Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem cigizem, nem iszom (egyált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem cigizem, nem iszom (egyáltalán nem) és ez mért ciki? Lányok szerint ez gáz de mért? És nem azért nem csinálom, mert okoska vagyok vagy jófiú. Szinte minden hülyeségben benne vagyok.15/f

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%
Hát engem például meg teljesen kiábrándít ha egy lány kezében meglátom a cigit, lehet tőlem akarmilyen szép is, sarkon fordulok aztán szevasz.
2010. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
88%

Mér lenne az.Én már 22 éves vok,és se cigi,és nagyon ritkán iszok italt,mert nem bírom egyáltalán,de nekem nem is igazán lehet egy az,hogy sportolok,másrészt vacakol a szívem egy kicsit,plusz a vérnyomásom néha ingatag.

Nem kellenek ezek hidd el,nagyon sz@r,a cigitől bűzlesz,mint egy csöves,én cigiztwm félévet 16évesen,de rájöttem,hogy többet érek,mint ezt a vackot pöfékelni.

Mégis a társaság középpontja vok,sztem aki piál az csak hülyét csinál magából.


22F

2010. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem ciki. A barátom sem él ilyenekkel. Nem lennék rá túl büszke, ha egy jól sikerült buli után nekem kéne hazatámogatnom...ehhh...

23L

2010. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki.Én szeretném, ha ennyi idősen majd az én gyerekem is ilyen lenne.Vannak olyan lányok a te korodban is, akik a rendes, de bulizós fiúkra buknak, hajrá:)
2010. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy meg tudod állni.. ritka az ilyen fiú...

én se iszom, és nem is cigizem, és boldogan élek nélküle:)...még nem haltam bele,lehet így és élni, nem attól leszel rendes ember, ha iszol és cigizel, ráadásul hamarabb meg lehet halni tőle! ne hogy azért rászokjál mert ez a "menő"!!!

2010. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

csak ne próbáld meg !!! mert a cigi-re nagyon könnyen rá szoksz am én csak alkoholt iszok de azt is csak szilveszterkor xD

De sztem erre legyél büszke!

2010. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
am ha így folytatod akkor majd 30 év múlva majd meg látod milyen jól jártál mert lehet hogy a sok nyomorék már haldoklik te meg még mindig makk egészségesen ugrálsz futsz sportolsz vagy akármi ja és a cigaretta IMPOTENCIÁT is okozhat
2010. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

le írom azt ami a biológia könyvemben van remélem ez azért egy pár embert el is rettent a dologtól és abba haggyák vagy nem próbálják ki!

nyelv:tompa íz érzékelés

fogak:sárga le rakódás még akkor is ha sokat mosod

ujjak: sárgás barna elszíneződés

idegrendszer:izgalmi és mérgezési tünetek

légutak:dohányos köhögés krónikus hörghurut TÜDŐRÁK!!!

szív:fájdalom,szívizom elhalás!

bőr: fakó ráncos akár 25 évesen már

végtagok: izomfájdalom hidegérzet szövetelhalás!!!

IvarszervekF:kóros hímivarsejtek(nagyobb esélyel lessz fogyatékos gyereked) merevedési problémák

IvarszervekL:peteérés zavar a magzatnál kis születési súly fejlődési rendellenesség!

és még a környezeted is megérzi ugyan ezeket sőt lehet h jobban is!!!

remélem hatok egy pár emberre de ha nem az se baj de legalább tisztában vagytok vele és ezt el mondhatod a barátaidnak is!

2010. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
elég sokat cseszegetnek h na mivan itt a jófiú meg megyünk piálni, nem jössz??
2010. febr. 13. 20:39
 20/40 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok énis mint te kedves kérdező!

És nekem is ismerősek ezek

énsem iszom sem cigizek.A cigit nemis emlegetik hanem a piát, azthiszik menőnek érzik magukat tőle.Sz*rd le őket magasról majd később fordul a kocka és te fogsz rajtuk nevetni

17F

2010. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!