Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Görög nyaralás költségeit ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Görög nyaralás költségeit ez esetben milyen arányban kéne fizetni?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, le szeretnénk ugrani görögbe. Egyelőre csak tervezgetjük a pénzről még nem esett szó. Én nettó 4-450-et keresek barátnőm 80-100-at.

Kinek milyen arányban illik beszállni ilyen helyzetben ás úgy általában?

24/F 20/L


2015. szept. 22. 21:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ha a lány is benne van a tervezgetésben akkor valamiben szinten tudja hogy ennek mekkora az anyagi vonzata.

Ha elvárja hogy kifizessd akkor gondolkodj el ezen a kapcsolaton ha tud beleadni pénzt akkor mar a te döntését hogy elfogadod -e azt.

2015. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

áruld már el mit dolgozol kérdező?

24 évesen...

2015. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%

Jól lepontoztatok mert 43 éves férfiként úgy gondoltam, hogy a férfinek kell ilyen helyzetben fizetni, most is le fogtok, de azért leírom erről a véleményemet, és örülök nagyon, hogy nem most vagyok huszonéves.


Minden embernek vannak alap létszükségletei. Eszünk, öltözködünk, rezsit fizetünk, bérleteket (benzint) fizetünk. Ha valaki egy pár, akkor ezekre az alapszükségletekre kb. ugyanannyit költenek. Ebben a példában a nő 80 ezres fizetése akár teljes egészében is elmegy ezekre a dolgokra. Főleg, hogy a nőknek ezek az alapszükségletek sokkal többe kerülnek. Tehát két lehetőség van, vagy nem mennek sehova, vagy a férfi fizeti a nyaralást, mert a nőnek pont 0 Ft-ja van extra kiadásokra. Viszont az nem opció, hogy nem mennek, mert a férfi nem azért keres 450 ezer forintot, hogy nyaralni se mehessen el.

Én egyébként még durvábban számolom, és ezért is nyilván lepontoznak a feministák: ha valakivel egy pár vagyok, és én 400.000,- Ft-ot keresek havonta, és abból a nyugdíjas éveimre félre teszek 80.000,- Ft-ot, akkor úgy igazságos, ha a barátnőm is félre tud tenni ugyanakkora összeget. Tehát jelen esetben azt sem tartanám extrémnek, ha a lányka minden költségét a férfi állná, és a lány a saját keresményét eltenné jobb időkre. Mert itt egy 20 éves lányról beszélünk, nem egy 35 éves nőről, akitől már elvárható lenne, hogy megálljon a lábán.

És emiatt nem lehúzható baleknak érzem magam, hanem férfinak. És a 43 év alatt én egy olyan nővel sem találkoztam, aki ezt a gondolkodásmódot kihasználta volna.

2015. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

43 éves férfi!


Ha nem telik rá, nem kell Görögországba menni nyaralni! Lehet itthon is.


Az meg, h mennyit tesznek félre nyugdíjra abszolút nem számít, mivel még nem házasok - és megvan az esélye, hogy soha nem is lesznek azok. Akkor miért kellene egymás nyugdíjához igazodni???


"És emiatt nem lehúzható baleknak érzem magam, hanem férfinak. És a 43 év alatt én egy olyan nővel sem találkoztam, aki ezt a gondolkodásmódot kihasználta volna."


Szerintem csak nem vetted észre. Vagy nem fogtad fel, hogy mi a kihasználás...


35 éves férfi

2015. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

#24-es.

A férfi kb. 5 milliót keres évente, és azt mondod, hogy ne menjen el nyaralni, ha a barátnőjének nem telik rá? vagy menjen egyedül? A lány mindenét odaadja a pasinak, amije van, akár házasok, akár nem, a pasi is adjon meg a lánynak mindent, amire képes. Ez a párkapcsolat, és nem a számolgatás.

2015. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kamionosként dolgozok.
2015. szept. 28. 23:08
 27/29 anonim ***** válasza:
23-as nagyon jól írja.
2015. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
kamionos :D haverom kamionos 150 ezret kap
2015. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Belföldön olyan körül fizetnek, 150-200. Nemzetköziben azért szerencsére többet.
2015. szept. 30. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!