Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem cigizem, nem iszom (egyált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem cigizem, nem iszom (egyáltalán nem) és ez mért ciki? Lányok szerint ez gáz de mért? És nem azért nem csinálom, mert okoska vagyok vagy jófiú. Szinte minden hülyeségben benne vagyok.15/f

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
meg modntam nem hogy mond meg nekik miket okozhat a dohányzás ha akarod az alkoholról is írok neked egy ilyen prédikációt xD de most komolyan mond meg nekik amit írtam szeretném h minnél több ember abba haggya :D
2010. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
olvassátok el amiket írok :'(
2010. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Ők ezzel akarnak különcök lenni, pedig büdös és visszataszító!Mond nekik nyaltál már ki olyan puncit akinek dohányzik a gazdája és förtelmes büdös és keserű!Majdnem megundorodtál a nőktől!Aztán figyeld csendben a viselkedésüket...
2010. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki inkább asok faszt kéne kinevetni hogy tönkre teszik magukat kül én is ilyen vok
2010. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

örülök hogy léteznek még józan gondolkodású emberek :D

én sose jönnék össze cigis pasival. semmi kedvem egy hamutartóval smárolni :)( jól teszed hogy nem iszol :)

2010. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

csá! sztem baj nincs vele, de tény h a legtöbb ember alkohol mellett él szociális életet :) tudom h hülyén hangzik, de a legprolibb csövesektől, a legsznobabb milliárdosokig... egy jó kis beszélgetés, a legtöbb embernél sör/bor/méregdrága whisky stb mellett történhet. aztán h fokozódjon a jókedv lecsússzan a jó magyar pálinka is. na de! 15 évesen még ne igyál, ráérsz majd egyetemista korodban... csak értsd meg, h rengetegszer majd elsz alkalom amikor ezt nem tudod majd elkerülni. egy koccintás pezsgővel, stbstb... és sztem egy fiúnak jó azér valamilyen szinten ha bírja a piát és egy pohár bortól nem dől ki mint egy lány. kell tudni a mértékletességet. sztem a kultúrához ez is hozzátartozik. a cigizés más téma, az totál fölösleges, bár ha bagófüstös kocsmákba jár az ember, inkább ő is rágyújt néha...


22/F

2010. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Hello!

Dehogy gáz!

Több millió agysejtet sporolsz meg azzal hogy nemiszod le magad!:D

Én se iszok!A cigizni se cigiztem még!a ciginek a füstjét is utálom!

2010. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Már miért lenne ez gáz? "Hamus szájú" fiúktól kiráz a hideg. Meg azoktól is akik a földön csúsznak ,mert nem tudnak mértéket tartani. Az meg mekkora hülyeség már ,hogy a "beilleszkedéshez" kell.Nem tudom, én ha elmegyek olyanokkal akik cigiznek nem b+szogatnak. Attól még ugyanúgy jól érzem magam velük, és ők is velem.Szóval nem gáz.Nem ezen múlik. A kis csitrikre meg nem kell hallgatni. (főleg akiknek ennyi eszük van csak) 20\L
2010. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy emiatt cseszegetnek!!

Én sem cigizek. Inni szoktam azért, azt nem vetem meg magamtól, de nem sokat. Ettől függetlenül kesebaró csávó vagyok..:D:D

Haverjaim nem cseszegetnek egyáltalán! Bár ez már a 17-18 éves korszak. Már ott tartanak, hogy ők is le akarnak szokni. Én meg csak mosolygok, hogy nem basz/tam el 1000eket hetente cigire és nem kell leszoknom.


17/f

2010. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves fiú vagyok, nem iszom, életemben is csak néhányszor ittam keveset (ötször). Nem is dohányzom. Sőt rengeteg ismerősöm van (értelemszerűen mind 20 körüli), aki nem dohányzik. A tizenéves gyerekek azt hiszik, hogy ez olyan felnőttes dolog, holott ennél gyerekesebb nincs is, mint azért dohányozni, mert az a menő. Sajnos az a korosztály sokat csinálja. Mivel, ahogy előttem is írták, azért dohányoznak, isznak a lányok-fiúk, hogy különbözzenek, elég nehezen viselik, ha valaki nem teszi. Hogy miért? Mert manapság affelé tendál a világ, hogy a többség már csinálta ezt, meg azt, így igazából ők a nagy átlag, és Te, kedves kérdező, meg a többi hozzád hasonló, a többieknél ebben a tekintetben érettebb felfogású ember, nos, Ti számítotok a korosztályotokban különcnek. És, ha van Bennetek elég tartás, akkor nem adjátok be a derekatokat a "nagyfiúknak"/"nagylányoknak", akik annyira érettek, mint egy óvodás. Büszke vagyok arra, hogy még létezik a ti korosztályotokban ilyen ember.


Másik kérdés: az alkohol. Az ember társadalmi életet az eszével/nyelvével él, alkohol nélkül is lehet nagyon jót beszélgetni, sőt, csak úgy lehet igazán. Engem a barátaim (akik eléggé nagyivók) úgy fogadnak el, ahogy vagyok, nem erőltetik. Amíg nem isznak nagyon sokat, addig nagyon jól elvagyok velük, ha meg sokat isznak, nos az már nem szociális élet, amikor az emberek artikulálatlanul kiabálnak, stb. Vannak bizonyos szokások, de ezeket nem kötelező betartani.

Csak gondolj bele, így vagy úgy az alkohol méreg (vegyészmérnök hallgató vagyok), aki visszautasítja azt is megérti egy kultúrált ember. Most, ha valaki laktózérzékeny, nem fog tejet inni, még akkor sem, ha rajta kívül mindenki más tejet iszik. Pedig az egészséges.

Én is sokszor visszautasítom, és azokban a körökben, ahol én mozgok, emiatt nem néznek rám másképp, mint arra, aki iszik.


Szóval, kitartás, legyél erős, azok a lányok, akik most emiatt cikiznek, később, érett fejjel titkon elmosolyodnak majd, hogy milyen nagy és sok hülyeséget tettek tinédzser korukban. Később nem ez alapján választanak, stb.


Bocs a hosszú válaszért, aki nem ért egyet, nyugodtan lepontozhat...

2010. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!