Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm és az alatti férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és az alatti férfiakat kérdezném. Ha társaságba vagytok, vagy utcán mikor mentek, nem fog el benneteket szégyen érzet?

Figyelt kérdés

pl: mentek az utcán és szembe jön egy jó nő és nagyobb nálatok. Nem fog el bennetket a szégyenérzet ? Ránéztek ilyenkor a nőre ? vagy inkább elnéztek máshova vagy a földet nézitek ?


Vagy társaságba vagytok és mindenki magasabb nálatok, szégyenérzet előjön ilyenkor ?


2015. febr. 26. 21:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%
Én is csak 174 cm körül vagyok, de nem fog el szégyen érzet, ha velem szembe jön egy magasabb nő. Miért fogna el, fekve nem lenne magasabb :)
2015. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 xyz6666 ***** válasza:
67%

171 vagyok. A barátnőm 176 és nem zavarja. Letekerem a Budapest Esztergom távolságot oda vissza. És van elég pénzem hogy jó érezzem magam. Ha valakinek nem tetszik hogy ekkora vagy azt leszarom.

Tesóm 165 cm, és 130 kilót nyom ki fekve. Szerinted milyen nője van?

2015. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
85%
A suliban a 170 alatti pasiknak volt mindig a legnagyobb szájuk, ők voltak a legmenőbbek, minden csaj őket akarta. Sose értettem! Nyilván a rosszaságukkal meg a nagy pofájukkal kompenzálták a magasságukat. Szerintem ez relatív. Egy magas embernek is lehet kisebbségérzete, ha körülötte levőek fele akkorák mint ő... Ez fejben dől el.
2015. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
10%
xyz6666 : Biztos a való életben nincs kinek dicsekedned, azért itt dicsekszel.
2015. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
91%
Bocsánat de elröhögtem magam a kérdésen :D Nem vagyok férfi, de nagyjából ilyen magas vagyok. SOk férfit látok aki alacsonyabb nálam, de egyik se szégyelli magát, who the fuck cares? Az ember olyat fog választani akivel jól érzi magát, kit érdekel a magasság, tök ugyanolyan dolog mint ha valakinek nem jönnek be a szőkék, azokkal majd nem fog összejönni mert nem vonzódik hozzájuk, a magasság is csak egy tulajdonság, nem kell ezt túlagyalni.
2015. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
74%
tudod te milyen jó érzés alacsonyként egy magas nőbe belefutni... szó szerint! rögtön a mellei közé... :D
2015. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
74%
Omfg már miért kéne szégyenkeznie? Párom sincs 170cm vagy pont annyi (sose kérdezte) mégse volt gondja a párkereséssel. Én pedig szeretem és együtt vagyunk már jó ideje, de eddig egyszer nem jutott eszembe bármi negatívat társítani a magasságához. Ennek szempontnak kéne lenni vagy mi?
2015. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
74%

170??!! 157 cm vagyok, konkrétan egy egész világ van odafent amit nem érek fel:D Oké én lány vagyok, de most őszintén a 170 cm egy egészséges magasság, pont a válláig érek, a 175cm létra, a 180cm zsiráf... afölött meg nem is tudom.. felhőkarcoló?:D

(Senkit sem volt szándékom megbántani, volt 182 centi magas párom, imádtam h minden polcot elért:D de elég viccesen néztünk ki egymás mellett, kellenek alacsonyabb pasik is h ne álljon ki a törpe csajoknak a nyaka csókolózás közben)

2016. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
34%
Nem is szégyenérzet szokott elfogni ilyen szituációkban, hanem inkább közömbösség. Ha meglátok egy velem egy magas (170) vagy magasabb csajt az utcán, akkor általában nem veszek róluk tudomást (jó értelemben), mert úgyis tudom, hogy semmi értelme a flörtölgetésnek, hiszen ők sem éreznek irántam semmi vonzalmat (már megfigyeltem, hogy a +170-es csajok egyértelműen levegőnek néznek), akkor én miért csepegtessem utánuk a nyálamat, teljesen feleslegesen kockáztatom, hogy még nagyobb csorba essen az önértékelésemen. Viszont volt már olyan pici csaj, akinek látszólag bejöttem, bár a legtöbb alacsony csaj is inkább a magas pasikhoz ragaszkodik. Az évek alatt már kitapasztaltam, hogy milyen csajok jöhetnek számításba nálam, és kik azok, akikkel jobb ha kölcsönösen kizárjuk egymást az érintkezési zónából. A társaságban való megjelenés sem okoz olyan nagy problémát, mert a hivatásomból kifolyólag (mérnök) sok nyikhaj és kocka ismerősöm van, de aki magasabb nálam, azzal sincs semmi problémám és jól elbeszélgetek mindenkivel. Viszont az elit szórakozóhelyeket (az égig érő combú 20 centi magassarkút viselő modell csajok és a villanyoszlop méretű atomegoista alfahímek gyűjtőhelye) messze elkerülöm így kevés esély van arra, hogy a kisebbségi komplexusom előtörjön.
2016. ápr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
57%
De igen. Nálam főleg a tömegközlekedési eszközökön jellemző, amikor nem vagy alig érem el a fenti kapaszkodókat.
2017. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!