Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell a nőknek színészked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a nőknek színészkedni hogy felkeltsem az érdeklődésüket? Miért nem lehetek őszinte és saját magam?

Figyelt kérdés
Már többször átestem ezen, hogy addig érdekeltem egy nőt amíg egy ilyen nemtörődöm macsó fiút játszottam, viszont amikor már kezdtem inkább a asaját valódi arcom mutatni akkor lekoptattak a francba...miért nem találkozok olyan lánnyal akivel mélyrehatóbb öszinte kommonikációt lehet folytatni?
2014. jún. 21. 12:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Azért, mert a nemtörődöm macsó stílussal olyan nőket szedtél fel, akik a nemtörődöm macsókat szeretik. És mikor kiderült, hogy mégsem ilyen vagy, akkor koppantak.

Mutasd inkább a valódi arcodat a kezdet kezdetén is. Nagyobb valószínűséggel találsz hozzád illő lányt.

2014. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 LeftBehind ***** válasza:
53%

Le lehet szavazni, de attól még igazat mondtam. Folyton ez történik velem! Elhívom a csajt, egy napig együtt vagyunk, minden rendben alakul szinte már tökéletesen. Aztán legkésőbb 2 napon belül leráznak minden különösebb magyarázat nélkül és pár hetire rá összejönnek az egyik helyi IQ-light gengszterrel. Érdekes, ugye? És ezt egymástól külsőre és belsőre teljesen eltérő csajok csinálták.

Azt meg már meg se merjem említeni hogy ez a kérdés is valamiért megszületett!

2014. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

A kérdés feltevője rátapintott a lényegre!


A nőknek valóban a hülye seg*gfej, bunkó állatok jönnek be... ...ez tény! :-)


Szerintem amikor magadat adod, akkor elkezdenek attól félni, hogy talán belédszeretnek és akkor megint nagyot kell csalódniuk, amit meg nem akarnak...


Ergó a nők dugásra születtek, nem lelki kontaktusra! :-)

2014. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de elég szánalmas, hogy megjátszod magad, arról nem is beszélve, hogy képzelem milyen "nők" miatt tetted ezt. Pontosan megérdemled azokat a "nőket".
2014. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy te előadod, hogy olyan vagy, amilyen és csodálkozol, ha másikat utána nem érdekled? Tényleg ennyire ostoba vagy?
2014. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ha egyből teljesen őszinte vagyok akkor le vagyok szarva...
2014. jún. 21. 15:37
 17/27 anonim ***** válasza:
Milyen vagy teljesen őszintén? Milyen a te igazi éned?
2014. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Miért olyanoknál próbálkozol, akiknek ez jön be? Normális lányokkal miért nem kezdesz? Ja, hogy nincs felpolcolva a melle... Ahammm....
2014. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem, szó sincs róla hogy csak olyanoknál próbálkozom akiknek fel van pócolva a melle...
2014. jún. 21. 17:05
 20/27 anonim ***** válasza:
Viszont olyanoknál próbálkozol, akiknek nyilvánvalóan ez jön be. Próbálkozz azoknál, akiknek NEM EZ JÖN BE. Igen, látszik az embereken.
2014. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!