Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem cigizem, nem iszom (egyált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem cigizem, nem iszom (egyáltalán nem) és ez mért ciki? Lányok szerint ez gáz de mért? És nem azért nem csinálom, mert okoska vagyok vagy jófiú. Szinte minden hülyeségben benne vagyok.15/f

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Ez nem cink!Aki szerint az,azt szard le mert az sík hülye.Am nyugi,sok értelmes lány van aki jol tudja h ez nem cink.
2010. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Bennem is felmerült ez a kérdés... csakhogy 3 évvel idősebb fejjel... (alkoholt alkalmanként iszok (kb 1-2dl bor évente))


De rájöttem, hogy jobban megéri józan fejjel szétröhögni a seggem a sok részeg barmon... XD


Szerintem nem gáz (sőt!).

Azért olyan alkalmakra azért készülj fel, hogy pl szalagavatón illik inni egy fél pohár pezsgőt. Nem halálos adag. (még nem-hozzászokott szervezetnek sem) :-)


Remélem segítettem! :P


F18

2010. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
aki nem iszik, aki nem cigizik nekem azok jönnek be. a sok hülyegyerek csak menőségből szokik rá aztán meg nemtud leszokni róla. :S ne tedd ezt. amelyik lány aztmondta h ciki az egy nagy hülye.
2010. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
utolsó? f/l?? kor??
2010. febr. 24. 16:36
 35/40 anonim ***** válasza:

azért néhány hiedelmet oszlassunk el.

az alkohol méreg... vannak tudományos kutatások amely szerint napi egy vörösbor még jót is tesz. most nem mondom h akkor ez biztos igaz, de mindenhez szkeptikusan kell hozzáállni, így a pár pohár után rászoksz... 2 cigi után rászoksz és a tüdőd fekete lesz szintű baromságok se igazak.

a mértékletességről meg... ismerőseim körében 2 fajta ember esett már bele a mértéktelenség csapdájába. azok akik direkt estek bele (jól bek*runk ma este), meg akik még előtte sose ittak szinte semmit. aztán eljöttek egy buliba, és "jé, eza koktél tök finom" aztán fél óra múlva a padlón voltak.

ezzel nem azt akartam mondani h igyál, de azt se fogom itt okoskodni h ne igyál. döntsd el magad.

2010. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Akkor nyugodtan szőrözzünk a nyelvtanban: "napi egy vörösbor"... Légyszi definiáld az "egy vörösbort", mert én még "egy vörösbort" sosem láttam. A másik: a borban, akármilyen nehéz is elhinni nemcsak alkohol van, mert akkor nem olyan lenne, amilyen. Én nem ismerem a kutatások pontos anyagát, de értesüléseim szerint jótékony hatását nem az alkohol adja. Mellesleg, ha itt tartunk, kérek mindenkit, aki ezek után az alkohol jótékony hatásait hangoztatja, hogy ne járjon a szája a tartósítószerekre, meg az egyéb mesterségesen előállított, akár természetazonos anyagokra, mert nem tudja,hogy miket beszél...

Más példa: ha megiszol fél liter tejet, és nem vagy tejérzékeny, az ég egyadta világon semmi bajod nem lesz, mérgezési tüneteid pláne...

Ha megiszol fél liter tiszta szeszt, akkor a legkevesebb, hogy abból a napból semmire nem emlékszel, de az is biztos, hogy a mégezési tünetek tömkelegét adni fogod, beleértve a rengeteg szalonképtelen dolgot, amit most inkább nem írok le.

Két cigitől nem lesz fekete a tüdőd, de, ha kétszer hajlandó vagy rágyújtani a társaság kedvéért, akkor többször is, és aztán tényleg könnyen rászoksz.

Egyébként teszem még hozzá, hogy a hidrogén-cianid (közismert nevén ciklon-B) erősen mérgező. Az almamagban megtalálhatóak olyan anyagok, melyből fejlődik. Mégis javallják néhány almamag napi szinten történő megrágását.

Úgyhogy, aki a bor gyógyító hatását hangoztatja, ajánlom figyelmébe az almamag rágását. Mert az is jó hatású kis mennyiségben. Tényleg...


Egyébként akármi van a borban, elő lehet állítani laborban...

2010. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
napi egy pohárra gondoltam. nemtom de ha megnézed a nagyfatereket, mindegyik pálinkával indítja a napot, borral fejezi be, és napközben lecsúszik egy sör is. és 80 éves egészséges (már amennyire lehet). közbe meg amelyik vitaminokon meg laborokban előállított cuccosokon él, lehet h már 60 évesen kifingik. ezzel se azt akartam bizonyítani, hogy az alkohol egészséges, de nem is a világvége. úgy érzem manapság az emebrek ezt eltűlozzák és épp az ellenkezőjét érik el vele. persze aki hülye haljon meg: fél liter tisztaszesztől nyilván meghalsz.
2010. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

én is örülnék ha ilyen barátom lenne :( de sajnos enyém olykor olykor iszik, és ha barátai kínálják akkor néha [2-3 habonta] elszív egy cigit is :S:S

14/L ő 15/F

ÉN ÖRÜLNÉK HA ILYEN BARÁTOM LENNE! :)))

2010. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
az a ciki hogy ilyen hülye haverjaid vannak
2010. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Szerintem nem ciki. Egy jő dolog és nagyon aranyos, ritka az ilyen :)
2013. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!