Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, intelligens, igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, intelligens, igényes és lehetőleg tanult férfiak vannak itt?

Figyelt kérdés

25-27 éves korig.

24L



2014. aug. 7. 13:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8: miért?
2014. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
miért is? érettségi előtt már leraktam 2 felnőtt képzésen 2 szakmát...utána érettségi után még egy OKJ-t...és munkahelyen voltam pár továbbképzésen is :) és lehet rakok még pár microsoft-os vizsgát...
2014. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
12: szerintem a kérdező nem rád érti a tanultat.:)
2014. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

# 11:


"igen, de ők a munkahelyükön vannak. [...] ezenkívül, miért lennének itt."


"én [...] normális, intelligens, igényes és nagyon-nagyon magasan képzett"


Biztos tündéri lány vagy, de ez akkor is ellentmondás. Te magad mondod, hogy aki értelmes és tanult, az mit keresne itt; utána pedig beismered, hogy te is "értelmes és tanult vagy".

2014. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 12:

Szerintem sem rád gondolt kérdező, de ettől függetlenül értékelendő a kitartásod. 26 évesen még nem volt állandó munkahelyem...

2014. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#10-es kérdezőnek írtam a #12-es választ :)

nem is akarok összejönni a kérdezővel, hisz a kor nekem sem lenne megfelelő :) de remélem megtalálja akit keres :)

2014. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Mérnök vagyok, van még 3 okj-s szakmám és minden kategóriára jogosítványom. Van egy nyelvvizsgám már és most készülök egy másikra. Intelligensnek gondolnak a környezetemben, a művészeteken kívül bármiről lehet velem beszélgetni. Igényesség? Annyi felróható nekem, hogy csak 3 naponta borotválkozok. Viszont én 28 éves vagyok, pont kilógok a korosztályból.
2014. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14: gondoltam, hogy ez lesz a probléma, de ha tovább olvasol, láthatod, hogy nálunk uborkaszezon van, azért lógok itt. meg egy exe után egy éve síró nyomorék vagyok, a kérdező pedig nem egy nyomorékot keres.:D
2014. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!