Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinos fiatal anyukának van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos fiatal anyukának van esélye egy gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés

Nem pótapukát keresnèk majd,hanem magamnak társat. Szerintetek erről le is tehetek,hogy legyen egy normális kapcsolatom? Iszákos, agresszív, nözös fèrjtől válok.

26/N


2015. aug. 25. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

8-as kicsit óvatosabban az önbizalommal!!!

a jelentkezők tuti le akarnak veled feküdni de hogy a gyerekedet is felnevelnék..... hát a kampány megköveteli hogy azt igérjék "igen", de a gyakorlati valóság ennél mostohább.

2015. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, tekintsd úgy, mint egy jó szűrőt. :) Én is úgy tekintettem. Akinek tényleg fontos vagy, az elfogad gyerekkel együtt is.

Én is gyerekkel kerestem társat, a férfiak TÖBBSÉGÉT nem zavarta, hogy van gyerekem. Volt, akit igen, de vele nyilván nem egymást keressük.

Lett társam, mégpedig nem is akármilyen! (Megjegyzem, sok férfinak pont az megnyugtató, ha van már gyereked, és nem kell attól tartania, hogy csak spermadonort keresel gyorsan, mert ketyeg a biológiai órád! Mert a 30 körüli nők többségénél bizony ez van... gyorsan akarnak fogni valakit, aki gyereket csinál nekik!)

A lényeg, hogy ne siesd el! Válogass nyugodtan, megteheted! Én egy olyan nőt sem ismerek, aki egyedül maradt volna gyerekkel (vagyis egyet igen, de ő nem is akar ismerkedni, mert még szerelmes az exébe...)

2015. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"(Megjegyzem, sok férfinak pont az megnyugtató, ha van már gyereked, és nem kell attól tartania, hogy csak spermadonort keresel gyorsan, mert ketyeg a biológiai órád! Mert a 30 körüli nők többségénél bizony ez van... gyorsan akarnak fogni valakit, aki gyereket csinál nekik!)"

Először lendületből azt akartam ehhez fűzni hogy sületlenség ,de alaposan elolvastam és megértettem.

nem azt írod hogy a férfiak azért örülnek a gyereknek mert nem nekik kell fáradozniuk a gyerekcsinálással hiszen már készen kapnak egyet akivel foglalkozhatnak....te azt írod hogy a férfiak valójában attól tartanak hogy el kell köteleződniük egy "direkt nem szedtem be a tabit akció miatt" de márgyerekes anyukáknál plusz mégegy gyerek már sok. Na most akiket megnyugtat a gyerek az nem tervez hosszútávra hiszen akkor hagyná magát megfogatni saját gyerekkel. akit megnyugtat egy gyerek hogy a nő már nem izgul utód tekintetében az csak kellemes időt akar eltölteni egy MILF-fel.kérdés hogy a kérdésben szereplő "pár" az most férjet vagy egyéjszakás partnert takar

2015. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mmm egy jó MILF... :P
2015. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

A rosszfiú alfahím szétszórta magvait, most már kell egy balek aki hajlandó felnevelni a kölköt és megnyitja a pénztárcáját is. Ti nők aztán tudtok élni. :D


Gyerek mint szűrő? Akitől a gyereke van az iszákos volt, agresszív és szoknyapecér is. Ez a nő Hitlert is exhumálná csak hogy meghághassa.

2015. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

# 13: Én nem ezt tapasztalom. Azt tapasztalom, hogy sok olyan nő van sajnos, akinek már kb. nem is számít, hogy ki, csak FÉRFI legyen, aki gyorsan gyereket csinál és akivel családot lehet alapítani. Egy gyerekes anyuka pedig már megteheti, hogy válogat, és meg is teszi... olyan férfit választ, amilyenre tényleg vágyik, így a férfi sokkal inkább biztos lehet abban, hogy nem "ha ló nincs, a szamár is jó" alapon választották.

Persze nem minden ilyen fekete vagy fehér azért, hiszen gyerekes anyukák között is akad olyan, akinek kb. mindegy, csak legyen valaki, és gyermektelenek is választhatnak megfontoltan.

Mindenesetre a fenti szempontot olyan férfiaktól hallottam, akiket nem zavar, ha a párjuknak van gyermeke és el tudnak képzelni még közös gyermeket is.

2015. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Furcsa, hogy az ilyen kérdések alatt végül mindig megmagyarázzák, hogy egy/több gyerekkel lehet a legjobb férfiakat kifogni. Nekem ez inkább álmodozásnak tűnik. Nagyon nagy szerencse kell, hogy tényleg jó férfit találjanak az ilyen nők.
2015. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ezek a macsó gazdag jópasik szerintem jobban szeretik a gyermektelen nőket, de bízzunk bene hogy találsz kivételt:)
2015. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia! Van esély, főleg, ha vállalod, hogy legyen közös gyereketek. Nagyon fiatal vagy még, egészen biztos, hogy akad jóérzésű gyermektelen férfi, aki felvállal mindkettőtöket.


Nekem nehezen ment az ismerkedés, idősnek számítottam a férfiak szerint, mivel már 37 éves voltam a váláskor. Ugyan találtam társat és gyermektelen apát, de sajnos az illető nem teljesen egészséges.

2015. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!