Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az újfajta trend, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az újfajta trend, hogy egy szakmunkás, nem annyira intelligens (nem nézem le őket, de ahogy beszél és ír, eléggé kiábrándító) lány előnyben részesít egy másik szakmunkás srácot egy Phd-re járó férfival szemben?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy 20 éves lánnyal pár hete, de van egy másik srác is, akivel szintén beszélget és az is udvarol neki. Nekem nagyon tetszik a lány,kedves, aranyos, igaz nagyon gyér a helyesírása és az intelligencia szintje sem verdesi az egeket. De ennek ellenére mind a külsejét, mind a belső értékeit kedvelem, nagyon szeretnék vele összejönni. Én amúgy 27 vagyok, 2. éves Doktorandusz. A nagy baj csak az, hogy van egy 22 éves srác, aki eléggé kétes. Félig roma származású, agresszív, rendkívül tanulatlan, munkanélküli szakmunkás fiú. Szintén udvarol neki és jelenleg ő áll a lányhoz közelebb, a lány is mondta nekem, hogy külsőre is jobban bejön neki, illetve jellemileg is. Szereti a nagyszájú, minden 2. szavában b- betűs tartalmat rejtő beszédű pasit. Tetovált, izomkolosszus. Mit tegyek? Hagyjam a fenébe vagy harcoljak a lányért, aki évek óta tetszik? Persze féltem a testi épségemet, az nem mellékes tényező ebben a szituációban. 4,5 éve nincs senkim, ez a lány pedig nagyon szimpatikus számomra.
2014. jún. 30. 11:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem csak nagy doki vagy báttya,de nagy gyökér is! Én sem jönnék össze még csak diplomással sem,mert igen sokat képzelnek magukról ahogy te is! Nem olyan nagy dolog a diploma... Sok pénzt ráköltik a Szüleid,oda jársz addig se kelljen dolgozni,miután lediplomázol meg nem találsz melót mert a kutyának se kell a rengeteg OKOS diplomás! Ha választasz egy olyan szakmát ami tetszik többet érsz vele,és egy Szakközép suliba nem kell elszállnia magától az embernek... Nem tudom ti diplomásak mitől vagytok különbek!?
2014. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező , én szakmunkàs vagyok de annyit keresek hogy te annyit sohanem fogsz. Pénz beszél kutya ugat. Leszarják az emberek hogy milyen iskolàt végeztél. Csak az érdekli őket hogy mennyi pénzed van .
2014. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze, komoly gondok lennének a jövőben, teljesen máshogy gondolkoztok, csak ráfáznál, lehet ott hagyna egy olyanért aki szintén alig tud írni. Én valahogy nem tudom elviselni ha valaki buta, akármilyen jó lelkileg. Pedig egy egyetemet képtelen lennék befejezni.

23l

2014. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes a kérdés, mert eddig csak fordítva fogalmazódott meg. Tehát alacsonyabban kvalifikált duzzogott, hogy nem elég jó a főiskolásnak. Első körben, én azt érzem, hogy ez a lány csak tetszik neked, de intelligenciában nem vagytok egy súlycsoport, már Te magad is megfogalmazod a kétségeidet, képzeld, hogy mi lesz később. Mondjuk ha jobban belegondolsz, pont azért jön be neki a másik srác, mert a lány egyszerű, mint a bot, valószínűleg a felszínességnél nem lát tovább, pestiesen megfogalmazva, annyira nem tetszel neki. Az "ilyen" lányok az intelligenciát nem értékelik, ebbe nyugodj bele.
2014. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nem is olya buta a lány, mint te hiszed. Önmagábana a doktori cím semmit sem jelent, ettől még bárki lehet egy mocsok. De olyan emberrel biztosan nem jönnék össze semmi esetre sem, aki szerint az intelligencia szintem nem verdesi az eget. micsoda lekezelés, micsoda pökhendiség!
2014. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Igen. Látom itt a legtöbben nem látnak tovább az orruknál és felhozzák ezt a szakmunkás vs. diplomás ellentétet. Holott ha kicsit a dolgok mögé néznétek, nem csak erre helyeztem a hangsúlyt, hanem arra, hogy miért az ,,olyan" pasi kell neki?
2014. jún. 30. 12:12
 17/27 anonim ***** válasza:
Azert az "olyan pasi kell nekik", mert erre vannak kodolva, a tudatalattijuk vezeti oket nem az agyuk (keves kivetellel). Ha egy lanynak valasztani kell a rosszfiu es a jofiu kozul mindig a rosszat valassza alap, fogadd el es vagy keress egy ertelmes lanyt akit az esze iranyit. Persze tudom, hogy ez nem konnyu, mert ritkak mint a feher hollo. Eleg kielegito volt?
2014. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%

#14-es vagyok.


"Nekem nagyon tetszik a lány,kedves, aranyos, igaz nagyon gyér a helyesírása és az intelligencia szintje sem verdesi az egeket. De ennek ellenére mind a külsejét, mind a belső értékeit kedvelem, nagyon szeretnék vele összejönni. Én amúgy 27 vagyok, 2. éves Doktorandusz."


Te magad hoztad elő a végzettségedet. Nem bántás képen mondom, de hatalmas egóval rendelkezel. Lejön az írásodból, hogy nagyra tartod magad, mi az, hogy nem téged választ? Ez egy pofon lehet az élettől és remélem tanulsz egy kis alázatot is. Mondjuk én a helyedben egy ilyen felszínes lányt nem igazán sajnálnék, foglalkozzon csak vele az a kitetovált izmos kanc.gány.

2014. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Közös érdeklődési kör.

Gondolom ezt nem kell magyaráznom.

Én hülyén érezném magam valakivel, aki szeret az erdőben sétálni pusztán azért, hogy órákig tanulmányozza a bogarakat, mert bár sétálni szeretek, a bogarak meg nem csak nem érdekelnek, de taszítanak is.

Ez csak egy PÉLDA volt. Remélem érthető a számodra.

2014. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi az "újfajta" ebben, jó kétezer éves mondás:

Similis simili gaudet


Te indítottál ezzel a szakmunkás dologgal, miért a válaszolóknak teszel szemrehányást, hogy felemlegetik?


Amúgy meg hagyd a lányt, nem fog menni.

2014. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!