Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jönnek ahhoz a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jönnek ahhoz a mai lányok, hogy ennyire mernek válogatni és csak úgy csuklóból osztják az elutasításokat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 20:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
A hallgatás sohasem beleegyezés. Azért hallgatunk legtöbbször (már aki), mert nem merjük kimondani a véleményünket. Miért örülnél annak, ha 10-ből 9 nő azt mondaná neked, hogy: kösz, hogy írtál, de nem jössz be?
2014. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az nagy baj, ha nem meritek a véleményeteket felvállalni, az gyávaság és én az ilyen nem tekintem embernek, csak pondrónak, akit el kell taposni, mrt ha nem én taposom el, akkor ő tapos el engem.
2014. jún. 7. 22:40
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Már miért ne válogathatnék? már miért ne lehetnének alapvető elvárásaim? miért kéne leszopnom bárkit és mindenkit, aki szerint jól nézek ki, legyen az bármennyire szenny ember? Úgy jövök ahhoz, hogy én is ember vagyok, mint te, van saját preferenciám, ízlésem, és jogom, hogy azt csináljak, amit akarok, és azzal, akivel ÉN akarom.
2014. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
A hallgatás nem beleegyezés. Az igen, a beleegyezés. Ha a hallgatást beleegyezésnek veszed, abból nagyon durva problémák lehetnek, és szinte instant árulkodója annak, hogy szar ember vagy.
2014. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem igennek veszem, hanem alattomosságnak, ami mindennél rosszabb. Azt az embert el kell törölni a földről, mert nincs helye a közelemben, környezetemben. Sokan meg is járták ezért, így csak olyanokkal vagyok körülvéve, akik tudnak is egy igent, vagy egy nemet válaszolni.
2014. jún. 7. 22:53
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Te egy borzasztóan veszélyes, nőgyűlölő, jogosultságot érző szenny ember vagy, és már most el kéne téged zárni.
2014. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nőgyűlölő? Jó nagy tehén vagy, ha ezt hiszed. Nem, én hazugság és alattomosság gyűlölő vagyok, nem pedig nőgyűlölő. Legyen eszed, mielőtt rágalmazol.
2014. jún. 7. 22:57
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, hát ha ismerkedésnél is ilyen véresszájú vagy, akkor meg tudom érteni a nőket, akik elutasítanak.


"8-as. Milyen a nem sablonos levél? Mert már az a sablonos, hogy valaki nem akar sablonos lenni, de, mégis sablonos."

Nehéz kérdés, de ha legalább vmennyi info van az adatlapján, már van miből meríteni. Plusz azon kívül, hogy ismerkedni szeretne egy-két kérdést feltehet, 2-3 mondatot írhat magáról (nem kisregényt, h érzelmes ember vagyok blablabla, hanem ki ő, mit csinál és nagyjából ennyi, esetleg ha látja h van közös hobbi, akkor azt megemlíteni). Kérdésnek pl. h ő mióta keres párt? milyen céllal regisztrált, bizonytalan-e még a párkeresésben stb? szóval próbáljunk már úgy tenni, mintha lenne egy őszinte érdeklődés mögötte, és nem csak egy tömegesen elküldött levél újabb példánya lenne.

2014. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
6%
elcseszett egy társadalomban élnünk, a lányok, nők egyre kegyetlenebbek, már megfigyelem jó pár éve kezdődött ez a folyamat és a fiúk meg egyre kedvesebbek meg puhányabbak, kivéve a kancigányokat, mert azok még mindig állatok
2014. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akármennyit pattogsz a válaszok miatt, egy primitív, sötét tahó vagy, és rohadtul leszarja mindenki a szánalmas hisztidet. A természet szelektál, ennek vagy te is ékes példája.
2014. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!