Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Görög nyaralás költségeit ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Görög nyaralás költségeit ez esetben milyen arányban kéne fizetni?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, le szeretnénk ugrani görögbe. Egyelőre csak tervezgetjük a pénzről még nem esett szó. Én nettó 4-450-et keresek barátnőm 80-100-at.

Kinek milyen arányban illik beszállni ilyen helyzetben ás úgy általában?

24/F 20/L


2015. szept. 22. 21:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%

Azért ne vesszen már el ez a fajta férfiak "büszkesége".

Szerintem férfinak kell állnia az ilyeneket.

És vegyük figyelembe az is,hogy a kérdező nője annyit nem keres,hogy hónapról-hónapra megéljen.

Írom ezt fiúként.

2015. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
42%
Fizesd te az egészet, ő pedig a szervezésből vegye ki a részét, mikor, hol, mit érdemes megnézni, olvassa ki az utikönyveket, stb. 43 éves vagyok, még sosem fordult elő az, hogy nő fizessen nekem nyaralásba, étteremben, bárhol, furcsa is lenne már.
2015. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
Tök mindegy mennyit keres a másik, engem szörnyen zavarna, ha nem a felét fizetném.
2015. szept. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%
Akkor te mit csinálnál ilyen helyzetben? Mert a 100 ezres fizuból biztos nem futja egy görög nyaralás, a fele sem.
2015. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Mennyibe fájna az a nyaralás?Én is hasonlót tervezek.
2015. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Felesbe, esetleg te egy kicsivel többet állhatsz.


Mivel többet keresel, nem terhel meg, ha többet veszel ki a költségekből is. De nem te tehetsz arról, hogy ő kvázi minimálbéresként dolgozik.


De persze fizetheted az egészet is, ahogy előttem írták. Ezzel majd szépen kinyilvánítod, hogy egy lehúzható balek vagy.

2015. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hova mentek? Egy ilyen nyaralás utószezonban most olyan 200 körül magas színvonalon jeggyel együtt megoldható. Szerintem egy hétre 280 euro elég ha beültok ide oda. Durván 300 ezerből kettőtöknek egy hét magas színvonalon megoldhato. De szerintem ezt felesben nem fogja tudni kifizetni a lány.
2015. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Bár engem zavarna ha ekkora fizetés mellett pénzt kérne amikor én hónapról hónapra élek.
2015. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Jól le lettem pontozva, pedig komolyan érdekel, hogy a csaj részéről hogy lehet ezt korrektül rendezni. (14-es vagyok) Fentebb már írtam, hogy én úgy éreztem korrektnek, hogy megmondom, hogy az én fizetésemből erre nem futja, ne haragudjon. És akkor ment inkább a haverokkal. Én nem vártam el, hogy kifizesse nekem az utat.
2015. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és a kérdező korabeli.

Korrekten?

Két lehetőség van:

- megmondja hogy neki erre nincs pénze és nem tud beszállni az utazásba mert szemmel látható a matematikai különbség a bérek között. Ez mindenki megtudja érteni. Szerveznek egy olcsóbb belföldi útat amibe be tud szállni anyagilag a lány is vagy a kérdező a haverokkal megy.

- aJandeknak szánja az útat és mindent fizet a kérdező


Az egyik 43 éves válaszoló bölcsen megírta hogy a férfi fizet mindent főleg ilyen anyagi háttérrel.

2015. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!