Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is nehéz kezdetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehéz kezdetben belerázodni egy kapcsolatba, ha hosszabb ideig egyedül voltatok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk fél éve nem volt párotok már és azóta eljárkáltatok szórakozni, haverok, barátok, barátnők...stb. De az élet úgy hozza, hogy megismersz valakit, akivel el tudnád képzelni... Nehéz újra "kapcsolatosdiban" lenni? Hogy lemondasz a bulikról, barátokról és többet lennél a pároddal?

Ha van/volt ilyen, mennyi idő alatt rázódsz bele az egészbe?


2016. jan. 23. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak hosszu szunet utan nehez sztem. A kapcsolat elejen velemenyem szerint mindig ossze kell szokni..fuggetlenul az elotte egyedul toltott idotol. Meg kell vivni a kinek mi a fontos,ki mit szeret es nem szeret csatakat...azaz meg kell ismerni a masikat,szokosait. sztem 3-6honap kell ehhez. De persze fugg a kapcsolat intenzitasatol..nem.mindegy hanyszor taliztok egy heten stb.
2016. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Soha nem mentem bele úgy egy kapcsolatba, hogy most már legyen valakim, én mindig akartam azt a kapcsolatot és azt az embert, úgy meg nem esett nehezemre belerázódni.
2016. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!