Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm és azalatti férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és azalatti férfiakat kérdezném. Kit okoltok amiért az élet így elbánt veletek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 20:57
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
22%
Én a 2 métereseket , és miattuk vki azt hiszi hogy az a normális xD
2015. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
90%
Hmmmm... Miért bánt volna velük el az élet? A férjem is ilyen magas és soha nem panaszkodott rá.
2015. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
37%
szegény kérdező, biztos azért vagy ilyen retard, mert odafönt már ritkább a levegő és kevesebb oxigént kap az agyad;)
2015. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 Shadee ***** válasza:
95%
Én speciel majdnem 2méter vagyok, és inkább találom ezt átoknak. Rossz beverni a fejed mindig, és figyelni mikor kell lehajolni. :D
2015. jan. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
95%
A magasság csak egy tulajdonság a sok közül, önmagában egyáltalán nem azon múlik hogy kinek milyen az élete.
2015. jan. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Igen tulajdonság, de a fiú esetében ez nagyon nagyon fontos tulajdonság,ami szerintem meghatározza a fiú életét.
2015. jan. 11. 16:52
 17/50 anonim ***** válasza:
93%

Én csak 167 vagyok, de eddig legalább is mindenképp csudijó életem volt. :D

ha el is cs3sződne valami, sem ezt a tulajdonságomat okolnám miatta...

2015. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
96%

166cm vagyok.

Sok lánynak tetszek,főleg a 160körüli magasságkörből.

Gyúrni járok,meglátszik ilyen magasságnál.

Van mikor bulikba úgy érzem hogy elveszek a tömegbe vagy ha olyannal beszélgetek aki nálam magasabb akkor kicsit furcsán érzem magam.

Akadály az tesiórán volt mikor valami lécet kellet átugrani xd

Még 10cm-t jó lenne nőni azér :)

16F

2015. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
92%
Aki képes túllépni az elutasításokon és addig megy, amíg nem talál olyat, akivel működik, annak nincs kit okolnia. Azokkal van baj, akik foggal-körömmel olyanokat akarnának meghódítani, akik elutasították őket, de az ilyenek is csak magukat okolhatják, nem az anyatermészetet vagy rajtuk kívül álló embereket.
2015. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
85%
Kivel bánt el az élet? Azt írod férfiakat? Én 168 cm-es férfi vagyok aki épp nős! Nőm mindig volt...tanulmányokban és egyéb területeken sem zavart a magasság...amikor a magasabb haverjaimmal mentünk csajozni nekem nagyobb sikereim voltak, mert tudtam, hogy a külső csak rossz beidegződés..ráadásul ha a magas pasi kell minden nőnek igaz lenne nem utasították volna vissza a 190 cm-es haveromat a fülem hallatára...meg különben is azt kell nézni neked miben tud megfelelni a nő onnantól, hogy te akarsz megfelelni a nőnek már nem férfi vagy hanem nyálgép! A magasság semmit sem jelent..de ha ragaszkodsz az alacsony vagyok verzióhoz akkor siránkozz nyugodtan tovább, hibáztasd az életet én meg megyek és megrakom az asszonyt :-)
2015. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!