezdik, hogy ő a nő és nekem ki kell nyalnom a popsiját, ha össze akarok vele jönni. Vagyis finoman közlik, hogy vegyem megtiszteltetésnek, hogy visszaírnak és hajlandóak ismerkedni, mert akárkivel ők nem hajlandóak szóba állni. Ezt persze nem így, hanem finoman de lényegre törően hozzák a tudtomra. Ezért írtam ki a kérdés, hogy a legtöbb lány annyira el van halmozva jóval, hogy szinte már-már felsőbbrendűnek hiszi magát.
2014. jún. 7. 21:10
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez van. Nem tetszik? Operáltasd magad nővé, ne rinyálj.
2014. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

te szubjektíve 10/7-esnek ítéled magad. és mi van, ha nem vagy azoknak a nőknek az esete, akikre ráírsz? vagy nem tetszik nekik a bemutatkozó szöveged, vagy éppen sablonos a levél, amit írsz? én is voltam fenn társkeresőn, átlagos kinézetű vagyok, nem is írtak rám sokan, akik pedig rámírtak a fele 50 feletti volt. aki három sornál többet írt, annak válaszoltam.

és mit vársz, mit válaszoljanak neked? bocsi, nem jössz be?

2014. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8-as. Milyen a nem sablonos levél? Mert már az a sablonos, hogy valaki nem akar sablonos lenni, de, mégis sablonos.
2014. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, azt hogy nem jössz be és akkor tiszta minden. Nem pedig hallgatni, mert az hívószó vacsorára, a hallgatás belegyezést jelent a legtöbb pasinál.
2014. jún. 7. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!