Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti járnátok parasztlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok parasztlánnyal? Vagy visszataszító?

Figyelt kérdés

úgy alakult hogy "paraszt" lettem bár eleve falun nőttem fel,imádok az állatokkal lenni,gondozni őket,földet művelni,heverészni a fűben.Persze van "normális" állásom de ez az amit igazán szeretek csinálni.Csak félek hogy ezt ha elmondom egy férfinak akkor hanyatt homlok menekül,mert egy városinak visszataszítóó lehet az ólban a trágya meg stb.Illetve nem öltözködök olyan kihívóan,divatosan mint a többi lány,de hosszú szép hajam van és sminket is használok.

Már 2 éve nem volt tartós párkapcsolatom...

23 L


2015. máj. 28. 18:22
1 2 3
 21/25 Pandas74 ***** válasza:
Ha ujrakezdhetnem,-figyelembe veve a kulso ,es belso adottsagokat-csak olyan lanyt keresnek mint te!Kar,hogy mar oreg lennek hozzad.....
2015. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

miért nem jársz hozzád hasonló parasztgyerekkel ?:D biztos akad ott azért valaki.


meg azt se értem mit kell azon lepontozni hogy motoroznék,és lovagolnék is,de ezek után tudom mivel etetném a disznókat...

2015. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit.Köszönöm a válaszokat,most megnyugodtam :)
2015. máj. 30. 13:36
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez nem jelentene semmilyen akadályt! Sőt! Ha nem kéne a városban dolgozni hanem egy farmon (nálatok) akkor simán bevállalnám :D (feltéve h vonzónak talállak).
2015. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem visszataszító. Ha nem vagy műveletlen és nincs durva tájszólásod, akkor simán el tudom képzelni.
2016. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!