Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm és azalatti férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és azalatti férfiakat kérdezném. Kit okoltok amiért az élet így elbánt veletek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 20:57
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
70%

Én 180 vagyok és sokszor lefejelem a terasz szélét :D

Inkább lennék 160, még motoron is kevesebb lenne a légellenálásom, és jobban menne a gép.

2015. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
48%
Alapvetően senkit nem okolok, 23 évesen már beletörődtem. A szüleim nem hibásak, azzal nem kalkuláltak, hogy a fiúk nem lesz megelégedve az alacsonyságával, ők csak egy gyereket akartak. Talán egyetlen problémám, hogy fiúnak születtem. Ha lánynak születtem volna, akkor most egy bomba csaj lennék, mert apám amilyen gnóm, anyám olyan jól néz ki és a külsőmet utóbbitól örököltem (dús barna haj, égszínkék szemek, vastag ajak, tökéletes fogak), fateromtól csak a magasságomat (170) és az pont elég volt. A tőlem szerencsésebb férfiakat sem hibáztatom, mert nekik meg azt dobta a gép és ők joggal élnek a lehetőségeikkel. A helyükben én is ezt tenném. Végül pedig a csajokat sem hibáztatom, mert el tudom képzelni, hogy mennyivel jobban termelődhet az endorfin egy magas szálkás fiú karjaiban, mintha egy nyikhaj kölyök tapogatná a derekukat. Az evolúciós ösztönökkel meg nem fogok szembemenni.
2016. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem ezt a sínylődést.

Apán 175cm magas, annyi nője volt, hogy számolni se tudta már a végén.

Manapság rengeteg 160-170 közötti csajt látok.

2018. márc. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
93%
22: ez kamu, egy jóképű, 170 cm magas pasi egy csomó nőt megkaphat. Máshol van a hiba.
2018. márc. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen provokatív kérdéseknél sajnálom hogy a kérdezőket nem lehet lepontozni:D
2018. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
94%

25ös, a Kérdező már nem tudom hányadszor károg itt azon, hogy 170cm, majd mindjárt elkezdi ócsárolni a szüleit - főleg az apját-, akik többek közt nem tettek semmit, mikor "14 évesen megállt a növésben" èsatöbbi.

Újra és újra megosztják őt, mondván komplett hülye és a toronyban van a hiba, nem a magasságával, de mindig újból kezdi, visszajön a pofonokért.

Menthetetlen.

2018. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
92%

Erről senki sem tehet szép -csúnya. Szegeny -gazdag, magas -alacsony.

Én 180 fölött vagyok de ha ez van , EZ VAN.

2018. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
93%
Mert egy 170 alatti férfi nem férfi vagy mi? Az én párom is 169 centi és tökéletesen megvagyunk, a magasság nem minden és nem mindenki szereti az égi meszelőket maga mellé akinek max a mellkasáig ér.
2018. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon stupid kérdés. 170 alatti férfiak igenis jól érzik magukat, nem kell okoljanak senkit semmiért. Nem a magasság miatt érzi jól magát valaki. Bármilyen a magasság mindig lehet találni csinos nőt aki alacsonyabb.
2018. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
94%
Én pont az alacsony fiúkat preferálom:)
2018. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!