Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm és az alatti férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és az alatti férfiakat kérdezném. Ha társaságba vagytok, vagy utcán mikor mentek, nem fog el benneteket szégyen érzet?

Figyelt kérdés

pl: mentek az utcán és szembe jön egy jó nő és nagyobb nálatok. Nem fog el bennetket a szégyenérzet ? Ránéztek ilyenkor a nőre ? vagy inkább elnéztek máshova vagy a földet nézitek ?


Vagy társaságba vagytok és mindenki magasabb nálatok, szégyenérzet előjön ilyenkor ?


2015. febr. 26. 21:02
1 2 3 4
 31/36 lutaker ***** válasza:
18%
Megalázó zsebtigrisnek lenni.
2018. aug. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
26%

Bár 4 centivel én meghaladom a 170-et de én is válaszolnék erre.

Nyugodtan menjetek a p*****ba az ilyen kérdésekkel :)

2018. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 3.14159265357989 ***** válasza:
0%
*társaságbaN
2018. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Napi szinten jon ilyen kerdes a 170 cm alatti férfiakkal kapcs. Ne legyél már ilyen frusztrált az alacsonyságod miatt.

Én pár 169 és soha nem tetszett meg enmlnyire senki.

2020. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Te csak ne mászkáljál az utcán, maradjotthon van úgyis.
2020. márc. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Az magasság csak egy paraméter, a lényeg az önbizalom. ránézek egy hústoronyra, és tudom, hogy nem jobb nálam semmiben, sőt elég sokmindenben én vagyok jobb nála.


Akinek nem tetszik, hogy 168 vagyok, bekaphatja. Volt már nálam fél fejjel magasabb csajom, én szakítottam vele, mert egy hp volt. De nem érdekel ez az egész. Úgyis rengeteg olyan csaj van, akit nem érdekel a magasságom, és simán randiznak velem. Ez tapasztalat.

2020. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!