Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti járnátok parasztlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok parasztlánnyal? Vagy visszataszító?

Figyelt kérdés

úgy alakult hogy "paraszt" lettem bár eleve falun nőttem fel,imádok az állatokkal lenni,gondozni őket,földet művelni,heverészni a fűben.Persze van "normális" állásom de ez az amit igazán szeretek csinálni.Csak félek hogy ezt ha elmondom egy férfinak akkor hanyatt homlok menekül,mert egy városinak visszataszítóó lehet az ólban a trágya meg stb.Illetve nem öltözködök olyan kihívóan,divatosan mint a többi lány,de hosszú szép hajam van és sminket is használok.

Már 2 éve nem volt tartós párkapcsolatom...

23 L


2015. máj. 28. 18:22
1 2 3
 11/25 fine rice ***** válasza:
100%

Annak ellenére, hogy városi vagyok, engem nem taszítana egyáltalán ez a tény, sőt!


Még fiatalabb koromban gyakran töltöttem az időt falun édesapámnak köszönhetően, hiszen ő ott nőtt fel, és belém nevelte, hogy ennek az élet formának is megvan a maga értéke, illetve szépsége. Kifejezetten élveztem az ott töltött időt, habár nem volt sajnos ideje megtanítania mindenre.


Nyugodtan vállald fel, aki vagy! Ha ez bárkit is taszítana, akkor szimplán nem hozzád való.


21/F

2015. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha megfogna benned valami és én is bejönnék neked akkor minden szó nélkül össze jönnék veled! Az állatokat szeretem, mondjuk csak kutyám volt eddig. De aranyosak a cicák meg a lóvak is számomra.
2015. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is falusi paraszt lányka vagyok. Èn is megtaláltam a nagy Ő-t. Te is megfogod, ha eljön az ideje.
2015. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 opened paradise ***** válasza:
0%

Simán!

Még sosem voltam disznóvágáson :D

2015. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%

mivel művelitek a földet? vannak munkagépeitek,traktor ,kombájn meg ezek?


amúgy távol áll tőlem,de elmotorozgatnék egész nap meg megtanulnék lovagolni,oszt csapatnám a világba :D

2015. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Inkább parasztlány legyen mint a stílusa legyen paraszt.


Ha a házasság nem jön be, legalább elintézed a férjed egy disznóvágáson:D

2015. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond, szívesen heverésznék veled a fűben:) Most már városi vagyok,de gyerekkoromban mi is foglalkoztunk állatokkal,kerttel,úgyhogy nem áll távol tőlem. Különben nekem bejön,ha egy csaj szeret ilyesmivel foglalkozni, nem egy elkényeztetett semmire sem való pláza cica.
2015. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én is vidéken nőttem fel, aztán éltem a fővárosban, most megint vidéken. Engem egyáltalán nem taszít, sőt, inkább pozitívnak látom a dolgot mintsem negatívnak


24F

2015. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A szénaboglyában élnélek meg minden nap. Miért ne kellenél, ha csinos vagy, és kedves teremtés?
2015. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Visszataszító? Dehogy.

Természetesen járnék.

Nem a falu,település, város,méretétől függ,hogy kiből milyen ember válik és hogyan fog felnőve kinézni.

Nem kell ahhoz kihívóan öltözködni,meg műköröm,meg hasonlók, hogy egy nő vonzó legyen.

Szóval kitartás, biztosan találsz majd vkit előbb-utóbb, nyugalom :)

2015. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!