Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm és az alatti férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és az alatti férfiakat kérdezném. Ha társaságba vagytok, vagy utcán mikor mentek, nem fog el benneteket szégyen érzet?

Figyelt kérdés

pl: mentek az utcán és szembe jön egy jó nő és nagyobb nálatok. Nem fog el bennetket a szégyenérzet ? Ránéztek ilyenkor a nőre ? vagy inkább elnéztek máshova vagy a földet nézitek ?


Vagy társaságba vagytok és mindenki magasabb nálatok, szégyenérzet előjön ilyenkor ?


2015. febr. 26. 21:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
39%
Engem ritkán fog el szégyenérzet, még akkor sem ha 90 kilós hústornyokkal vagyok körülvéve. Hogy miért? Mert lesz***m és nem törnek fel felőlem a rivalizálással kapcsolatos ösztönök. Viszont! Amikor 13-15 éves kislányokkal vagyok körülvéve és azt látom, hogy huszonévesen az elegáns magasított bőrcipőmben sem vagyok tőlük semmivel sem magasabb és hiába próbálom az elegáns öltözködésemmel/stílusommal kimaxolni a férfiasságomat, eközben meg azt kell konstatálnom, hogy ezek a "kis" iskolás lánykák még barbi babás/kulacsos táskát cipekednek, de már 10 év korkülönbséggel is sokszor magasabbak nálam és fájó belegondolni, hogy 5-10 év múlva - amikor elkezdenek bennük tombolni a hormonok - ők is levegőnek fognak nézni. Na ilyenkor legszívesebben ott helyben lőném torkon magamat, de előtte benzinnel azért lelocsolnám magamat, hogy lássák milyen kínokat élek át.
2017. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
82%
kedves kérdező, ki hogy éli meg a magasságát. Az én nagy szerelmem kb. 170, nem lehet több 170-nél szerintem, mert alacsonyabb pár cm-rel, mint én, kb. 171-2-3 lehetek. Erre összejött egy 5-6-7 cm-rel magasabb csajjal, a csajnak előtte min. 10 cm-rel magasabb volt a barátja. Nem is akarok rájuk gondolni, de eszembe juttattad őket. Szóval, fel a fejjel, próbáld a pozitív hsz-okat olvasni, hátha átlendülsz a holtpontodon.
2017. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
82%
170 körül lehetek én is, de én inkább nevetek magamon ha ebből adódóan valami kínos sztori jön ki :D És akkor mi van? Nagyon sok alacsonyabb csaj van a világon akik jól is néznek ki :D Miért szégyellenèm magam? Vagyok aki vagyok :D
2018. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
76%
23F, 163 centi vagyok, kis jóindulattal 64. De ezen a kérdésen hangosan felnevettem. Igen, a lányok egy jó része kiesik a szórásból egy ilyen magassággal, de rengetegen vannak, akik velem egymagasak. És egyébként volt már közel 170 centis leányzó, aki nagyon szeretett volna magának. Az más kérdés, hogy ez engem egy picit zavart volna, jól esik, amikor egy csaj rá tudja hajtani a vállamra a fejét, és én meg rá tudom tenni az állam a feje búbjára :DDD. Barátnőm a 153 körül lehet és nagyon vékony a csontozata. Na őt teremtették nekem. De annak ellenére, hogy engem zavar a magasságkülönbség, sokakat nem. Az, hogy emiatt szégyenkezzek, az pedig nevetséges. Nem tehetek róla. Megnézek én egy 180 centis lombrágót, ha szembejön és jó csaj. Nincs ebben semmi.
2018. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
1%

Nem.

Ha nő szajha, akkor de. De akkor is ha férfit látok, aki babyloni. Minél távolabb áll a jóságtól, annál jobban szégyellem őt.

2018. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
59%
Téged nem fog el a szégyen hogy ilyen hülye vagy? :)
2018. ápr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
56%

Szégyenérzet egy kéretlen (és nem is különesebben rossz) adottság miatt?


Nóóóórmális? Inkább benned legyen, mert ilyen hülyeséget kérdezel.

2018. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
2%

Itt a válasz:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Lehetek intelligens, jó, testű, jóképű, ha alacsonyabb vagyok, akkor NEM vagyok férfi.

Lehet magyarázkodni, hogy a nőknek mi a legfontosabb, de a válaszok beszédesek: minél magasabb. Ezt lehetetlen letagadni.

2018. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó, amit ide linkeltél, az mit bizonyít??

Erőteljes csúsztatást érzek a gondolatmenetedben:


"Lehetek intelligens, jó, testű, jóképű, ha alacsonyabb vagyok, akkor NEM vagyok férfi.


Lehet magyarázkodni, hogy a nőknek mi a legfontosabb, de a válaszok beszédesek: minél magasabb. Ezt lehetetlen letagadni."


A linkelt kérdésben senki nem állította, hogy az alacsonyabb egyén ne lenne férfi -ez egy.

És kettő: a válaszok beszédesek, mint írod. Csak azt felejted el hozzátenni, hogy érdeklődésed kifejezetten a MAGAS LÁNYOKRA irányul. Ha alacsonynak tartom magam és ez a dolog zavar, akkor velem azonos magasságú vagy alacsonyabb párt keresek, nem azon kesergek, hogy nem kellek a magas nőknek, lám, én megmondtam, hogy senki nem tart férfinak.


De ugye, aki panaszkodni, depizni akar, az talál okot rá.

2018. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
63%
168 körül vagyok, 24 éves, néha amikor észreveszik a nők hogy végigmértem őket még rájuk is kacsintok ;) Nem magasság kell, hanem merészség és pofátlan pimaszság.
2018. aug. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!