Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell a nőknek színészked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a nőknek színészkedni hogy felkeltsem az érdeklődésüket? Miért nem lehetek őszinte és saját magam?

Figyelt kérdés
Már többször átestem ezen, hogy addig érdekeltem egy nőt amíg egy ilyen nemtörődöm macsó fiút játszottam, viszont amikor már kezdtem inkább a asaját valódi arcom mutatni akkor lekoptattak a francba...miért nem találkozok olyan lánnyal akivel mélyrehatóbb öszinte kommonikációt lehet folytatni?
2014. jún. 21. 12:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Szeretnék ilyen lányokkal ismerkedni:) De velük elég nehéz találkozni.,
2014. jún. 21. 17:28
 22/27 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban nyisd ki a szemed. Hajrá.
2014. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hát ezzel most nagyon sokat segítettél...
2014. jún. 21. 17:45
 24/27 LeftBehind ***** válasza:
A helyzet az hogy nem, nem látszik rajtuk. Ahány csajnál próbálkoztam, nem tudnék 2 dolgot mondani amiben egyeztek volna. Én mindig próbáltam a normálisabb gondolkodású csajokat kifogni. Lehet inkább a "felpolcolt mellű" kategóriába kéne érdeklődnöm, azokban legalább már csak kellemesen tudok csalódni.
2014. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Akinek nincs nagy baráti köre és nem piál az kb esélytelen hogy legyen neki csaja:)

Itt meg csak gyökerek vannak...ha egyszer el tudok beszélgetni pár napig egy csajjal tök jól és utána szóbahozom hogy mi lenne ha ő is küldene magáról képet vagy beszélnénk skype-on vagy valami akkor jön a mellébeszélés meg a nyávergás "jaaj én nem akarok itt ismerkedni, jajj most épp szakítottam és még nem tettem túl magam rajta stb stb stb. Kezdem egy kicsit unni :D

2014. jún. 21. 18:51
 26/27 anonim ***** válasza:

Ilyenek a nők, nem szeretik a nagy érzelmeket az elején, csak szépen lépcsőzetesen, azt is akkor amikor már bennük is van érzelem.


Az hogy undorodnak egyes csajok attól hogy valaki megjátsza magát de szeretnék hogy a pasi alapból szuperman legyen nem épp kiegyensúlyozott dolog.Igy esélye sincs sok fiúnak(ha nem játszik el egy kis szerepet). Amúgy is addig szerepelsz amig beépül a személyiségedbe és utánna már nem is szerep.


Nem kell mindenkinek szinészkedni, de azért eltelhet sok idő amig pont bejőn egy csajnak a személyed és ha nem szeretsz sokáig egyedül lenni akkor jobb ha tuningolod magad.

2014. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Aranyos vagy....szerintem add Önmagad.
2014. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!