Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az újfajta trend, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az újfajta trend, hogy egy szakmunkás, nem annyira intelligens (nem nézem le őket, de ahogy beszél és ír, eléggé kiábrándító) lány előnyben részesít egy másik szakmunkás srácot egy Phd-re járó férfival szemben?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy 20 éves lánnyal pár hete, de van egy másik srác is, akivel szintén beszélget és az is udvarol neki. Nekem nagyon tetszik a lány,kedves, aranyos, igaz nagyon gyér a helyesírása és az intelligencia szintje sem verdesi az egeket. De ennek ellenére mind a külsejét, mind a belső értékeit kedvelem, nagyon szeretnék vele összejönni. Én amúgy 27 vagyok, 2. éves Doktorandusz. A nagy baj csak az, hogy van egy 22 éves srác, aki eléggé kétes. Félig roma származású, agresszív, rendkívül tanulatlan, munkanélküli szakmunkás fiú. Szintén udvarol neki és jelenleg ő áll a lányhoz közelebb, a lány is mondta nekem, hogy külsőre is jobban bejön neki, illetve jellemileg is. Szereti a nagyszájú, minden 2. szavában b- betűs tartalmat rejtő beszédű pasit. Tetovált, izomkolosszus. Mit tegyek? Hagyjam a fenébe vagy harcoljak a lányért, aki évek óta tetszik? Persze féltem a testi épségemet, az nem mellékes tényező ebben a szituációban. 4,5 éve nincs senkim, ez a lány pedig nagyon szimpatikus számomra.
2014. jún. 30. 11:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a szakmunkások között is van intelligens és értelmes emberek.

Van köztük ilyen is de ez egy általánosítás lenne.

Nélkülük nem lenne hol aludnod, nem lenne tető a fejed felett, nem tehetnél fel kérdést a gyakorin sem. Nem lenne hová egyetemre járni és letenni a diplomát."


igen, vannak. de azért nem az az általános, h egy szakmunkás olvasott és nyelveket beszél. tehát általánosságban kijelenthető, h szakmunkások között jóval kevesebb az olvasott ember, mint a diplomások között. az utolsó mondatot igaz, bár gőzöm sincs, miért írtad le most ide.


"Minden vágyam lenne egy olyan pökhendi alakkal összejönni, aki nem tart elég intelligensnek...Talán mégiscsak több esze van annak a lánynak, mint hiszed ;)

Most az más kérdés, hogy egy agresszív fiúval miért akar mégis összejönni, de ettől még te nem elszel jó parti egyáltalán, nagybetűs Doktorandusz Úr."


neked sztem gondok vannak a szövegértéseddel. nem akarom védeni a kérdezőt, meg tudja magát védeni sztem, de neked miből jön le az, h pökhendi? ja hogy phd hallgatóként többre tartja magát, mint egy tanulatlan agresszív ember, hát ez normális, nem?


"Nem csak nagy doki vagy báttya,de nagy gyökér is! Én sem jönnék össze még csak diplomással sem,mert igen sokat képzelnek magukról ahogy te is! Nem olyan nagy dolog a diploma... Sok pénzt ráköltik a Szüleid,oda jársz addig se kelljen dolgozni,miután lediplomázol meg nem találsz melót mert a kutyának se kell a rengeteg OKOS diplomás! Ha választasz egy olyan szakmát ami tetszik többet érsz vele,és egy Szakközép suliba nem kell elszállnia magától az embernek... Nem tudom ti diplomásak mitől vagytok különbek!?ű2


nagy intelligenciára vall személyeskedni, és olyan általános kijelentést tenni,h minden diplomás sokat képzel magáról. mert ugye egyik diplomás sem talál munkát, talán meg kéne nézni a statisztikákat. érdekes módon én 90%ban azt látom, h a sok kisebbrendűségi komplexusos diplomával nem rendelkező borzalmas helyesírással szidja a diplomásokat. talán nem ártana tükörbe nézni.


"Kérdező , én szakmunkàs vagyok de annyit keresek hogy te annyit sohanem fogsz. Pénz beszél kutya ugat. Leszarják az emberek hogy milyen iskolàt végeztél. Csak az érdekli őket hogy mennyi pénzed van ."


'bibibí, én többet keresek, mint te". óvoda. azért a kisebbrendűségi komplexus nálad is befigyel.


"Te magad hoztad elő a végzettségedet. Nem bántás képen mondom, de hatalmas egóval rendelkezel. Lejön az írásodból, hogy nagyra tartod magad, mi az, hogy nem téged választ? Ez egy pofon lehet az élettől és remélem tanulsz egy kis alázatot is. Mondjuk én a helyedben egy ilyen felszínes lányt nem igazán sajnálnék, foglalkozzon csak vele az a kitetovált izmos kanc.gány."


nekem az hozzászólokhoz képest a kérdező kifejezetten szerénynek tűnik. nem dicsekedett, csak érteni kéne a kérdés lényegét, ami a többségetek szellemi képességeit meghaladja, ezért terelitek teljesen más síkra a beszélgetést.


"Azert az "olyan pasi kell nekik", mert erre vannak kodolva, a tudatalattijuk vezeti oket nem az agyuk (keves kivetellel). Ha egy lanynak valasztani kell a rosszfiu es a jofiu kozul mindig a rosszat valassza alap, fogadd el es vagy keress egy ertelmes lanyt akit az esze iranyit. Persze tudom, hogy ez nem konnyu, mert ritkak mint a feher hollo. Eleg kielegito volt?"


az első értelmes hozzászólás. kérdező, ha már phd hallgató vagy, tudhatnád, h a nőket szexuálisan nem izgatja fel az intelligencia, sem az olvasottság. a nők tudat alatt a kemény, magabiztos, sokszor bunkó férfiakhoz vonzódnak. tehát hiába vagy te művelt, ha nem vagy elég macsó/jóképű/kemény/rosszfiús, megtörténhet h egy kigyúrt menőmacsó amolyan falu bikája típusú srác elviszi a nőt előled.


"a lány is mondta nekem, hogy külsőre is jobban bejön neki, illetve jellemileg is"


erről beszélek. egy nőt szexuálisan jobban vonz egy buta keménylegény, mint egy hiperművelt csendeske. persze ezt ne nem sok nőtől fogod hallani, mivel többségük még a saját működésükkel sincs tisztában. amúgy igen, hagyd. valószínűleg az lesz, amit a legtöbb nő szokott csinálni, összejön vele, aztán 2 hónap múlva nyivákolni fog,h "nem gondoltam volna,h agresszív blabla.."

2014. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%

Engem taszít az közönségesség és agresszivitás. Azt se birom ha egy pasi affektálva dicséri magát.

Mindenki választhat, dönthet. Ez a szép az életbe :D

A szép megcsúnyul. Aki nem becsül másokat meg egyedül marad. Mindenki megöregszik(jobb esetbe) és meghal. Vannak vak emberek. Hiába hiszi vki intelligensnek magát ha érzelmi intelligenciája 0. A világ nem egyenlő a sulival.

2014. júl. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Vazzer, te tényleg képes vagy rácsodálkozni arra, hogy egy nőnek inkább kell egy kigyúrt, agresszív figura, mint egy gyógyegér okostojás? Eddig melyik burokban éltél?
2014. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

# 12

mi a szakmád, amivel ennyit keresel kérlek áruld el.


különben meg már értem miért kérnek irreális árat a szakik..... hogy elmondhassák a diplomásoknak hogy ők gazdagabbak....inkább átveritek az ügyfelet csak menőzzetek hogy ti vagytok a világ császárai.....

2019. márc. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Most ez komoly, ha kétkezi munkával keres valaki annyit, mint egy semmire kellő, napi nyolc órában az író asztal mögött a f@..át verő diplomás (tisztelet a kivételnek) akkor az már csak a "menőzés" miatt lehet?

Szerintem feküdj vissza inkább.

2019. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem tehetek se én, se a többi diplomás arról, hogy apád anyád rokonod fiad lányod szomszéd vagy bárki továbbtanult te meg nem, vagy valakik beszóltak és azóta is ezen pörögsz, és szidod a diplomásokat....Nem kivétel köztük, aki normális, hanem UGYANANNYI normális van köztük mint a szakmunkások között. De a saját idegességed miatt nem működik az agyad hogy ezt felfogjad, hát sajnálom....

Ja és a tag meg itt dicsekedett a fizujával, nem kicsit. A másik hogy a mindennapokban is tapasztalni a szakiktól ezt a , és már nem kicsit fárasztó... Örülj neki hogy fizikaimunkát végezhetsz kellemesebb mint ücsörögni, de attól még valakinek azt is meg kell csinálni vagy tévedek? Kidobhatod az intenetedet okostelódat okostojás, mert ha szidod a diplomásokat ezt sincs jogod használni, ahogy még rengeteg mást sem........De dokihoz se menj ám feleséged ne szüljön nehogy diplomásba akadj valahol.....

2019. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szövegértés egyes, ugorj neki még egyszer.

Dehogy vagy te diplomás, csak maximum egy unatkozó h.lye gyerek.

2019. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!